Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turk Telekom Bedava İnternet Paketleri – 2020 Güncel

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları Günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu teknoloji internettir. Abonelerini mutlu etmek ve kullanıcı sayısını arttırmak isteyen GSM operatörlerinin düzenlediği kampanyalar ile beraber bedava internet tarifeleri ile kendilerini geliştiriyorlar.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bazı GSM operatörlerinin bazı uygulamalar vasıtası ile ya da bayramlarda kullanıcıya verilen ücretsiz internet avantaj paketleridir. Bu avantajlardan faydalanmak için operatörlere ait uygulamaların kullanılması gerekir. Özel günlerde takdim edilen ücretsiz internet için bir işleme gerek yoktur. Otomatik olarak hattınıza işlenmektedir.

Türk Telekom TL Yükle 8 GB Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom TL Yükle 8 GB Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom bayileri sayesinde kullanıcılar tarafından yapılacak her 30 TL yüklemede günlük 8 GB ücretsiz internet ,40 TL yüklemede 12 GB hediye internet ve aylık 60 TL bakiye yüklemeleri halinde Türk Telekom 20 GB bedava internet takdim etmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak ve ücretsiz internetten faydalanmak için bakiye yüklemeden önce “Senlik” yazıp 4444’e mesaj olarak iletmeniz gerekir.

Türk Telekom Oyun Oyna Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Oyun Oyna Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom’un düzenleyip bize sunduğu Sil Süpür isimli oyun üzerinden bedava internet kazanmak için Türk Telekom Çevrimiçi İşlemler isimli sisteme giriş yaparak, hazırlanan oyunu oynamamız gerekiyor. Türk Telekom hazırladığı bu uygulama ile birlikte kendini geliştiriyor ve bedava internet haricinde SMS ve dakika olarak da ödüller kazanma şansını elde ediyorsunuz. Oyun bittikten sonra kazandığınız tarife size SMS olarak bilgilendirilecektir.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR KAMPANYASI

Türk Telekom Plus 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 1

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Arayanı Bul uygulaması üzerinde ücret ödeyerek, abonelerin kullanması halinde 1 GB bedava internet size iletilecektir. Bu servisi Türk Telekom uygulaması üzerinden veya mesaj kısmından PLUS yazıp, 6570’e gönderildiğinde bu servise katılım sağlamış oluyorsunuz. 12 aylık katılım için PLUS yazıp ardından 6670’e gönderdiğinizde her ay sonunda 1’er GB internete bedava erişim sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Elektronik Fatura Kampanyası

Türk Telekom elektronik fatura ödeme sistemine geçen kullanıcılarına bir avantaj sağlamaya başladı. Elektronik fatura ödeme sistemine geçen herkes faturaların internet üzerinden takip ederek kağıtların israf olmasını engellemeyi amaçlamaktadırlar. Elektronik faturaya geçmek için yapmanız işlem çok basit.

Aboneliği başlatmak için mail adresinizi yazıp ardından 8003’e mesaj olarak yollamanız yeterli olacaktır. Elektronik fatura ödeme sistemine geçen bütün aboneler her hafta sonunda kullanabilecekleri 2 GB bedava internete sahip olmaktadırlar. Bu kampanyaya sadece 2 ay boyunca katılım yapabilme hakkı bulunuyor.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2020

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 2

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

4.5G internetlerimizde yeni bir nokta getirdi. Eğer bu sisteme uygun bir telefonunuz varsa, Türk Telekom şubelerine gelip sim kartınızı 4.5G’ye geçirerek hızlı internetin keyfini sürebilirsin. Bu işlem ücretsiz olmasının yanı sıra size her ay için 2GB bedava internet hizmeti sağlamaktadır.

Her Yüklemede Konuşma ve Bedava İnternet Kazanma Şansı

Türk Telekom’un sadece kadınlara özel düzenlediği bu fırsata katılmak için haftalık ilk 15 TL ve üzeri bakiye yüklemeleri halinde bu kampanyaya katılma şansı kazanıyorlar. Bu kampanya sayesinde her hafta saat: 15.00-17.00 arasında yurt dışı dahil 1 saat konuşma fırsatı ve 4GB sosyal medya için kullanabilecekleri bedava internet kullanımları telefonlara yüklenecektir.

Türk Telekom Faturanı İnternetten Öde Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Faturanı İnternetten Öde Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom telefonlarımızdaki uygulamalar aracılığıyla kredi kartımızı kullanarak birinci TL ödemelerini yapan müşteriler 2GB ya da 6GB interneti Türk Telekom tarafından kazanma hakkına sahiptir.

Bu kampanya 50 TL ve 50 TL’den fazla ödemelerimiz dahil olmakla beraber bedava internet kullanımımız haftalık olarak telefonlarımıza yüklenecektir. 50 TL ödemelerimizde 2 GB bedava internete erişim sağlarken 50 TL’den fazla ödemelerimizde 6 GB bedava interneti kullanma hakkına sahip oluyoruz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları başlıklı yazımız ile ilgili sizler de düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz. Geniş ekibimiz ile tüm operatör firmaların güncel kampanyalarını ve bedava internet kazanma yollarını araştırarak sizler için paylaşıyoruz. Sitemiz de yer almasını ya da sizler için araştırmamızı istediğiniz kampanyaları bizlere iletebilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu