Bilgi

Tiktok Bedava Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Tiktok Bedava Jeton Hilesi Nasıl Yapılır? İnternetten para kazanma yöntemleri arasında en önde gelen alan içerik üreticiliğidir. İçerik paylaşımı yaparak gelir elde edebileceğiniz birçok platform bulunmakta. Bunlardan biri de Tiktok. Tiktok üzerinden para kazanma birkaç kanal üzerinden mümkündür. Bu kanallardan biri çekilen Tiktoklar ile hatırı sayılır takipçiye ulaşıp reklam yüzü olmak, bir diğeri ise canlı yayınlar. Bu yazımızda Tiktok canlı yayın konusunun en önemli konularından olan Tiktok Bedava Jeton Hilesi konusunu inceleyeceğiz.

Tiktok Jeton Nedir?

Tiktok jeton, bir nevi sanal paradır. Uygulama içerisindeki işlemlerde maddi karşılık olarak geri döner. Satın alınabilir bir ürün olduğu gibi çeşitli yollar ile kazanmak da mümkündür. Tiktok canlı yayın üzerinden bağış şeklinde jeton alışverişi gerçekleşir. Tiktok Bedava Jeton Hilesi ile alınacak jetonlar da bu klasmanda yer alır. Bu jetonları Tiktok üzerinden Google Play veya AppStore içerisinden satın alabilirsiniz. Destek olmak istediğiniz yayıncılara bu jetonları gönderebilir, onları Tiktok canlı yayın içeriği konusunda teşvik edebilirsiniz.

Tiktok Jeton Fiyatları Güncel

Google Play Store veya AppStore üzerinden alabileceğiniz jetonlar için belirli bir fiyatlandırma bulunmaktadır. Jetonların kullanıcılara maaliyeti jeton başına 0.090.1 TL‘dir. Yani 10 adet jeton yaklaşık olarak 1 TL’ye denk gelmektedir. Tabi bu fiyat oranları tarifeden tarifeye değişiklik göstermekte.

Şu an için Tiktok Jeton Fiyatları Güncel tablosunu aşağıdan görebilirsiniz.

JETON TL
70 6,69
350 33,99
1400 134,99
3500 339,99
7000 679,99

Fiyatlandırmanın kullanıcılara yansıyan kısmı bu şekilde. İşin yayıncı kısmında ise farklı parametreler devreye giriyor. Misal olarak size gönderilen jetonları direkt olarak gerçek bir para birimine çeviremiyorsunuz. Bunun için ilk olarak jetonları elmaslara çevirmeniz gerekmekte. 100 jeton kazanmanız halinde 50 elmas olarak bakiyenizde dönüşüm gerçekleşiyor. Bu dönüşüm sonucu miktarınız 10.000 elmas seviyesine ulaşır ise banka hesabına aktarım yapabilmektesiniz.

İşte farklı parametreler arasında en fazla fark yaratan nokta bu kısımda gerçekleşiyor. Satın alınan jetonların dönüşümünde değer kaybı olmasa da bankaya aktarım aşamasında kesintiler olmakta. Bunlardan bir kısmı banka tarafından kesilirken büyük bir kısmı da Tiktok tarafından kesilmekte.

Tiktok Jeton Yükleme Nasıl Yapılır?

Tiktok Bedava Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Mobil cihazınız üzerinden ilk olarak Tiktok’a giriş yapmanız gerekmekte. Tiktok jeton yükleme için sırası ile şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır:

  • Uygulama içerisinden sağ en alttaki bölüme tıklayarak “Profil” kısmına gidin.
  • Açılan ekranın sağ üst köşesinde alt alta üç nokta olan kısma tıklayın.
  • Gelen menüde “Hesap” başlığı altından “Bakiye” yazan kısma tıklayın.
  • Gelen ekranda “Yükle” seçeneğine tıklayarak üzerinden ihtiyacınız kadar jeton satın alabilirsiniz. Fiyatlandırma yukarıdaki tablodaki gibi olacaktır.
  • Seçtiğiniz Jetonları, cepten ödeme, kredi kartı veya qr kod ile ödeme gibi yöntemler ile satın alabilirsiniz.

Tiktok Bedava Jeton Hilesi Nasıl Yapılır? 2021

Tiktok üzerinden bedava jeton kazanmak, Tiktok Bedava Jeton Hilesi ile pek mümkün değildir. Bunun en büyük sebebi Tiktok hilesi adı altında sunulan Tiktok Para Kazanma Yöntemleri genellikle sahte iddialardan oluşmaktadır. Bu iddialar kimi zaman zararlı yazılımlar ile desteklenerek veri hırsızlığına bile sebep olabilir. Bu sebep ile Tiktok hilesi, Tiktok bedava jeton kazanma gibi vaatler ile sizden uygulama indirmeniz istenir ise uzak durun. Bunun dışında bazı noktalarda efor sarf ederek Tiktok bedava jeton kazanma yolu yaratılabilmektedir. Tabi ki zamanınızı buna harcamanız gerektiğini de şimdiden söyleyelim.

Tiktok Jeton Kazanmak

Tiktok Bedava Jeton Hilesi Nasıl Yapılır 2

Yazımız içerisinde Tiktok Bedava Jeton Hilesi Nasıl Yapılır? sorusuna net bir cevap veya yöntem sunmasak da Tiktok jeton kazanma yöntemlerine birkaç önerimiz bulunmakta. Tiktok üzerinde  jeton kazanma için tek yöntem canlı yayın yapmak. Yayınlarınızın izlenmesi için belirli koşulları sağlamanız gerekmekte. Bunlardan ilki popüler bir kullanıcı olmak. Uygulama üzerindeki içerikleriniz ile bunu elde edebilirsiniz.

Tiktok canlı yayın açmak için en az 1000 kişi tarafından takip ediliyor olmalısınız. Bu sayede jeton kazanabilir, jetonun yanı sıra uygulama üzerinden bağış da alabilirsiniz. Jetonlar ile satın alınan hediyeler tarafınıza iletildikçe bunu bir gelir olarak değerlendirme imkanınız da artar. Tiktok cüzdanı içerisinde biriken bu jetonları elmasa dönüştürerek gerçek bakiye olarak banka hesaplarınıza iletebilirsiniz. Kullanıcıların göndereceği hediyeler, bu jetonların birikmesine yardımcı olacaktır.

Tiktok üzerindeki hediyelerin değerlerine aşağıdaki bağlantıdan ayrıca bakabilirsiniz:

Tiktok Hediye Fiyatları 2021 GÜNCEL

 

Kazanacağınız jetonlar ile beraber Tiktok Bedava Jeton Hilesi yaptınız diyebilir. Bunun için bağış almanız ve yayınlarınızın bağışa uygun hale gelmiş olması ilk aşamadır. Buradan kazanılan gelirler ilk aşamalarda Tiktok tarafından yüksek oranda kesintiye uğrar. Düzenli yayın yapmanız, gelir elde etmeniz ise bu kesintiyi minimize eder.

Tiktok jeton kazanma dışında da gelir kapıları sunmakta. Aynı Instagram ve Twitter’da olduğu gibi sponsorluk anlaşmaları üzerinden para kazanmak da mümkün. Tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi etkileşimi yüksek, düzenli içerik üreten bir profilseniz markalar sizinle iş birliği yapmak için sıraya girecektir. Bu sayede Tiktok ile bir bağlantıya gerek duyulmadan direkt olarak gelir elde edebilirsiniz.

Tiktok Bedava Jeton Hilesi APK

Son zamanlarda gündemi meşgul eden rivayetlerden biri de Tiktok Bedava Jeton Hilesi APK indir gibi sitelerden jeton kazanıldığı. Ne yazık ki bu da tamamen uydurma. Apk uzantılı bir uygulama ile uygulama içi satın alma yöntemlerinden faydalanıldığı daha önce görüldü. Fakat bu durumlar tamamen oyunlar için tecrübe edilen durumlar. Tiktok gibi sürekli güncel ve dinamik olan bir platformda bu tip bir 3.parti dokunuşu etki etmeyecek, etse bile kısa süreli olacaktır. Bunun yanı sıra Tiktok Bedava Jeton Hilesi APK adı ile indirmiş olduğunuz dosya da zararlı bir yazılım çıkabilir. BU durumda kullanıcı verilerinizin güvenliği tehlikeye girer. Bu gibi yöntemleri bir kenara bırakarak direkt olarak canlı yayın veya içerik üretimi yollarına başvurmak daha güvenli olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu