Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları

Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları  2021 için yapabileceğiniz onlarca şey var. Bu yöntemlerden dilediğinizi kullanarak Türk Telekom hediye sms kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Uygulama, servis kullanımı veya teklifleri değerlendirerek siz de Türk Telekom hediye SMS kazanma 2021 için harika paketlere sahip olabilirsiniz.

Size sunacağımız yöntemler denenmiş yöntemlerdir. Yani aşağıda size sunduğumuz denenmiş SMS kazanma yöntemlerini takip ederek siz de harika hediyeler kazanabilir ve yükleme yapmaya gerek kalmadan harika hediyeleri paketinize ekleyebilirsiniz. İşte Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları

Woops Kayıt İle Türk Telekom Bedava SMS Kazan

Woops’a kayıt olan Türk Telekom Kullanıcılarına 30 gün boyunca TT Mobillliler’le 2.000 SMS hediye kampanyası ile tanışmaya hazır olun. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Kampanyaya katılabilmek ve tüm sevdikleriniz ile 2000 SMS’e kadar ücretsiz bir şekilde yazışmak için WOOPS yazın ve 4545’e gönderin. Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları

Kurumsal Aboneler İçin Anlık SMS Hediyesi

Kurumsal Türk Telekom aboneleri için ücretsiz olarak yararlanabilecekleri SMS kazanma paketi bulunmakta. Aslında bu bir pakette öte, anlık olarak mesaj atıp bir sonraki hak için de aynı yolu denemeniz gereken bir kampanya olarak da adlandırılabilir. Peki bunu kazanmak için ne yapmanız gerekir?

Türk Telekom SMS atma için UCRETSİZ yazıp 5555’e göndermeniz yeter. Hemen size bir mesaj gelecek ve bu mesajdan sonra ücretsiz olarak yurt içi ve yurtdışına SMS gönderebilirsiniz. Her mesajın ardından sadece bir hakkınızın olduğunu hatırlatmak gerekir. Başka bir mesaj atmanız için tekrar aynı yolu deneyin. Günde 10 haktan fazla aynı hat için kullanamazsınız.

TÜRK TELEKOM 10 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMA  

Selfy’den Anlık Mesajlaşma Hediyesi

Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları Bildiğiniz gibi Selfy, gençlerin en çok tercih ettiği ve bol internet hediyeleri ile bilinen bir tarife. Bu tarife ile harika ödüller ve hediyeler kazanabilirsiniz. Bunlardan biri de anlık mesajlaşma hediyesi. Peki Selfy’den anlık mesajlaşma nasıl atabilirim? Öncelikle bu tarifedeki herhangi bir pakete abone olmanız gerekiyor.

Eğer abone değilseniz, internet sayfasından ilgili alana yönlenerek buradaki Selfy paketlerini inceleyebilirsiniz. Ya da yakınızdaki bir Turk Telekom şubesinde de bu işlemi yaptırabilirsiniz. Eğer bunların dışında başka bir yöntem daha denemek isterseniz, bu durumda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 444 5 444 Turk Telekom numarasını arayarak Selfy paketlerini dinleyebilir ve size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Selfy’den anlık mesajlaşma hakkını Selfy’e üye olduktan sonra artık kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için aylık düzenli olarak 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde uygulamadan bir daha yararlanamayabilirsiniz. Faturasız hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu tarifelerden birine kayıt olduğunuzda sadece SMS hediyesi kazanmayacak aynı zamanda anında 1 GB hediye de kazanacaksınız. Son olarak Selfy’den anlık mesajlaşma hakkı için 4545’e ANLIK MESAJLAŞMA yazarak gönderebilirsiniz. Kısa süre sonra artık siz de anlık mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hatırlatmak gerekir ki bu kampanyayı hem yurt içi hem de yurt dışı için kullanabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM BEDAVA DAKİKA KAZANMA YOLLARI

30 TL Yükle Akşam 21:00 Sabah 09:00 Arası Konuşma Paketi

Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları Aslında bu paket, gerçekten de sizin için harika bir deneyim olmaya ve diğer paketlere hiç ihtiyacınız kalmayacak şekilde size yardımcı olabilecek bir paket. Bunun için aylık olarak 30 TL yüklemeniz yeterli. Selfy kullanıcılarının tercih edebileceği bu mesajlaşma hakkı, akşam 9 dan sabah 9’a kadar devam edecek ve herhangi bir ek ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız. Akşam 21:00 sabah 09:00 arası bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Peki kampanyadan yararlanmak için ne yapmak gerekir? 4545’e GECE yazıp yollamanız yeterli. Ancak bu mesajı gönderdikten sonra 48 saat dolmadan kesinlikle 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz gerekecek. Aksi takdirde teklif geçersiz olacak ve bir sonraki teklif için beklemeniz gerekebilir.

Bu kampanyadan yararlanmak için 25 yaş ve altı olmanız gerekiyor.

Türk Telekom SMS Hediye Kazanma 2021

Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları 2021 için yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Ancak şimdiki bahsedeceğimiz yöntem ile sadece SMS değil başka hediyeler de kazanabilirsiniz. Bu yüzden sadece SMS kazanamayabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Peki bunun için ne yapılmalı?

DENEME yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra bilgilendirme ve onay mesajı geldikten sonra onaylayıp hediyeleri kazanabilirsiniz. Bu uygulama ücretsizdir.

4 TL’ye Mini Paket Kampanyası

4 TL karşılığında 50 SMS kazanabileceğiniz bir pakete var mısınız? Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Dilediğiniz zaman sadece 4 TL bakiyenizi yönlendirerek 50 SMS’lik mini paket kazanabilirsiniz. Peki bu mini pakete nasıl sahip olabilirsiniz?

MİNİ yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bakiyenizde 4 TL ve üzeri varsa bu durumda içerisindeki 4 TL’yi çekecek ve birazdan gelecek mesaj ile 50 SMS’niz hattınıza yüklenecektir.Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları

Sil Süpür Kampanyası İle Bedava SMS Kazanma

Sil Süpür, Türk Telekom’un en mükemmel kampanyasıdır. Harika hediyeler ve ödüller kazanabileceğiniz bu uygulama ile en zor zamanlarınızda deyim yerindeyse “hızır gibi” yetişecek bir uygulama. Peki bu kampanyadan yararlanmak için ne yapmak gerekir? Öncelikle Online İşlemler Uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekir.Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları

Peki Online İşlemler Uygulaması cihazınızda yoksa? Bu durumda Android cihazlarınız için Google Play, iOs cihazlarınız içinse Apple Store üzerinden bu uygulamayı indirebilirsiniz. Giriş yönergelerini takip ederek cihazınıza yükleyin ve uygulamayı başlatın.

Uygulamayı başlattıktan sonra mobil uygulama kısmından Sil Süpür uygulamasına geçiniz ve buradan Çarşamba veya Cuma günlerinden birinde çılgın ödülleri hemen kullanın. Sil Süpür hediyeleri farklı hediyeler olabilir. Kimi zaman internet, kimi zaman SMS kimi zaman da dakika hediyeleri olabilir. Bu tamamı ile şansınıza bağlı. Umarız ihtiyacınız hangisine daha fazla ise Salladığınızda o hediye gelir.

Türk Telekom Bedava Sms Kazanma Yolları başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu