Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Diğer tüm operatörler gibi Turk Telekom’dan da bedava dakika kazanabileceğiniz yollar var. Günlük, saatlik, haftalık ve aylık olarak bedava dakika kazanabileceğiniz bu yöntemleri sizlerle paylaşmak istedik. SMS olarak yönlendirme yapacağınız paketlerin yanı sıra uygulamaları yükleyerek de harika bedava Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma hediyeleri kazanabileceksiniz.

Tüm bu kampanya ve yöntemleri en detaylı şekilde sizlere sunacağız. Bu sayede Turk Telekom bedava dakika kazanma yolları neler sorusunun cevabını da almış olacaksınız. Kazanacağınız dakikaları her hafta veya ayda, yine aynı yöntemleri tekrar ederek kazanmaya devam edebileceksiniz. İşte o yöntemler ve Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma uygulamalar…

Turk Telekom Bedava Dakika 2021 Faturasız

Faturasız hat sahipleri için Turk Telekom bedava dakika kazanma yollarını sizlere sunuyoruz. Turk Telekom Bedava Dakika 2021 için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilir ve faturası hatlarınıza onlarca ve hatta yüzlerce dakika tanımlayabilir hatta sınırsız konuşma paketlerini de tanımlayabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2021 Faturalı

Eğer Turk Telekom Bedava Dakika kazanmak için sadece faturasız Turk Telekom abonesi olmanız gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü faturalı Turk Telekom kullanıcıları için de harika hediyeler sizleri bekliyor olacak. Bu hediyeler sayesinde artık siz de dilediğiniz kadar arkadaşlarınız ile Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma ile bedava konuşabileceksiniz. Eğer hazırsanız hemen o yöntemlere başlayabiliriz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır? 

Eğer 50 dakika ya da 100 dakika hediye Turk telekom paketleri kazanmak istiyorsanız; yapmanız gerekenler oldukça basit. Hem cep telefonunuzdan PAKET yazarak 9090’a  SMS gönderin ve sadece birkaç dakika içerisinde hediyelerinizi kapın. Arkadaşlarınız ile uzun bir konuşma deneyimi yaşamanın artık tadını çıkarmak istiyorsanız, bu paketi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. SMS gönderdikten birkaç saniye sonra, hediyeleriniz size detaylı bir şekilde sunulacaktır.

Türk Telekom Bedava 2000 Dakika Kampanyası

Eğer “Beni 50 dakika ya da 100 dakika tatmin etmez, çok daha fazlasına ihtiyacım var” diyorsanız hemen söyleyelim ki Turk Telekom, tam Bedava 2000 dakika ile müşterileri için “en iyisi” olduğunu kanıtlıyor. Gerçekten de bu dakikalar ile belki de uzun zamandır görüşmedikleriniz ile uzun uzadıya konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 2000 dakika Turk telekom hediyesi kazanmak için hemen siz de cep telefonlarınızdan MILYON yazarak 3527’ye mesaj atın ve birazdan mesajınız geldikten sonra hemen dakikalarınızı kullanmaya başlayın.

Türk Telekom Gece Bedava Dakika 

Eğer gece paketleri sizin için daha avantajlı ise bu durumda GECE yazarak 4545’e gönderin. Her ne kadar bu paketten kazanacağınız hediyeler ücretsiz olsa da, hattınıza tanımlanması için en az 30 TL yükleme yapmanız gerekir. Eğer yüklemenizi yaptıysanız hemen GECE yazarak 4545’e gönderebilirsiniz. Artık tüm gece boyunca, ücretsiz olarak istediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

WOOPS Bedava 2000 Dakika Kazanma 

Turk Telekom’dan harika Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma dakika hediyelerini kazanmak için yapabileceğiniz bunlarla sınırlı değil. Bunlarla birlikte, dilerseniz bedava 2000 dakika daha kazanabilirsiniz. Bunun için 4545’ WOOPS yazmanız yeterli. 7 gün boyunca keyifli bir şekilde bu dakikaları kullanabileceksiniz. Tüm bireysel faturalı yahut faturasız hat kullanıcıları, bu kampanyadan yararlanabilir.

Faturalı Hat Kullanmak İsteyenlere Bedava Teşvik Dakikaları

Eğer hali hazırda faturasız hatta iseniz ve faturalı Turk Telekom hattına geçiş yapmak istiyorsanız ya da başka bir operatörden Turk Telekom’a geçiş yapmak istiyorsanız, Prime 10 GB ve üzeri Prime tarifelerine geçiş yaparak harika dakika ödülleri kazanabilirsiniz. 60 dakika ve katları dakika kazanabileceğiniz bu mükemmel paketler sayesinde, artık dakika ihtiyacınız olmayacak ve mükemmel tarifeler ile de tanışmış olacaksınız.

30 TL Yükleyin Bedava 120 Dakika Kazanın

Turk Telekom web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden yükleme yaparak da her yükleme başına 120 dakika kazanabilirsiniz. Bunun için 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Turk Telekom Faturalarınızı Talimat Verin, Ödemelerinizde Hediye Dakika Kazanın

Eğer Turk Telekom abonesi iseniz ve faturalı hat kullanıyorsanız, size harika haberlerimiz var. Çünkü sadece birkaç adımda, çılgınlar gibi dakikalar kazanabilecek ve bunları kullanabileceksiniz. Tabii ki bunun için yapmanız gerekenler bar. Öncelikle e-faturaya geçiş yapmanız gerekiyor. Çünkü otomatik ödeme talimatı ile ancak bu hediyelerden yararlanabilirsiniz. Peki otomatik ödeme yaptıktan sonra ne yapmanız gerekiyor? Bunun için SES yazıp 3008’e göndermeniz gerekiyor. Böylece harika dakika paketleri sizlere sunulacak.

türk telekom bedava dakika self

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Selfy İle Ücretsiz Dakikalar Cebinizde

Turk Telekom’luların en gözde uygulamalarından olan Selfy ile de dakikalara boğulacaksınız. Bu uygulama sayesinde artık tıpkı Turkcell’in GNC’si gibi harika ödüller de kazanabileceksiniz. Bunun için öncelikle belirtmeliyiz ki 7-25 yaş aralıklarında olmanız gerekiyor. Eğer 7-25 yaş aralığında iseniz hemen GECE yazıp 4545’e gönderin ve tüm gece Selfy’le arkadaşlarınızla harika zaman geçirin. Gecenin tadını çıkarabileceğiniz bu dakika paketi ile artık dakikalarınızı daha uzun zamanda tüketmiş olacaksınız.

21:00 ile 09:00 arası kullanabileceğiniz bu paket sayesinde artık siz de mükemmel zaman geçirebileceksiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Bedava Dakika Kampanyası

Hattınızı Turk Telekom’a Taşımanın Tam Zamanı Tabii ki tüm operatörler, doğal olarak kendi kartlarına geçmeniz dahilinde birçok hediye sunar. Bu operatörlerden biri de Turk Telekom. Siz de hattınızı bu operatörde taşıyarak dakika hediyelerinizi ceplerinize indirebilirsiniz.

12 ay boyunca bu kampanyadan yararlanabileceksiniz. Belki dakikalar az gelebilir ama sonuç itibari ile ücretsiz ve işinizi bir nebze de olsa görecektir. 50 dakikalık bu hediye paketlerini 12 ay boyunca kullanabileceksiniz. Bunun için her ay en az 20 TL yüklemeniz ya da faturalı hat kullanıcısı iseniz de faturalarınızı düzenli olarak yatırmanız gerekiyor. KAYIT yazarak 5660’a gönderin ve artık siz de yeni bir Turk Telekom kullanıcısı olarak hediye 50 dakikanızı kazanın.

Türk Telekom Hafta Sonları Ücretsiz Konuşma Paketi

Eğer faturasız hat kullanıcısı iseniz, hediye dakika paketleri kazanabileceğiniz birkaç yöntem daha var. Bunlardan biri de hafta sonu ücretsiz konuşma hediyeleri. HAFTASONU yazıp 4242’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Ancak öncesinde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerektiğini hatırlatalım. Cumartesi gecesi başlayıp Pazar gecesi saat 23:59’a kadar da bu hediyeleri kullanabileceksiniz. 1 ay boyunca bu hediyeleri kullanabilirsiniz. Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Belirli Saatlerde Konuşabileceğiniz Paketler

Özellikle askerde veya sadece belirli saatlerde müsait olabiliyor ve sevdiklerinizle konuşabiliyorsanız; bu durumda tercih edebileceğiniz harika hediye paketleri de sizleri bekliyor olacak. Bu paketlerden biri de HERYONE DK hediye paketi. Siz de HERYONE DK yazarak 5555’e SMS gönderin ve hemen günlerinizi ve saatlerinizi belirleyerek ücretsiz konuşmanın tadını çıkarın. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu paketi, tüm ay boyunca kullanabilirsiniz.

Ramazan Geliyor, Harika Dakika Hediyeleri Yükleniyor!

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Ramazan ayına sayılı günler kaldı ve artık tüm Ramazan aylarında olduğu gibi 2021 Ramazan ayında da ücretsiz Turk Telekom dakika kazanma şansınız var. Bunun için faturalı hat kullanıcısı olmanız yeterli. Ramazan 500DK yazarak 5555’e gönderin ve her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika anında hattınıza yüklensin. Ramazan SINIRSIZ yazarak 5555’e göndererek şebeke içi sınırsız konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yukarıda, 2021 Turk Telekom ücretsiz dakika kazanma yollarını sizlerle paylaştık. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları, diledikleri gibi hediye dakika paketlerini kullanabilecekler. Siz de eğer Turk Telekom kullanıcısı iseniz, yukarıdaki yöntemleri takip ederek harika ödüller kazanabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.