Türk Telekom

Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır

Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır Avea’yı kendi bünyesine katarak büyük bir ilerlemeye imza atan Türk Telekom, yeni aboneleri ile tanışmak için sabırsızlanıyor. Türk Telekom bedava sms kampanyasını da bu yeni tanışma sürecini çok daha verimli ve dikkat çekici hale getirecektir.

Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır

Siz değerli okuyucularımız da Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır kampanyalarına katılım sağlayarak hiç bir ücret ödemeden iletişimi daha keyifli hale getirebilir ve sevdiklerinizle mesajlaşma şansı bulabilirsiniz.

Turk Telekom Her zaman bu tür kampanyalara imza atıyorlar ve yeni dönemde de Woops’u çok daha kullanışlı ve  popüler hale getirmek bu dışın da tanıtmak adına bir sms kampanyasına abonelerin kullanımına sunduklarını görebiliyoruz. Dilerseniz detaylara hep birlikte göz atalım ve nasıl yararlanacağınızı da öğrenmiş olalım.

Woops’a Nasıl Kayıt Olabilirim

2000 adet bedava sms hakkı elde etmek isteyenler için sizler de woops’a kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer kaydınız mevcut ise fazladan bir şey yapmanıza gerek kalmıyor ancak değilseniz Woops yazıp 4545’e sms atmanız kayıt yeterli olacaktır.

Bu sms için herhangi bir ücret talep edilmiyor ve kampanyadan ilk 500.000 müşterinin yararlanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Kampanya dahilin de sunulan sms’leri 1 aylık süre içerisinde bitirmek gerekmektedir, aksi takdirde diğer aya devretme ya da kullanım hakkı elde etme gibi bir durum söz konusu değildir. Sizler de dilediğiniz gibi mesajlaşmak adına hemen şimdi üye olabilir ve bu kampanyadan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır 1

Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır

Woops Bedava Sms Kampanyası Bitti mi?

Resmi sitede bulunan bilgiye göre  bu kampanyanın devam ettiğinden bahsediliyor ve dönem dönem yenilenerek kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bazı kaynaklarda ise eski bir kampanya olduğu dile getirilmiş ancak müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumuzda kampanyanın devam ettiğini söylüyorlar. Dilerseniz sms atarak sizler de deneyebilir ve aktifliğini kontrol edebilirsiniz.

Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır ile birlikte daha fazla kitleye ulaşmayı kendine hedef koyan  Türk Telekom, bu konuda fazlasıyla başarılı olmuş durumda ve hatta birçok insan sırf bu kampanya katılmak istemesi nedeniyle operatör değişikliğine gidiyor. Bu tür fırsatlar, rekabeti de oldukça fazla arttırıyor ve diğer operatörler de rekabete dahil olabilmek adına müşterilerine yepyeni kampanya ve fırsatlar ile karşımıza çıkıyorlar.

Bedava Dakika Kampanyası Ücretli Mi ?

Kayıt olmak için göndermiş olduğunuz  sms’lerde herhangi bir ücretlendirme talep edilmesi söz konusu değildir. Bu sms için ücret alınmayacaktır ibaresi de tarafınıza iletiliyor. Bununla birlikte 1 ay boyunca kampanyada katılım sağlayabiliyorsunuz ve bu süre zarfında 2000 adet sms hakkınız bulunuyor.

Ben sms hakkımı diğer aya devretmek istiyorum ya da kalan haklarımı diğer ay değerlendirmek istiyorum diyorsanız bu konu için  ne yazık ki bu tür bir fayda söz konusu değildir. Ay içerisinde sms kullanımının tamamlanması gerekiyor, aksi takdirde kalan sms hakkınız iptal olacak ve herhangi bir şekilde aktarımı yapılmayacaktır.

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Türk Telekom Bedava Dakika Avantajları 

Avea ve Türk Telekom iş ortaklığı ile ortaya harika çalışmalar çıkıyor ve çok sayıda kampanya ile birlikte sizler de herhangi bir ücret ödemeden sms ya da internet hakkı elde ediyorsunuz. Yalnızca sms konusunda değil, dakika ve bedava internet konusunda da çok kapsamlı bir operatörden bahsediyoruz. Şuan itibarıyla abonelerine en fazla kampanya sunan operatörlerden bir tanesidir ve bu detay da onları sektörde bir adım daha öne taşıyor diyebiliriz.

Her geçen gün kendini biraz daha geliştirmekte olan ve bedava fırsatlar konusunda bir adım daha öne geçen Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır, uygun tarifeleri ve avantajları ile de müşteri taleplerine doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. Henüz bu operatöre dahil değilseniz sizler de geçiş işlemlerinizi online olarak yapabilir ya da en yakın Türk Telekom şubesini ziyaret ederek taleplerinizi bire bir iletebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hatlara Bedava SMS Kampanyası

Türk telekom gsm şirketinin abonelerine sunmuş olduğu bir başka bedava sms kampanyası ise ücretsiz 250 sms kampanyası , türk telekom sunmuş olduğu bu kampanya ile evinde fiber yada adsl internet hizmeti alan hem faturalı hem de faturasız aboneler yararlanabilmektedir. Bedava 250 sms kazanabilmeniz için aşağıda belirtmiş olduğumuz şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir.

  • Fiber alt yapılı yada adsl internet aboneliğinizin olması gerekmektedir.
  • Kullanılan internet ve cep hattınız türk telekom ve aynı kişi üzerinde olması gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için sms olarak HY250SMS yazıp 5555’ e mesaj göndermeniz gerekmektedir.
  • Bedava 250 sms bir ay geçerli olup, her ay yenilenmektedir.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.