Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

AVEA’nın satılması ile daha güçlü ve daha kurumsal bir yapı için çalışmalarına başlayan ve abonelerin çektiği mevcut sıkıntıları kısa sürede çözerek GSM müşterilerine Türk Telekom Mobil adı altında hizmet veren operatör şirketinin diğer GSM operatörleri ile rekabet etme konusundaki hevesi operatör abonelerinin bolca bedava internet kazanmasına sebep oldu. Bu yazımızda Türk Telekom müşterilerinin ücret ödemeden kazanabilecekleri internet paketleri ile bu paketleri nasıl kazanacakları hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri için sunulmuş olan onlarca bedava internet paketi bulunmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için yeni abone olmanız veya mevcut uygulamalarından biri ile ilgili yapmanız gereken işlem talimatlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Böylece Türk Telekom tarafından hattınıza kampanya dahilinde belirlenen süre ve belirlenen veri boyutunda internet paketi tanımlanır. Siz de bu süre içerisinde tanımlanmış olan internet paketini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz internet kampanyalarına baktığımız zaman;

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom operatörünün ücretsiz olarak dağıtmış olduğu bedava internet paketleri yeni aboneler ve mevcut aboneler için gerekli şartların sağlanması durumunda gerçekleşmektedir. Bu konu ile ilgili seçeneklere baktığımız zaman ilk olarak faturalı hatların yararlanacağı kampanyalarda; 2021 yılına girerken aylık 5GB internet paketi tanımlayan herkese 15 GB internet hediye edilmektedir. Ayrıca 5 GB mobil internet fiyatı ise %60 oranında indirimli olarak sunulmaktadır. Mevcut olan hattınız 4,5 G uyumlu değilse bir Türk Telekom bayisine giderek bu konuda 4,5G uyumlu hat çıkarmanız takdirde 4,5G keyfini bolca çıkartmanız için 30 GB internet bedava olarak verilmektedir. Türk Telekom’un mobil ödeme uygulaması olan Siri ile lira paylaşımı yapan her abone ise 500MB bedava internet kazanmaktadır. Yeni yıl yeni hediyelerle gelir sözünden yola çıkarak Selfy abonesi olan ve Yeni Yıl GB paketlerinden yararlanan tüm aboneler gece 00:00 ile 06:00 arasında internet kullanımlarını bedava olarak gerçekleştirmektedir. Türk Telekom’un hediye dağıttığı uygulaması olan Sil Süpür uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz ve Bal paket yüklemelerinizde 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.