Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları

Turk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları;Telekomünikasyon devlerinden biri olan Türk Telekom müşterilerine her dönem birbirinden farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Firma şimdi de 19 Mayıs’a özel bedava internet kampanyaları sunacağını duyurdu. Kullanıcıları tarafından heyecanla beklenen bu kampanya kapsamında tam 1919 MB elde edebilirsiniz. Diğer bir ifadeyle tam 1 GB ve artı 19 MB ücretsiz internet paketine sahip olabilirsiniz. Bu uygulamadan faydalanmak için de yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Turk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Faydalanmak İçin

İlk olarak mobil cihazınız üzerinden tercihiniz doğrultusunda Google Play Store ya da Apple Store uygulaması üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu işlem sonrasında uygulamaya giriş yapmalısınız. Akabinde uygulama içerisinde yer alan Sil Süpür adındaki oyunu oynamanız gerekiyor. Bu adımdan sonrasında sistem tarafından sizlere Türk Telekom 19 MB bedava internet paketi sunuluyor.

Turk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları  kampanyasından yalnızca 1 defa faydalanabileceğinizi ayrıca belirtmekte fayda görüyoruz. Türk Telekom’dan faturalı hat sahibi olmanız durumunda kampanya katılımından 2 günlük zaman dilimi boyunca, faturasız hatta sahip olmanız durumunda ise 21  Mayıs 2020 gecesi saat 23:59’a kadar faydalanabilme hakkına sahipsiniz. Ayrıca hediye internetinizi kullanmak istemediğinizde ise belirtilen zaman dilimi sonunda sistem tarafından otomatik bir şekilde siliniyor.

TÜRK TELEKOM 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Turk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları

Kampanyadan Kalan Haklarınızı Savunmak İçin

Türk Telekom Selfy 19 Mayıs Hediye İnternet paketinden kalan haklarınızı öğrenmek istediğinizde 9333 hattını aramanız yeterlidir. Faturasız hatta sahip olmanız durumunda *123# tuşlamanız ve faturalı hatta sahip olmanız durumunda da *124# tuşlayarak kampanyadan kalan haklarınızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde 2020 yılına özel Türk Telekom 19 Mayıs bedava internet kampanyaları Türk Telekom’la sınırlı değildir. Tercihiniz doğrultusunda farklı GSM operatörleri üzerinden de bu uygulamadan kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ancak diğer operatörlerden de bu uygulamadan faydalanmak için ilk olarak ilgili firmadan faturalı veya faturasız hattınızın yer alması gerekiyor.

TURK TELEKOM BEDAVA SMS

2 GB Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’da olduğu gibi Turkcell tarafından da müşterilerine 2020 yılı boyunca sürpriz bedava internet kampanyaları sunulmaya devam ediliyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan GSM firması bu doğrultuda kullanıcı potansiyelini yükseltmek ve maksimum seviyede müşteri memnuniyeti elde etmek için zaman zaman bedava internet kampanyaları düzenliyor. Turkcell GNÇ üzerinden 19 Mayıs’ta kullanıcılarını maksimum düzeyde mutlu edecektir.

Turkcell 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları İçin Sitemizi Takip Edebilirsiniz  Turkcell Firma tarafından gerçekleştirilen duyurularda bu uygulamayı kullanan genç kullanıcılar Türkiye’nin en genç haritasını meydana getirmede önemli oranda ek katkılar sunabilecektir. Bu işlem için 19 Mayıs tarihine kadar uygulamanın ziyaret edilerek kullanıcı ismi, soyadı ve ikamet ettiği şehir ismini belirtmesi gerekiyor. Genç kullanıcılar adlarıyla birlikte mobil cihazlarından parmaklı bir ışıklı imza bırakması yeterlidir.

Turk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyaları

Erken Bayram Hediyesi

GNÇ ayrıca genç kullanıcılarına Erken Bayram İnternet hediyesi de sunacaktır. Bu kapsamda 19 Mayıs tarihine kadar haritaya katkı sunan ilk 100 bin genç kullanıcıların hatlarına haftalık olarak tam 1 GB bedava internet paketi yüklenecektir. Bu sayede gençler gerçekleşmesine çok aza bir zaman kalan 19 Mayıs Atatürk Ve Spor Bayramı’nı maksimum sevinç ve coşku içerisinde kutlayabilecektir. Konu hakkında henüz firma tarafından açıklamalar yapılmasa da öngörüler doğrultusunda yakın zamanda Erken Bayram Hediyesi hakkında da daha net bilgilerin aktarılacağı belirtiliyor.

Firma ayrıca 2019 yılında da özellikle genç kullanıcılarına tam 2 GB ücretsiz internet paketi sunmuştu. Bu doğrultuda genç kullanıcılarının 2019 döneminde de bolca ücretsiz internet kullanmasını sağlamıştı. Kampanyaya katılım hakkında henüz bilgiler sunulmadı. Ancak öngörüler doğrultusunda kısa mesaj kanalından veya bedava internetinizin sistem tarafından otomatik bir şekilde hattınıza yüklenebilir. Bu kampanyadan yararlanmak için genç kullanıcıların 26 yaş altında yer alması gerekiyor.

Mobil cihazınıza ulaşan onay mesaj sonrasında ücretsiz internetinizi hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca 2222 hattından KALAN kısa mesajı göndererek kampanyadan kalan haklarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Faydalarınızı yalnızca 24 saatlik sürede kullanabilirsiniz. Bu zaman dilimi aşıldığında sistem tarafından otomatik bir şekilde siliniyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.