Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları  Türkiye’de en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi de Türk Telekom olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerine sınırsız fırsatlar sunan firmanın ilk hedefi tabii ki de her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Çağımızda iletişimin kolaylaşmasından ötürü de müşteriler her zaman kesintisiz ve uygun iletişim seçeneklerini değerlendirmektedir. Türk Telekom’da tam bu noktada müşterilerine anlık mesajlaşma, konuşma ve uygun fiyatlı internet paketlerini sunmaktadır. Bugünkü konumuz Türk Telekom bedava dakika kazanma üzerine olacak.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava dakika kazanma kampanyaları ile de her zaman müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Her müşterisine de uygun şekilde olacak fırsatları sunmaktadır. Müşteriler de bu kampanyalardan genellikle SMS yoluyla ya da mobil uygulama seçeneği ile faydalanabilmektedir. Haftalık, günlük ve aylık olarak karşınıza çıkacak bu fırsatları siz de uygun koşulları sağladığınız sürece kullanabilir ve bu dakikaları dilediğiniz gibi doya doya sevdiklerinizle harcayabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAZANMA NASIL YAPILIR

Türk Telekom Hediye 50-100 Dakika Kampanyası

Türk Telekom Hediye 50-100 Dakika Kampanyası

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom aboneleri arasında herkese uygun olan kampanyalardan birisi de budur. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken şey de gerçekten çok basit. Eğer bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız “PAKET” yazarak 9090’a SMS atmanız yeterli olacaktır. Size geri dönüş olarak bir bilgilendirme mesajı gelecek.

Bu bilgilendirme mesajına göre ise 50 ya da 100 dakika konuşma kampanyasından hangisinden faydalanıyor olabildiğinizi göreceksiniz. Türk Telekom hediye dakika kampanyası bu şekilde. Ancak kampanyalar tabii ki de sadece bununla sınırlı değil. Daha birçok kampanyayı Türk Telekom web sitesi aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom sil süpür kampanyası diğer kampanya seçeneklerinden biraz farklılık göstermektedir. Çünkü bu kampanyadan SMS ile faydalanamıyorsunuz. Türk Telekom Online İşlemler isimli uygulamaya sahip olmanız gerekmektedir. Android ya da IOS tabanlı bir akıllı telefon kullanıyorsanız size uygun olan marketten uygulamayı edinmeniz gerekmektedir.

Bu uygulamaya eriştikten sonra haftalık olarak küçük bir oyun sayesinde hediyelere erişebilirsiniz. Tabii bu uygulamada sizlere çıkacak hediyeler arasında sadece ücretsiz dakikalar olmayacak. Aynı zamanda Haftalık 1 GB, 2GB gibi internet paketlerine de sahip olabilirsiniz. Uygulamayı APP Store ya da Google Play Store aracılığı ile çok rahat bir şekilde indirebilirsiniz.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET 2021

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları Kazanma Bedava konuşma kampanyalarından biri de Türk Telekom hafta sonu bedava konuşma kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır. Hafta sonu faturasız Türk Telekom aboneleri kendi aralarında ücretsiz bir şekilde konuşabilmektedirler. Cumartesi 00:00 ile pazar günü saat 23:59 arasında abonelere ücretsiz bir şekilde konuşabileceği 1 aylık 2000 dakika tanımlanmaktadır.

Ancak bu kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız Türk Telekom aboneleri aylık en az 30 Türk lirası yükleme yapmalıdır. Bu kampanyaya dahil olmak istiyorsanız HAFTASONU yazarak 4242’ye SMS gönderebilirsiniz. Ek bilgi olarak söylememiz gerekirse 2000 dakikadan kalan dakikalar gelecek aya devretmez. Tekrardan bu kampanyadan faydalanmak için tekrar SMS atmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava Dakika 

Türk Telekom Selfy Bedava Dakika

7-25 yaş aralığında olan Türk Telekom Selfy aboneleri bu kampanyadan istedikleri gibi faydalanabilmektedir. Eğer bu aboneliğe sahip bir hattınız var ise belli saat aralıklarında bu kampanyaya dahil olan herkes birbiriyle ücretsiz bir şekilde konuşabilmektedir. Haftanın her günü, her akşam saat 21:00 ile sabah 09:00 arasında bedava dakikalara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey yine çok basit.

Bu kampanyaya katılmak için 4545’e “GECE” yazarak SMS atabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmanın tek şartı faturasız hatlar için her ay en az 30 Türk lirası yüklemesidir. Her ay düzenli ödeme yaptığınız takdirde kampanyaya katılımınız yenilenecektir.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika 

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları Her yöne ücretsiz bir şekilde konuşabileceğiniz dakika kampanyası ile günün belirli saatlerinde tamamen ücretsiz bir şekilde konuşabiliyor. Türk telekom bedava dakika kazanabilmeniz için yapmanız gereken işlem oldukça kolaydır. Telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek HERYONE DK yazarak 5555’e sms göndermenizin ardından ücretsiz konuşma paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yorum yapan tüm okurlarımıza bedava dakika kazanma yöntemleri iletiyoruz.

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.