Türk Telekom

Turk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır Bol bol konuşmayı seven bir millet olarak ve sevdiklerin sesleriyle bile mutlu olmaktayız ve bizi düşünen Türk Telekom operatöründe bugün sizler için Türk Telekom bedava dakika ve bedava konuşma paketlerinden bahsedeceğiz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Piyasanın  büyük operatörlerinden biri olan Türk Telekom operatörü artık yep yeni kampanyalarıyla birlikte birçok müşterisine şartsız koşulsuz olmak üzere bedava konuşma dakika paketleri sunmaktadır. Sizlerin kullandığı hatlarda Avea ise yani eski adı Avea  yeni adıyla Türk Telekom hatlarından ise sizlerde Türk Telekom bedava dakika kazanarak  bu kampanyalardan faydalanma şansınız bulunmaktadır.

Sevdiklerinizin ve aradıklarınız hattı ne olursa olsun sizlerde Türk Telekom’un her yöne konuşma paketleriyle ücretsiz olarak konuşun ve bunun keyfini doya doya  çıkarın. Peki, Türk Telekom’da ücretsiz bedava konuşma paketleri nasıl yapılır?

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom operatöründe hattı faturasız olan aboneler gerçekten çok şanslı. Türk Telekom firması tarafında şuan güncelliğini yitirmemiş olan bedava konuşma paketi olan gece paketinden sizlerde anında yararlanabilirsiniz. Türk Telekom gece paketi ile birlikte sizde Türk Telekom hediye konuşma paketine hemen sahip olun, Kampanyaya katılım sağlamak için GECE yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Ardından sizlerde 30TL yükleme yapmanız durumunda bu kampanyadan otomatik olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım gerçekleştirdikten sonra sizde 21.00 ile sabah 09.00 arasında ücretsiz olarak bol bol konuşun.

TURK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom firmasından şimdi bedava konuşma paketini kazanmanın tam zamanı. Sizlerde 2021 yılında toplamda 2000 dakika bedava konuşma paketi almak istiyorsanız hemen MILYON yazarak 3527‘ye ücretsiz SMS ile bu paketi hattınıza bedava olarak tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu paket her yöne değil sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerlidir.

Türk Telekom bedava dakika paket kampanyalarından biri olan her hafta bedava konuşma paketiyle ile birlikte sizlerde belli saat aralıkların da sevdiklerinizle iletişim kurun. Her hafta sizlerde 13:00-14:00 saatleri arasında her yöne ücretsiz bir şekilde  arama yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mesaj bölümüne HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterlidir. Kampanyadan sadece Türk Telekom kadın müşterileri yararlanabilir ve bu kampanyadan faydalanabilmek için faturasız olan hattınıza 30TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Türk Telekom Ücretsiz Konuşma Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom firmasının bir diğer sunmuş olduğu bedava konuşma paketlerinden olan MILYON ile sizlerde 50 veya 100 dakikalık konuşma paketlerine bedava olarak sahip olabilirsiniz. Sadece Türk Telekom aboneleriyle geçerli olan 50 veya 100 dakika konuşma paketlerinden herhangi birini kazanmak istiyorsanız sizlerde PAKET yazıp 9090’na göndererek bu paketi hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu paket şuan için sadece Türk Telekom aboneleri ile geçerli olmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları 2020 ve 2021 yıllarında ücretsiz konuşuyor. Sizde Türk Telekom ücretsiz konuşma paketlerinden faydalanmak için numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası

Türk telekom abonelerinin yararlanabileceği konuşmak lazım kampanyası ile Bedava 500 Dakikaya sahip olmaktadır. 500 Dakikaya sahip olabilmek için öncelikle konuşmak lazım 1000 paketine sahip olmanız gerekmektedir. 

Bahsetmiş olduğumuz tarifeye sahip olan yada konuşmak lazım 1000 tarifesine geçiş yapan faturalı türk telekom aboneleri aylık 37 TL yükleme veya ödeme yapmalarının ardından 500 dakika hediye olarak hatlarına yüklenmektedir.

Türk Telekom Her Yöne Dakika Kampanyası

Diğer operatör firmaların da olduğu gibi türk telekom gsm firması da kadın abonelerini unutmamakta ve kadın kullanıcıları için de sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Sadece kadın kullanıcıları sunulan bedava dakika kampanyası ile kadın kullanıcılar haftanın her günü saat 13:00 ile 14:00 saatleri arasından bedava konuşma hakkı kazanarak tamamen ücretsiz bir şekilde sevdikleri ile konuşabilmektedir.

Türk Telekom Her Yöne Dakika Kampanyasına katılmak için;

  • Hattınıza 30 gün süre zarfın da 1 kez 25 TL ve Üstü TL yüklemesi yapılması 
  • Pocell, Bimcell,Mobil ofis ve Pttcell paket haricin de bir tarifeye sahip olmak
  • Türk telefom selfy üyesi olmamak

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz seçeneklere uygun olan, yani kampanyadan yararlanmasına bir mani olmayan kadın aboneler telefonunuzdan HERYÖNE DK yazarak 5555 no’lu numaraya sms göndermesi yeterli olacaktır. Yapmanız gereken işlemler sadece bu kadar olup, kazanmış olduğunuz ücretsiz konuşma paketiniz belirtilen saatleri kapsayacak şekilde hattınıza otomatik olarak yüklenmektedir.

Yorup Yap Bedava İnternet Kazan

Turk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile ilgili yorum yapan tük okurlarımıza ücretsiz internet kazanma taktikleri özel olarak iletilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu