Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları

Türk Telekom bedava SMS kampanyaları her yıl belirli periyotlarda Türk Telekom tarafından sunulan kampanyalardır. Bu kampanyalar sayesinde kimi zaman SMS veya diğer paketlere çok ihtiyacımız olduğunda bir anda çıkıverir ve derin bir oh aldırır. Aslına bakarsanız, GSM operatörlerini cazip kılan da bu.

Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları

Yani sürekli olarak düzenlenen kampanyalar, daha ucuz ve daha kaliteli çekim gücü, ücretsiz hediyeler ve çeşitli ödüller bunu sağlıyor. Bunu da hali hazırda ülkemizde GSM operatörü şirketler bedava kampanyalar başlığı altında bunu sunuyor. Peki bu GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları veriyor mu? Türk Telekom Bedava SMS Kampanyaları 2021 hangileri? İşte size yardımcı olacak tüyolar.

Woops 2000 SMS Kazanma Paketi

Woops 2000 SMS kazanma paketi, Turk Telekom’un sunduğu harika kampanyalardan biridir. Bu kampanya ile tam 2000 SMS kazanabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Öncelikle bir Woops üyeliği açmanız gerekir. Yani artık siz de Woops’lu olmanız gerekiyor. Bunun için de Woops yazarak 4545’e göndermeniz gerekiyor.Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları

Bu servisten yararlandıktan sonra artık teklifleri değerlendirebilirsiniz. Bu tekliflerden biri de 2000 SMS kazanma. Bunun için de 1 ay boyunca bu serviste kaldıktan sonra size hediye olarak paket tanımlanacak. Ve siz de her yöne dilediğiniz kadar bu paketi kullanabilirsiniz. Harika bir deneyim için ve 2000 adet SMS için hemen Woops yazın ve 4545’e gönderin.

Türk Telekom Özel Günler SMS Paketleri

Bedava Türk Telekom hediye SMS paketleri kampanyası için size harika önerilerimiz olacak. Ancak bu yazıyı bu süreye denk getirerek okuduğunuzun ya da bir köşeye birazdan sizlerle paylaşacaklarımızı not etmeniz gerekiyor. Çünkü sadece özel gün ve gecelere özel olarak sunulan bu paketler, sadece bu zamanlarda hattınıza tanımlanabiliyor. Peki bu özel gün ve geceler hangileri? Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları

Türk Telekom Babalar Günü SMS Kampanyaları

Türk Telekom her sene babalar günü adı altında harika hediyeler sunuyor. Bunlardan biri de bedava SMS kampanyaları. Bu özel günü takip ederek siz de babanızla konuşabilir veya mesajlaşabilirsiniz. Hediye genele dakika hediyesi olarak geliyor. Ancak kimi zaman SMS hediyesi olarak da gelebiliyor. Babalar günü Türk Telekom SMS hediyesi için bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece o gün içerisinde gelen teklifi değerlendirmeniz yeterli.

Birçok Türk Telekom kullanıcıları, babalar gününe özel SMS hediyeleri ile ilgili bir mesaj alıyor ancak bunu Türk Telekom’un diğer mesajları ile karıştırıyor. Bu yüzden genellikle bu mesajı görmezden gelerek bu ve benzeri kampanyaları kaçırıyor. Siz de özel günlerde gelen bu mesajlara Evet yazarak hediye kazanmak için mesajları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.

Türk Telekom İftar Kampanyası

Ramazana az kaldı ve bu özel günde ihtiyacınız olacak en büyük şey hiç kuşkusuz dakika ve SMS’ler olacaktır. Bu sürede size binlerce dakika ve binlerce SMS gelecek, onlarca GB’lık hediye internetler sunulacaktır. Ancak yukarıdaki durumu bir kez daha hatırlatmakta fayda var.Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları

Birçok Türk Telekom kullanıcıları, Ramazana özel SMS hediyeleri ile ilgili bir mesaj alıyor ancak bunu Türk Telekom’un diğer mesajları ile karıştırıyor. Bu yüzden genellikle bu mesajı görmezden gelerek bu ve benzeri kampanyaları kaçırıyor. Siz de özel günlerde gelen bu mesajlara Evet yazarak hediye kazanmak için mesajları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.

4 TL’ye Mini Paket Kampanyası

Türk Telekom mini paket kampanyası ile kullanıcılar 4 TL ücret ödeyerek tam tamına 50 SMS hakkı kazanmaktadırlar. Hattınız da sms hakkınızın bittiğinde ve sms kampanyasına ihtiyacınız olduğun da kullanabileceğiniz bu paket için yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Mini paket kampanyasından yararlanmak ve hattınıza sms yüklemeniz için telefonunuzun mesaj bölümüne MİNİ yazarak 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Aldığınız bu sms ödemesi hattınızdan otomatik olarak çekilmektedir.

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAZANMA YOLLARI

Türk Telekom SMS Sahur Kampanyaları

Türk Telekom sahur kampanyaları ile 2021 yılında da tanışmaya hazır olun. Çılgın SMS hediyeleri artık size çok daha hızlı ve daha bol şekilde gelecek. Binlerce SMS paketine şimdiden hazır olun. Harika fırsatlar ve muhteşem deneyimler için yapmanız gereken tek şey, ramazan boyunca bu mesajları takip etmeniz.

Birçok Türk Telekom kullanıcıları, sahura özel SMS hediyeleri ile ilgili bir mesaj alıyor ancak bunu Türk Telekom’un diğer mesajları ile karıştırıyor. Bu yüzden genellikle bu mesajı görmezden gelerek bu ve benzeri kampanyaları kaçırıyor. Siz de özel günlerde gelen bu mesajlara Evet yazarak hediye kazanmak için mesajları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.

Anneler Gününe Özel SMS Kampanyaları

Annenizi çok özlediniz değil mi? Onunla anneler gününde en azından yeterince konuşmak, size rahat nefes aldıracaktır. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Anneler günü 12 Mayıs 2021 tarihinde size gelecek olan teklifleri değerlendirmek. Bu sayede siz de harika ödüller ve kampanyalar ile tanışabilir ve anneniz ile süresiz konuşmanın ve mesajlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bu harika kampanyadan yararlanmak için anneler gününe özel düzenlenecek aktivitelere de eşlik edebilir ve bonuslar kazanabilirsiniz.

Türk Telekom SMS Kampanyaları

Selfy tarifelerinden birine üye iseniz, size harika haberlerimiz olacak. Bu tarifelerden dilediğinize katılarak mükemmel hediyeler kazanacaksınız. Bunlardan biri de SMS kampanyaları. SMS kampanyaları ile sınırsızca ve istediğiniz kadar mesajlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. 5000 SMS dahi alabileceğiniz harika paketlerin olduğunu söylememiz gerekir.Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları

Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.