Turkcell

Güncel SuperBox Tarifeleri: Turkcell SuperBox Kampanyaları

2021 Turkcell Super Box Kampanyaları

Superbox, Turkcell’in sadece SIM Kart ile çalışan taşınabilir modemi. Sadece tek bir priz ile internet bağlantısı sağlayan Superbox, 4.5 G teknolojisini kullanarak şebekenin olduğu her yere internet sağlamakta. Bu bakımdan da yazlıkta, tatil yörelerinde, yaylarda; kısaca kablolu internetin olmadığı her yerde kullanılabilen bir sistem.

Superbox, ayrıca Evde Superbox adı altında kablolu, geleneksel internete de sahip. Dileyen Superbox Evde paketlerini dileyen taşınabilir paketlerini tercih ediyor. Her ikisi için de Turkcell mağazalarına gitmek ya da Turkcell müşteri hizmetlerini aramak gerekiyor.

Güncel SuperBox Tarifeleri: Turkcell SuperBox Kampanyaları 1

2021 yılına girer girmez SuperBox kampanyaları da merhaba dedi. Uygun fiyata kablosuz internet hizmeti veren Superbox güncel tarifeleri şu şekilde:

Güncel SuperBox 150 GB Kablosuz İnternet

SuperBox’un 4.5 G sağlayıcısı ile 150 GB kotalı internet hizmeti aylık 159,90 TL. Bu kampanyadan faydalanmak için 24 aylık taahhüt istenmektedir. Fiyatlara KDV / ÖİV dahildir. Yani 2 yıl boyunca cebinizden yalnızda 159,90 TL çıkacaktır.

Bu tarife için belirlenen 159,90 TL fiyatlandırmasında, 125.10 TL internet hizmeti, 34.80 TL ise SuperBox modeminin 24 ay taksiti bulunur.

Turkcell, 06.01.2021 tarihinden sonra taahhüttü biten müşterilerine kontratlarını yenilemeseler dahi ilk altı ay aynı paketi  169,9 TL üzerinden devam etmektedir. Bu süre zarfında da müşteri hizmetleri iletişime geçip durumu anlatmaktadır. Bu bakımdan, taahhüt bitiminde, fahiş fiyatlandırma durumu söz konusu değildir.

2021 Fırsat kampanyasını, eğer taahhüt vermeden almak isterseniz, paketin ücreti aylık 284 TL’dir. Ayrıca eğer taahhütten çıkmak istenirse ödenecek tutar 200 TL.dir.

Güncel SuperBox Çalıştır 200 GB Kampanyası

Turkcell’in 4.5 G sağlayıcısı ile 200 GB kotalı internet hizmeti aylık 199,90 TL olarak belirlenmiştir. Tıpkı diğer kampanyada olduğu gibi bunun için de iki yıl Turkcell’de kalma sözü istenmektedir. Verilen 24 aylık söz sayesinde taahhütsüz fiyat olan 309 TL, 199,90 TL.ye düşmektedir.

199, 90 TL içinde 165,10 TL 4.5 G sağlayıcı internet hizmeti ve 34, 80 TL iki yıllık taksite ayrılmış modem ücreti bulunmaktadır. Turkcell’in yeni uygulaması sayesinde iki yılın sonunda taahhüt yenilemeden 6 ay boyunca SuperBox indirimli fiyattan kullanılabilmektedir.

Güncel SuperBox Çalıştır 10 Mbps İnternet Kampanyası

Turkcell, 10 Mbps’ye kadar olan limitsiz interneti iki yıllık Turkcell’de kalma sözü ile 199, 90 TL şeklinde ücretlendirmektedir. Diğer kampanyalarında internet 4,5 G üzerinden direkt verildiği için kota varken, bu kampanyada kota yoktur.

İnternet hızı azami 10 Mbps olarak belirtilmektedir. 10 Mbps , üst limit olduğu için daha düşük bir internet hızı olabilir.

SuperBox Çalıştır 20 Mbps İnternet Kampanyası

Bu kampanya da limitsiz olup aylık tüm vergiler fiyatı 299, 90 TL olarak belirlenmiş. Bu fiyatlandırma Turkcell’de iki yıl kalma sözü verenler için geçerlidir. Taahhüt olmadan biçilen fiyat, 399,9 TL.dir. Taahhütlü fiyatlandırmanın 34,80 TL.si SuperBox modemin 24 ay taksitli halidir.

Turkcell Faturalı Hizmetinde Şehit, Gazi Yakını İndirimi

Turkcell, engelli, şehit ve gazi eş – çocuklarına tüm faturalı hatlarında %25 indirim sunmaktadır. Superbox SIM KART üzerinden hizmet sağladığı için bu indirim oranı, 2021 güncel SuperBox kampanyaları için de geçerlidir.

Turkcell İnternet Hizmetinde Lokasyon

SuperBox, taşınabilir internet olduğu için, SuperBox sahibi iki yerde internet kullanabilir. Yani SuperBox olarak internet kullanan kişi, Turkcell’i bilgilendirmeden ve ek ücret ödemeden internetini iki farklı yerde kullanabilir.

11.11.2020 tarihinde çıkan Superbox Lokasyon Servisi sayesinde ise kurulum adresi dışında, 4.5 G bağlantısı interneti sunacak kadar olan güçlü olan yerlere internetinizi taşıyabilirsiniz. İki yer dışında, farklı bir lokasyonda internetinizi kullanmanız bu servis ile mümkün hale getirilmiştir.

Ek adresi 10 TL karşılığında sadece Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde aynı modem üzerine 10 farklı adres ekletip bu adreslerde internet sağlayıcısını kullanabilirsiniz.

Turkcell SuperBox Ek Paketler

Hiçbir zaman internetsiz kalmayın diye SuperBox ek kampanyaları hazırlanmıştır. Çalıştır Kazan ya da Tak Çalıştır kampanyalarından hangisinde olursanız olsun şu ek paketlerden faydalanabilirsiniz.

  • SuperBox 15 GB : 4.5 G hızıyla 15 GB ek paket 20 TL
  • SuperBox 15 GB : 4.5 G hızıyla 15 GB ek paket 5TL

SeperBox tarifenizde kotalı paketlerde internet kotanız bittiğinizde paketiniz devam etmez, durur. Siz dilerseniz “Hesabım” kısmından ya da direkt ya Turkcell merkeze giderek ya da müşteri temsilcisini arayarak ek paket satın alabilirsiniz. Ek paketleriniz, fatura yansıtılacaktır.

SuperBox ek paket aldığınızda, 10 defaya kadar her ay ek paketiniz devreye girer. Bu durum 10 ay devam eder. Böyle bir ek paket ihtiyacınız bir kere mahsus ise kullanımdan sonra, diğer ayın faturası kesilmede ek paketi iptal etmeniz gerekir.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu kutulu internet özellikle bağlantının zayıf olduğu köy ve kasaba gibi yerlerde hayat kurtarıcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu