Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2021 İnternet kullanımını artması ile beraber ihtiyaçlar da şekil değiştirdi. Evde, işte, okulda, kısacası hayatın her alanında internet en önemli iletişim aracı konumuna geldi. Bunu dainternete her yerden erişebilmek için de yollar aramak takip etti.

Bağlı olduğunuz operatörlerin sağlamış olduğu tarifeler ile belirli seviyelerde ihtiyaçlar karşılandı. Fakat dünyanın birçok yerinde internet fiyatları oldukça uygunken ülkemizde durum biraz daha farklı. Birim bazında birçok ülkeye oranla daha yüksek olan fiyatlar mobilde ise hat safhaya ulaşıyor. Bunun için de Türk Telekom bedava internet hilesi gibi içerikleri bulmak önemli hale gelmekte.

Peki nedir bu Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi? Bildiğiniz gibi ülkemizde en çok aboneye sahip operatör Türk Telekom. Kullanıcılarına özel gün ve dönemlerde bedava internet sağlayan operatör, zümrelere yönelik uygun internet tarifeleri de sağlamakta. Özel olarak bazı meslek gruplarına tarifeler geliştirip ihtiyaçlara yönelik içerik de sunuyorlar. Türk Telekom bedava internet hilesi yapmaktan kastımız aktif olarak kullanılabilen tüm ücretsiz tarifelerden yararlanmaktır. Doğru takvimde uzun süre boyunca internete ücret ödemeden erişim sağlamak bile mümkün.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Proxy

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle yapmak için faturalıdan ziyade kontörlü bir karta sahip olmanız daha doğru olur. Bedava internetten yararlanmak için yapılan tüm kampanyalara faturasız hatlardan daha kolay şekilde abone olunabilir. Fakat bazı yöntemlerin de sadece faturalı hat sahiplerine yönelik olduğunu ekleyelim.

Tarifelerin detaylarını, ne kadar süre ile kullanılabilir olacaklarını sizlere detaylıca anlatacağız. Bu detaylara geçmeden önce bilmeniz gereken ilk nokta bedava internetin verilme sebebi olmalıdır. Türk Telekom da dahil olmak üzere tüm operatörler tanıtım amacı ile bedava internet hediyesi verirler. Bunun altındaki bazı sebepler de ücretli servislere abone çekmektir. Örneğin aylık 3 TL olan X adlı bir servise kullanıcı için sizlere 3 ay boyunca 3 GB hediye vaat edebilirler. Bu noktada dikkat etmeniz gereken hizmetleri kullanıp kullanmama üzerine olacak fikriniz.

 Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir?

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Yöntemleri 2021

Bugün itibari ile Türk Telekom hat sahibi kişilerin yapabileceği Türk Telekom bedava internet hilesi yöntemleri 2021 yılında da geçerlidir. Yöntemler Türk Telekom resmi sitesinde içeriklerden oluşturulmuş olup herhangi bir 3.parti platformdan bilgi almak şeklinde oluşturulmasından kaçınılmıştır. İşte yöntemler

4.5G 30 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Kullandığınız hattınızı 4.5G’ye geçirmediyseniz yararlanabilirsiniz. Bu Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi ile beraber tam 30 GB kullanabiliyorsunuz. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bu internet ile beraber saatlerce video izleyebilir, oyun oynayabilir veya sevdikleriniz ile görüntülü konuşabilirsiniz. 30 GB mobil için oldukça yeterli ve hatta fazla bir boyut. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bir Türk Telekom mağazasından yeni 4.5G sim kartınızı almak. Kartı almanın ardından kampanyadan yararlanmak için yeni hattın olduğu telefondan 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin.

Kampanya Şartları:

  • Kampanyadan sadece bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir.
  • Yararlanacak kişilerin 16 Temmuz 2019 öncesinden beri müşteri olması gerekmekte.
  • Kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilirsiniz.

DNS Ayarlari Nasıl değiştirilir?

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom ArayanıBil Plus üyelerine özel olarak verilen bu internet hediyesi ile beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz. Telefonunuz kapalıyken veya çekmediği durumlarda sizleri kimin aradığını öğrenmek için ArayanıBil Plus servisi bulunmaktadır. Bu servis ile beraber kullanıcılara da hediye internet paketi verilmekte. Paketin tipine göre internet kullanım süresi değişiklik gösteriyor.

ArayanıBil Plus’a aylık olarak üye olmanız durumunda Haftalık 1GB hediye internet kazanırsınız. Servisin ücreti 4.19 TL’dir. Bedava internet ve servis için yapmanız gereken PLUS yazıp 7065’e SMS göndermek.

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

ArayanıBil Plus’a 6 aylık üye olmanız durumunda ise Aylık 1GB hediye internet kazanırsınız. 6 ay boyunca kullanacağınız servise ek olarak 1GB internet 30 gün kullanım süresi ile hattınıza tanımlanır. Servisin ücreti 17.49 TL’dir. Servise 6 aylık üye olmak ve Aylık 1 GB internet kazanmak için yapmanız gereken gPLUS yazıp 7066’ya SMS göndermektir.

Her iki servis de bireysel faturalı aboneler için geçerlidir. Aylık olarak üye olan kişilerin aboneliği her ay yenilenirken 6 aylık abonelerin üyeliği 6 aydan 6 aya yenilenir. Kampanya iptali yapmadığınız sürece otomatik olarak yenileme gerçekleşir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.