Türk Telekom

Turk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk telekom bedava dakika veren uygulamalar 2021 için birçok seçeneğiniz var. Kimi zaman çok ihtiyacınız olan ve o an için paketlerinizin bitmesi üzerine derin bir nefes aldıran bu hediyelere nasıl sahip olabileceğinize bu yazımızda göz atacağız. Hangi uygulamaları ve yöntemleri kullanarak onlarca hatta yüzlerce dakikalık hediyelere sahip olacağınızı göstereceğiz. Eğer hazırsanız işte

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması

Bu uygulama sayesinde birçok sürpriz hediyeden yararlanabilirsiniz. İnternet, SMS ve dakika paketlerini bu uygulama üzerinden kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz bu paketleri günlük, haftalık ve aylık olarak değerlendirebilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Türk Telekom kullanıcıları için sınırsız hediyeler var. Hediyeleri Premium üyelik sahibi olanlar çok daha fazla kazanabilir ve sürekli olarak gelen teklifleri değerlendirebilirler. Hemen hemen günlük olarak teklifler geliyor.

Bazen de haftalık olarak teklifler geliyor ve bu tekliflerin geneli ücretsiz teklifler. Ama bazen de yükleme yapmanızı gerektirecek veya birkaç TL karşılığında alabileceğiniz teklifler de bulunmaktadır. Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Muud Premium üyeliği de yaptırarak Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden hediye paketler kazanabilirsiniz. Bu hediye paketler genelde günlük olarak kullanabileceğiniz internet paketleri oluyor ancak birkaç kez dakika tekliflerini kabul ettiğinizde sistem otomatik olarak sizin daha çok dakikalara ihtiyacınız olduğunu algılayacak ve teklifleri buna göre size sunacak.

Bundan dolayı size gelen teklifleri dakika olarak seçmeye özen gösterin. Zaten bundan sonra artık size çok az ihtimal dışında hep dakika paket önerileri gelecek ve siz de dilediğiniz zaman bu hediyelerden değerlendirebilirsiniz.

Bedava Dakika Sil Süpür Uygulaması

Sil Süpür uygulaması, gerçekten de bizim tekdir ettiğimiz ve kesinlikle kullanmanızı isteyeceğimiz bir uygulama. Bu uygulamaya da zaten Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak sürekli olarak bunu takip ederek harika ödüller, kampanyalar, sürprizler ve hediyeler kazanabilirsiniz.

turk telekom bedava dakika sil süpür

 

Sil süpür uygulaması üzerinden nasıl hediye kazanabilirim? Diye merak ediyorsanız, öncelikle uygulamayı açmanız ve sil süpür ekranına girmeniz gerekir. Bu kısımda sizi bekleyen hediye seçenekleri bulunacak. Bunlar genelde imdadınıza yetişecek hediyeler olur ki bazen haftalık 1000 dakika dahi alabilirsiniz.

Bu kadar hediyeyi harcamak için bazen sırf telefonu elinizden düşürmezsiniz. Zaten 10 GB hediye alabileceğiniz günler de olacak ki bu günlerde cihazınıza oyun veya uygulama yükleyerek data tasarrufunda da bulunabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA VEREN UYGULAMALAR

Sil Süpür Uygulaması Ücretli mi?

Sil süpür uygulamasını kullanmak veya buradan gelecek hediyeleri kazanmak için hiçbir ücret ödemezsiniz. Gelen tüm teklifler ve hediyeler tamamı ile ücretsiz olup sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar 2021 için bu uygulamayı kesinlikle indirmeniz ve ücretsiz bir şekilde imdadınıza tüm paketlerin yetişmesini sağlamanız faydanıza olacaktır. Uygulamayı ilk indirdiğiniz zaman zaten size ücretsiz olarak bazı hediyeler verilecektir. Ayda bir uygulamayı silerek ve tekrar yükleyerek bu hediyeleri tekrar kazanabilirsiniz. Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Sil süpür uygulamasından hediyeleri sadece o hafta için kazanabilirsiniz. Yani bir sonraki aya devretmez ve haklarınız da bir sonraki aya devredilerek 2 kereye çıkartılmaz. Bu yüzden haftalık olarak belirlediğiniz güne göre bu uygulamayı kullanarak haftalık hediyelerinizi kullanabilirsiniz.

Bedava Dakika Sil Süpür Uygulamasını Nasıl Yüklerim?

Sil süpür uygulamasını dilerseniz Türk Telekom Online işlemler uygulaması üzerinden erişerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı da Android cihazlar için Google Play üzerinden, iOs destekli cihazlar için de Apple Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Aslında bu bir uygulamadan ziyade bir oyun olarak geçiyor. Yani oyunun kuralları da zaten oldukça basit ve her hafta çılgın hediyeler kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Bedava Dakika Nasıl Kazanırım ?

Sil süpür hediyeleri ne zaman yüklenir diye merak ediyorsanız belirtmek gerekir ki bunun için haftada 2 gün seçeneğinden birini seçerek bu günlerde sadece hediyelerinizi alabilirsiniz. Bu günler Çarşamba ve Cuma günleridir. Birini tercih ettiğinizde diğer gün hediyeleri çok önemli bir kampanya olmadığı müddetçe olmayacaktır. Ama kimi zaman her iki günde de hediye alan kullanıcıların olduğunu görüyoruz. Bu yüzden kullanarak kendinizin daha iyi şahit olması daha iyi olacaktır.Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom Selfy Hediye Dakika Kazanma

Türk Telekom Selfy Hediye Dakika Kazanma

Selfy uygulamaları, Sil Süpür gibi harika uygulamalardan biridir. Daha doğrusu bir kampanya ve paket olarak da düşünülebilir. Ancak bu paketin içerisinde saklı harika hediyeler sizleri bekliyor olacak. Hediye 10 GB’a kadar dahi hediyeler burada sizleri bekliyor olacaktır.

Bununla birlikte 1000 dakika hediye kazanmak istiyorsanız, mantıklı bir Selfy paketini tercih ediniz. Hemen karar vermek yerine detayları çok ince şekilde incelemeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede kimi zaman o ay için hiçbir yükleme dahi yapmanıza gerek olmayacak kadar hediye paketler ile gününüzü geçirebilirsiniz.

30 TL ve üzeri yüklemelerde zaten size bazı hediyeler verilecektir. Bu hediyeler çoğunlukla 1 GB hediyesi olabiliyor ama kimi zaman dakika ve SMS hediyeleri de olabiliyor. Bu yüzden her iki şekilde de size harika hediyeler sunacağını söyleyebiliriz.

BONUSLAR

Eğer uygulama olmadan hediye dakika kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken bazı yöntemler var. Zaten daha önceki yazılarımızda sizlere bunun için yapabileceklerinizi sunmuştuk. Ancak bonus olarak da burada sizlere birkaç yapmanız gerekeni aktarmak isteriz. Bu sayede de harika ödüller ve Türk Telekom bedava dakika kazanma için seçenekleri değerlendirmiş olacaksınız.

MOR HEDİYE yazarak 4545’e göndererek harika hediyeler kazanabilirsiniz. Faturası hat sahipleri için kullanılabilecek olan bu servis sayesinde aylık olarak harika ödüller kazanmanız mümkün.

Arayanı Bil Plus kampanyasından da hediyeler kazanabilirsiniz. Ancak bu bir servis ve aylık olarak ödeme yapmanız gerekiyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar Bununla birlikte diğer yazılarımızı da takip ederek harika hediyeleri kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu