Türk Telekom

Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma

Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma. Kimi zaman faturalarımız beklediğimizin üzerinde ücretlerde olabilmekte. Bu gibi durumlarda da fatura detaylarını incelemek isteriz. Bunun için yapılacak şey ise arama dökümü denilen belgeyi çıkartmak. Bu yazımızda Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma Nasıl Yapılır, gereken adımlar nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz. Detaylar yazımızda…

Bu gibi bir senaryo içerisinde akla gelen ilk çare müşteri hizmetlerini aramaktır. Müşteri hizmetlerine bağlanmanın ardından uzun bir süre belgenin incelenmesini beklersiniz. Telefonun diğer ucundaki müşteri temsilcisi belgeyi inceleyerek mevcut durumu size aktarır. Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma için bu yöntemi seçerek kolay yoldan ilerleyebilirsiniz. Fakat zamanınız kısıtlı ve internet üzerinden Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma yapmak istiyorsanız başka yollar da mevcut.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Arama Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Yukarıda az da olsa müşteri hizmetleri ile beraber arama dökümü çıkarmadan bahsettik. Bu yöntem için ilk yapmanız gereken Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma ile arama yapmak. 444 1 444 numarasını arayarak ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. İşlem sonucunda belirttiğiniz mail adresine arama dökümü gönderilecektir. Dökümün size ulaşması birkaç gün sürebilmektedir. Aynı işlemi Türk Telekom Bayisine giderek de yapabilirsiniz.

Diğer yöntemimiz ise internet üzerinden Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma. Bu yöntem ile beraber bekleme olmadan hızlıca döküme ulaşabilirsiniz. Online döküman elde etmenin mobil ve masaüstü yöntemleri farklı.

Türk Telekom Ek İnternet Paketleri

Bilgisayar üzerinden yapmanız gereken ilk şey https://www.turktelekom.com.tr sitesine gitmek. Sitede bulunan Online İşlemler sekmesine giderek giriş yapmalısınız. Eğer daha önce Online İşlemler kullanmadıysanız şifre almanız gerekmekte. Giriş yapmanın ardından Fatura İşlemleri sekmesine gidin. Sekmede şu ana kadar kesilen tüm faturalarınızı bulabilirsiniz. İstediğiniz faturayı seçerek ilgili ayın Arama Dökümünü görüntülersiniz.

Mobil cihaz üzerinden giriş yapmak için Tablet veya telefonunuza Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasını indirmelisiniz. Google Play veya AppStore üzerinden ilgili uygulamaya ulaşabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmanın ardından Fatura kısmına giderek güncel fatura dökümünü görebilirsiniz. Bunun dışında geçmiş faturaları da aynı sekmeden görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu