Bilgi

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri; Türk Telekom internet veya önceki adı ile TTNet ülkemizdeki en fazla müşteriye sahip evde internet firmasıdır. Sektördeki ilk firma olması sebebi ile ülkedeki internetin her şeyi onların elinde. Altyapı, taban ücretler gibi belirleyicilerin tümü TTNet internet izinden gitmekte. Ttnet de her sezon yeni internet kampanyaları ve paketleri ile hizmet ağını genişletiyor. Bu yazımızda TTNet internet kampanyaları ve paketleri hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri Abonelik Alma

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri Eğer siz de TTNet İnternet hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız size uygun paketi bulmalısınız. Bu yazımızda bahsedeceğimiz kampanyalardan size uygun olanı seçip TTNet müşteri hizmetleri tarafından bilgi alabilirsiniz.

Seçeceğiniz paket ve kampanyalarda bulunduğunuz konum çok önemlidir. Verilecek olan hizmet bulunduğunuz bölgenin altyapısına göre verilir. Aşağıdaki kampanyaları inceledikten sonra detaylı şekilde Türk Telekom merkezine gitmelisiniz. Size en uygun tarifeleri ileteceklerdir. İşte Karşınızda TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri..

İlk Ay Bizden Kampanyası

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri

TTNet fiber internet isteyen kişilere kaçırılmayacak kampanya. Bu kampanya kapsamında yapacağınız Online başvurularda ilk ay bedava internet kullanmaktasınız. 24 ay kalma sözünüz ile yukarıdaki görsellerdeki fiyatlardan tarife seçebilirsiniz. Kampanya kapsamında Alo dakika paketleri de indirimli olarak sunulmaktadır.

3 Ay Bedava Kampanyası

Türkiye'nin fiber gücü Türk Telekom'la fiber internet evinizde! Üstelik Online Başvuruya İlk Ay Bedava!

27 ay kalma sözünüze karşı ilk 3 ay TTnet internet bedava. Tarife ücretleri görseldeki gibidir. 35, 50 ve 100 Mbps olmak üzere üç farklı paket bulunmaktadır. TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri arasında en uzun sözleşmeye sahip tarifedir.

Gamer Kampanyası

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 1

Oyunculara özel olarak geliştirilen TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri içerisinde yer alır. Paket kapsamında 35, 50 ve 100 Mbps limitsiz internet hizmeti sunulmaktadır. Bunun dışında oyunculara yönelik Playstore ücretsiz cüzdan kodu verilmektedir. 100 TL değerindeki kodun yanında 12 ay boyunca ayda 1 oyun ücretsiz verilmektedir. Oyunlar ve cüzdan kodu playstore.com platformuna özeldir.

Üniversitelinin İnternet Kampanyası

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 2

Üniversite öğrencilerine özel olarak hazırlanan bu paket ile birlikte 50 Mbps fiber internet 114,90 TL ücret ile verilmekte. 18-25 yaş arası kullanıcılara tanınan bu kampanyada 12 ay kalma sözü istenmekte. Diğer kampanyalar göz önüne alındığında oldukça uygun bir kampanya denilebilir. Busuu Premium Dil Eğitim Paketi, MC Afee yazılımı ve Muud Premium Üyelik de kampanya içerisindedir.

Ofisim Evimde Kampanyası

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

Ofisim Evimde kampanyası ile beraber evde çalışanlara özel bir hizmet sunulmakta.24 ay sözünüzde kalma şartına ayda 91,90 TL ücretle fiber internet sahibi olabilirsiniz. Kampanya ile beraber MC Afee ve Busuu Premium Dil Eğitim Paketi bedava verilmekte. 16, 24 ve 35 Mbps hızla sunulan kampanyada Statik IP için özel bir indirim de mevcut.

Dijital Eğitim Kampanyası

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 3

Pandemi döneminde evde eğitim için geliştirilen Dijital Eğitim Kampanyası ile ayda 97,90 TL’ye 24 Mbps limitsiz fiber internet sahibi olmak mümkün. İlk 1 ay da ücretsiz. Mental Up, Türk Telekom Akademi İngilizce Paketi ve MC Affee virüs yazılımı da kampanya kapsamında hediye. Hizmet şartı 24 ay kalma sözüdür.

Dört Mevsim Kampanyası

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

Uzun süreli taahhüt istemeyenler için yapılan kampanya ise Dört Mevsim Kampanyası. Kampanya adından da anlaşılabileceği gibi 12 ay kalma sözü üzerine internet hizmeti sağlanmakta. Kampanyadan sadece bireysel müşteriler yararlanabiliyor. İndirimli modem de 6 TL ile tarifeye dahil.

Transfer Fırsatı Kampanyası

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

Başka bir internet sağlayıcısında Türk Telekom’a geçenlere özel 16 Mbps fiber internet 82,90 TL. Tüm ücretler de aylık ücrete dahil. 24 ay kalma sözünüze yönelik yapılan bu kampanyada 16, 24 ve 50 Mbps hız sunulmaktadır. TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri  arasında en fazla kullanıcıya sahip kampanyalardandır.

TÜRK TELEKOM 30 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Jet Kampanya

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 4

Jet Kampanya ile beraber satın aldığınız tarifenin hızı 2 katına çıkıyor. Her şey dahi 94,90 TL ücret ile satın aldığınız 16 Mpbs fiber internet ilk 6 ay 35 Mbps oluyor. 24 Mbps için 50, 35 Mbps için ise tam 100 Mbps internet kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 27 ay kalma sözü istenmekte.

 

İnternet Festivali Kampanyası

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

TTNet İnternet Festivali kampantası ile beraber makul fiyatlarda TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri içerisinden faydalanabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı bu kampanya ile beraber ucuz fiyatlarda sınırsız fiber net deneyimi yaşarsınız. Kampanya sadece ilçelerde geçerli. Geçerli olan ilçelere BURADAN ulaşabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA VEREN UYGULAMALAR

Türk Telekom’a Hoş Geldiniz Kampanyası

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 5

Türk Telekom’a Hoş Geldiniz kampanyası ile beraber 24 ay taahhüt ile uygun fiyatlarda internet verilmekte. Geçici koruma kapsamındaki kişilere özel bu kampanyadan kimlik belgeleri veya pasaport ile yararlanabilirsiniz. Bireysel müşterilere özel bu kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom şubesini ziyaret edin.

Engelli ve Gazi Yakınları Evde İnternet Kampanyası

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

Engelli ve Gazi Yakınları Evde İnternet Kampanyası kapsamındaki vatandaşlara her şey dahil 16 Mbps fiber internet sadece 84,90 TL. Kampanya kapsamında 24 Mbps internete 94.90 TL’ye 35 Mbps internete 104,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAZANMA NASIL YAPILIR

FENERNET İNTERNET KAMPANYASI

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 6

Fenerbahçe taraftarına özel geliştirilen FENERNET ile beraber uygun fiyatlara internet kullanmak mümkün. İçerisinde çeşitli indirimler de mevcut. Ev telefonu ve hat konuşma paketlerinde tarifeye özel indirimler uygulanmakta. Paket kapsamında:

  • 16 Mbps 87,90 TL
  • 24 Mbps 97,90 TL
  • 35 Mbps 105,90 TL

GSNET İNTERNET KAMPANYASI

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 7

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri arasında Galatasaray taraftarına özel geliştirilen bir kampanya mevcut; GSNET. Kampanya kapsamında birçok paketi uygun fiyatlara satın almak mümkün. Paket içerisinde ayrıca farklı hizmetlere yönelik indirimler Bulunuyor. Dijital servisler ve ev telefonu paketlerinde özel indirimler bulunuyor. Paket kapsamında:

  • 16 Mbps 87,90 TL
  • 24 Mbps 97,90 TL
  • 35 Mbps 105,90 TL

Fiber Hız Sever Kampanya

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

Fiber Hız Sever kampanya ile beraber tüm hız seçeneklerinde fiber internet sunulmakta. 100 Mbps’e kadar olan paketlerde uygun fiyatlar göze çarpıyor. Kampanya kapsamında 24 ay hatta kalma sözü aranmakta. Siz de Türk Telekom fiber internet kullanıcısı olmak istiyorsanız size uygun paketler ile bu kampanyaya başvurabilirsiniz.

Tivibu’lu Evde İnternet Kampanyası

TTNet İnternet Kampanyaları ve Paketleri 8

Türk Telekom’un önemli servislerinden olan Tivibu ile beraber sınırsız fiber internet keyfi bir arada. 24 ay kalma sözünüze karşı 16 Mbps limitsiz fiber internet+ Tivibu Uydu Aile paketi 104,90 TL. Kampanya içerisinde bulunan internet hızları 16, 24, 35, 50 ve 100 Mbps. Sunulan Tivibu paketleri ise Tivibu Uydu Aile paketi, Tivibu Aile Paketi, Tivibu Sinema Paketi ve Tivubu Süper Paket. Fiyatlar internet hızı ve Tivibu paketi tipine göre değişmekte.

Cebine Gelsin Kampanyası

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

Hem evde hem de dışarıda internet kullanan biri iseniz Cebine gelsin kampanyası tam size göre. Türk Telekom mobil kullanıcılarına özel bu kampanyada sabit internetinize ek, sözleşme boyunca ayda 4 GB internet hediye. Bu kampanya ile tarife alan kişilere özel olan kampanta Türk Telekom Bedava İnternet kapsamına da girmekte. Paketinizi almak için EVDECEPTE yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Evde Cepte Bayram Kampanyası

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri

TTnet İnternet kampanyaları ve paketleri arasında yer alan en kapsamlı paketlerden biri de Evde Cepte Bayram Kampanyası. Kampanya kapsamında sınırsız fiber internet ile beraber 3 farklı Türk Telekom mobil paketinden yararlanmak mümkün. İnternet ve telefona ortak olarak fatura ödediğiniz bu kampanyada Efsana 8 Tarifesi, Efsane 12 Tarifesi ve Prime Efsane 20 Tarifesi bulunmakta. Kampanya kapsamında 16, 24, 35, 50 ve 100 Mbps fiber internet ile berabe 20 GB 1000 dakika 1000 SMS’e kadar olan tarifeler sunulmakta.

Türk Telekom İnternet Almak

Eğer sizde bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kampanyaları daha detaylı şekilde resmi sitede de inceleyebilirsiniz. Online tüm başvurulara özel tarifenizin ilk ayı ücretsiz. Alacağınız en ucuz paketten en pahalı pakete kadar hepsinde dijital başvuru indirimi mevcut.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu