Bedava İnternet

Turk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır Bol bol konuşmayı seven bir millet olarak ve sevdiklerin sesleriyle bile mutlu olmaktayız ve bizi düşünen Türk Telekom operatöründe bugün sizler için Türk Telekom bedava dakika ve bedava konuşma paketlerinden bahsedeceğiz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Piyasanın  büyük operatörlerinden biri olan Türk Telekom operatörü artık yep yeni kampanyalarıyla birlikte birçok müşterisine şartsız koşulsuz olmak üzere bedava konuşma dakika paketleri sunmaktadır. Sizlerin kullandığı hatlarda Avea ise yani eski adı Avea  yeni adıyla Türk Telekom hatlarından ise sizlerde Türk Telekom bedava dakika kazanarak  bu kampanyalardan faydalanma şansınız bulunmaktadır.Sevdiklerinizin ve aradıklarınız hattı ne olursa olsun sizlerde Türk Telekom’un her yöne konuşma paketleriyle ücretsiz olarak konuşun ve bunun keyfini doya doya  çıkarın. Peki, Türk Telekom’da ücretsiz bedava konuşma paketleri nasıl yapılır?

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom bedava konuşma paketi kampanyası

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom operatöründe hattı faturasız olan aboneler gerçekten çok şanslı. Türk Telekom firması tarafında şuan güncelliğini yitirmemiş olan bedava konuşma paketi olan gece paketinden sizlerde anında yararlanabilirsiniz. Türk Telekom gece paketi ile birlikte sizde Türk Telekom hediye konuşma paketine hemen sahip olun, Kampanyaya katılım sağlamak için GECE yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Ardından sizlerde 30TL yükleme yapmanız durumunda bu kampanyadan otomatik olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım gerçekleştirdikten sonra sizde 21.00 ile sabah 09.00 arasında ücretsiz olarak bol bol konuşun.

TURK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom 2000 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom firmasından şimdi bedava konuşma paketini kazanmanın tam zamanı. Sizlerde 2019 yılında toplamda 2000 dakika bedava konuşma paketi almak istiyorsanız hemen MILYON yazarak 3527‘ye ücretsiz SMS ile bu paketi hattınıza bedava olarak tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu paket her yöne değil sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerlidir.

Türk Telekom Hediye Konuşma Paketi

Türk Telekom bedava dakika paket kampanyalarından biri olan her hafta bedava konuşma paketiyle ile birlikte sizlerde belli saat aralıkların da sevdiklerinizle iletişim kurun. Her hafta sizlerde 13:00-14:00 saatleri arasında her yöne ücretsiz bir şekilde  arama yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mesaj bölümüne HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterlidir. Kampanyadan sadece Türk Telekom kadın müşterileri yararlanabilir ve bu kampanyadan faydalanabilmek için faturasız olan hattınıza 30TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Türk Telekom Ücretsiz Konuşma Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom 50 ve 100 Dakikalık Bedava Konuşma Paketi

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom firmasının bir diğer sunmuş olduğu bedava konuşma paketlerinden olan MILYON ile sizlerde 50 veya 100 dakikalık konuşma paketlerine bedava olarak sahip olabilirsiniz. Sadece Türk Telekom aboneleriyle geçerli olan 50 veya 100 dakika konuşma paketlerinden herhangi birini kazanmak istiyorsanız sizlerde PAKET yazıp 9090’na göndererek bu paketi hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu paket şuan için sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerli olmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları 2018 ve 2019 yıllarında ücretsiz konuşuyor. Sizde Türk Telekom ücretsiz konuşma paketlerinden faydalanmak için numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilirsinizBİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019