Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021 Trendyol ülkemizdeki en çok kullanılan ilk üç e-ticaret platformundan biridir. Bu bağlamda her gün binlerce sipariş işlemi bünyesinde gerçekleşir. Siparişlerin aşamaları internet sitesindeki ilgili menüden sizlere aktarılır. Bu konularda sorun yaşanması durumunda ise Trendyol Müşteri Hizmetleri devreye girer. Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma, müşteri hizmetlerinin alternatifi olan tüm hizmetleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Trendyol’a ulaşmak için birden fazla kanalı kullanabilirsiniz. Bu kanallar arasında en sık tercih edileni 0212 331 0 200 numaralı Trendyol müşteri hizmetleri hattıdır. Bu hat üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak her türlü dilek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma sonucu yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir:

 • Yapmış olduğunuz siparişin güncel durumu hakkında bilgi almak,
 • Siparişinizin kargo durumunu öğrenmek,
 • Yapmış olduğunuz sipariş için iptal veya iade talebi oluşturmak,
 • Size ulaşan üründe meydana gelen kusurları iletmek

gibi birçok sorununuzu iletebilirsiniz.

Turk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Trendyol Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Yukarıda detaylıca bahsettiğimiz telefon hattının çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonları arasında farklı saat aralıklarında faal durumdadır. Trendyol Çağrı Merkezinin çalışma saatleri:

Hafta içi: 08.30 ile 24.00 arası

Cumartesi: 10.00 ile 24.00 arası

Pazar: 10.00 ile 17.00 arası

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Özel indirim haftaları ve günlerinde Trendyol müşteri hizmetlerinde ciddi bir trafik oluşabilmektedir. Efsane Cuma, Kasım indirimleri, yılbaşı indirimleri gibi dönemlerde telesekreterin gelmesi bile uzun sürebilmektedir. Bu durum da müşterinin bağlantı kurmasına rağmen uzun süre telefon başında telesekreter beklemesine sebep olmaktadır. Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma ise telesekreteri beklemeden mümkündür. Bahsedeceğimiz yöntemden yararlanarak telesekreterden hızlıca kurtulup müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

İlk önce 0212 331 0 200 numaralı Trendyol müşteri hizmetleri hattını aramalısınız. Ardından gelen telesekreter bildirimi ile beraber sırası ile “4” ve “7” tuşlarına basarak müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz. Telesekreterin devrede olduğundan emin olun.

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

Trendyol Yardım

Eğer müşteri hizmetleri ile iletişime girmeden sorununuzu çözmek istiyorsanız Trendyol Yardım sayfasına gidebilirsiniz. Sayfa içerisinde daha önce defalarca karşılaşılmış olan problemlere karşı alabileceğiniz aksiyonlar hakkında bilgiler içermektedir. Bu sayfadan Trendyol’da yapabileceğiniz işlemler hakkında da bilgi edinmek mümkün.

 • Sipariş takibi
 • Sipariş iptali
 • Gönderim adresi değişikliği
 • Ürün iade işlemi yapılması
 • Ürün değişiklik talebi
 • Sipariş ücret iadesi
 • Kargo teslim ücreti
 • Kargo teslim süresi
 • Kargo firmaları
 • Kredi kartını Trendyol’a kaydetme

Trendyol Canlı Destek 

Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Turkcell Bedava İnternet 2020 (Güncel ve Yeni Kampanyalar)

Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma yönteminin yanında daha az zaman alan bir diğer yöntem ise canlı destek kanalı. Trendyol sitesi ve uygulaması üzerinden erişilebilir kanala üyeliğiniz ile beraber ulaşabilirsiniz. Uygulama veya internet sitesi üzerinden canlı destek ile ilgili kısma tıklayarak ilgili kanala bağlanabilirsiniz. Kanalın çalışması şu şekildedir:

 • İlk açılışta Trendyol Asistan sekmesi sizi karşılar. Bu sekmeden sipariş durumu, sipariş iptal etme, sipariş iade etme, üyelik işlemleri gibi SSS arasında yer alan durumlar hakkında hızlıca hizmet alabilirsiniz.
 • İstediğiniz hizmeti seçebilir veya hizmet menünüzde yok ise “Diğer” kısmından daha detaylı menülere erişim sağlayabilirsiniz.
 • Trendyol asistan üzerinden ilgili menülere tıklayarak istediğiniz sonucu almaz iseniz sizi müşteri temsilcisine atayacaktır. Bunun için bir bekleme süresi tarafınıza iletilir.
 • Müşteri temsilcisi sizden sorununuzu öğrenip makul yolu bulmak için uğraşacaktır. Hizmetin telefonda müşteri hizmetleri ile konuşmaktan tek fark yazışmaktır. Bunun dışında telefon hattından yapılan tüm işlemler buradan da yapılabilir.

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu