Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2021; Türk Telekom operatör firmalar arasında hem yeni müşteriler kazanmak adına hem de mevcut müşterilerini korumak için sıklıkla kampanyalar düzenlemekte ve Bedava İnternet dağıtmaktadır.

Türk telekom kullanıcıları da gsm firmanın hediye internet dağıtma konusunda bu kadar bonkör olmasının avantajı ile güncel kampanyaları sık sık takip etmektedir. Bizler değerli okurlarımız için sürekli takip ederek Türk telekom 2021 bedava internet kazanma, türk telekom 2021 bedava internet kampanyaları konularını araştırarak sizlere aktarmaktayız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2021

Türk telekom gsm firması abonesi iseniz ister faturalı hat sahibi olun isterseniz faturasız hat sahibi olun fark etmeksizin Türk telekom bedava internet kazanma 2021 konusunda abonelerini oldukça memnun etmektedir. Türk telekom firmasının oldukça önemsediği proje olan Sil Süpür ile bir çok kampanya ya dahil olabildiğiniz gibi birçok türk telekom ücretsiz internet kazanma işlemlerini de yine sil süpür uygulaması aracılığı ile yapabilmektesiniz. Türk Telekom Bedava İnteret Kazanma detayları yazımıda…

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır

türk telekom bedava internet kazanma 2021

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi Sil süpür uygulaması türk telekom firması için oldukça önemli olmakla birlikte, firma kullanıcıları da ihtiyaç duydukları işlemlerle ve  bedava internet kazanmak için uygulamayı tercih etmektedir. Bahsetmiş olduğumuz sil süpür uygulaması ile kazanacağınız türk telekom hediye internet çeşitleri bulunmakla birlik te uygulamaya giriş yapılır online işlemler aracılığı ile yapılmaktadır.

Online işlemlerden her hafta sil süpür yaparak Bedava internet hakkını elde edebilirsiniz. Bu uygulama ile farklı şekilde kullanıma sunulan ücretsiz internet haklarınız sırasıyla günlük bedava internet, haftalık bedava internet ve aylık bedava internet şeklin de kullanıcılarına sunulmaktadır. Kazanacağınız hediye internet miktarınız ise türk telekom 20 gb bedava internete kadar kazanma şansınız bulunmaktadır.

Türk telekom kullanıcıları ister faturalı ister faturasız olsun türk telekom bedava internet kazanma hakları sürekli bulunmakta olup, internetleri bittiği anda ihtiyaç duydukları bedava internete türk telekom aracılığı ile sahip olabilmektedir. Bu bağlanmada tüm abonelerinin yararlanacağı bu oyun sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit olup , her hafta sil süpür uygulamasına giriş yaparak online işlemler bölümüne girişinizi yapmalısınız ve ardından size sunulan sil süpür oyununu oynayarak anına türk telekom bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

türk telekom bedava internet kazanma 2021

Türk telekom operatör firmasının sunmuş olduğu bir diğer bedava internet kazanma şansı ise bu paket ile abonelere sunmaktadır. Peki türk telekom 10 GB bedava internet kazanmak için neler yapılmalıdır. 10 GB bedava internet kampanyası firmanın özel olarak düzenlemiş olduğu kampanyalar arasın da yer almaktadır. Bazı bölgeler de geçerli olan bu kampanya ile türk telekom gsm firmasına hattınızı taşımasını ya da yeni hat alan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanarak 1 ay geçerli 10 gb bedava internet kazanmaktadır.

Türk telekom firmasının sunduğu 10 gb bedava internet kazanabilmek için Efsane 8 , Efsane 12, Prime Efsane 20 yada Selfy Efsane tarifelerinden bir tanesine sahip olarak 10 GB bedava internet kazanabilir. Kazandığınız ücretsiz internetinizi doy doya kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB bedava internet paketi 2021 kampanyası bazı belirli bölgelerde geçerlidir. İle özel kampanyasında yeni hat alan hattını Türk Telekoma taşıyan tüm müşterileri ilk ay 10 GB bedava internet hediye edilecektir. İle özel 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini alın, 10 GB hediye internet kazanın.

Türk telekom ile ücretsiz internet kazanmak oldukça kolay yukarı da bahsetmiş olduğumuz bedava internet paket kampanyası dışında yine türk telekom 10 GB bedava internet kazanabileceğiniz kampanya olan  4.5G ile internet hızını test etmeniz ve kullanıcılarının bu deneyimi yaşamaları için türk telekom firmasının sunduğu 10 GB bedava internete sahip olmak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek 5555 numarasına HEDIYE 10GB Sms atmanız gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra hattınıza otomatik olarak yüklenecek olan hediye internetinizi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet kazanmak oldukça kolay türk telekom abonesi iseniz internetiniz bittiği zaman üzülmenize gerek yok çünkü türk telekom firması farklı farklı bedava internet kampanyaları ile abonelerini internetsiz bırakmamaktadır. Bunlardan biri ise 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyasıdır. Abonelere sağlanan bu türk telekom hediye interneti kazanmak oldukça kolay olmakla beraber hemen hemen her abonenin yapması gereken bir işlem sonucu bedava internete sahip olabiliyorsunuz.

Türk telekom 30 gb bedava internet sahibi olabilmek için kullanmış olduğunuz sim kartınızı 4.5G’ ye uyumlu hale getirmek olacaktır. Sizlere en yakın Türk telekom mağazalarını ziyaret ederek hattınızı 4.5 G hattı ile değiştirmenizin ardından 30 GB Bedava İnternet Kazanma aşamasının ilk bölümünü tamamlamış olacaksınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz aşamayı gerçekleştirdikten ve hattınız telefonunuza taktıktan sonra yapmanız gereken tek şey telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek 5555 nolu numara 45G Boşluk 30 GB yazarak sms göndermek olacaktır. Şuan türk telekom bedava internet kazanmak için tüm aşamaları tamamlamış olmakla birlikte 30 GB Bedava İnternet hattınıza otomatik olarak kullanılacak olup, hediye internetiniz 1 ay geçerlidir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

türk telekom bedava internet kazanma

Türk Telekom selfy bedava internet Türk telekom kullanıcıları arasında yer alan genç aboneler oldukça avantajlı olup, türk telekom ise genç kullanıcılarına bedava internet kazandırma konusun da oldukça istekli davranmaktadır. Türk telekom selfy genç abonesi ise selfy bedava internet kazanmak oldukça kolay genç kullanıcılara birden fazla sunulan kampanyalar ile sizde hemen hediye internetinizi alabilirsiniz.

Çağımız da gençlerin sosyal medya platformun da vakit geçirmeleri tüm anlarını bu platformda paylaşmalarını gören türk telekom Selfy’li abonelerini bu platformda harcadıkları zamanlara eş değer olarak internetleri da harcanmasın diye akşam 09:00 ile sabah 09:00 saatleri arasında sosyal medya platformların da geçirdikleri zamanlar da internetleri türk telekom tarafından selfy hediye internet olarak kullanıcılara verilmektedir.

Bunun için yapmanız gereken telefonunuza selfy uygulamasını indirerek ve ardından ‘’GECE’’  yazıp 4545 nolu numaraya sms atmanız yeterli olacaktır. Böylelikle türk telekom sosyal medya bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Bunların dışında Türk telekom selfy genç aboneleri yine türk telekom mağazalarından alacakları selfy karlatını selfy uygulamasına eklemelerinin ardından selfy 5 GB Bedava İnternet Kazanabilirsiniz. Türk telekom selfy’li olmak için TIKLAYINIZ..

Türk Telekom Faturalı 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı 2 GB Bedava İnternet kazanmak oldukça kolay sizde türk telekom bedava internet kazanma ayrıcalıklarından sonuna kadar yararlanmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz bedava internet kampanyalarını takip edebilirsiniz. Türk telekom faturalı hat sahibi iseniz internetinizin bittiği anda faydalanabileceğiniz kampanyalardan biri ise 2 GB Bedava İnternet Kampanyasıdır.

Bu hediyeye sahip olabilmeniz için yapmanız gereken birkaç basit işlem gerekmektedir. Türk telekom uygulaması aracılığı ile online işlemler uygulaması yada banka veya kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vermeniz ardından hattınıza otomatik olarak 2 GB Bedava İnternet yüklenmektedir. Sizler de türk telekom hediye internet kazanabilmek için otomatik ödeme talimatı verebilir. Bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği ve türk telekom bedava internet kazanma yollarından biri olan arayanı bil servisi ile 1 GB Bedava İnternet kazanma şansını el de edebilirsiniz. Arayanı bil servisi aboneliği sayesin de türk telekom hediye internet kazanarak kesintisiz bir şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.

Araya bil servisi mobil cihazınızın kapalı olduğu durumlar da sizleri kimlerin aradığı bilgisini sizlere iletmektedir. Hem yararlı bir sevis olmakla birlik te bu servis aboneliğini yapmanızın ardından yine sizlere 1 gb bedava internet kazandırmaktadır. Arayanı bil servis aboneliği için yapmanız gereken 7065 ve 7066 nolu numaralara PLUS yazarak mesaj göndermek olacaktır.

Eğer 1 aylık abonelik yaptırmak isterseniz 7065 nolu numaraya sms göndererek 1 hafta geçerli 1 gb bedava internet kazanma şansı elde etmektesiniz. Şayet araya bil servis aboneliğinizi 6 ay süre ile yapmak isterseniz  7066 nolu numaraya sms göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlem ardından ise 1 ay geçerli 1 GB Bedava internet kazanma şansı elde edebileceksiniz.

türk telekom bedava internet kazanma başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yorum yapan tüm okurlarımıza Bedava İnternet Kazanma yöntemlerini açıklayacağız.

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.