Vodafone

Sevgiler Günü Hediyesinde En İyi 10 Kampanya

14 Şubat Sevgililer Günü için Kampanyalar

Sevgililer Günü için pek çok firma kendi başına güzel kampanyalar yapadursun, pek çok dev şirket de diğer firmalar ile birleşerek gerçekten de avantajlı kampanyalar sunuyor. Bunlardan bir tanesi de Vodafone. Vodafone Sevgililer Gününe özel avantajlı kampanyaları bugün itibariyle başlattı. Ayrıca Çiçek Sepeti de gerçekten avantajlı fırsatlar sunuyor.

14 Şubat 2021 Sevgililer Günü için Vodafone Fırsatları

Vodafone, Sevgililer Günü için hem online mağazada indirim yapmakta hem de diğer firmalar ile anlaşmaktadır. İşte 14 Şubat 2021 için Vodafone kampanyaları:

Vodafone 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası
Vodafone 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer Günü için Sosyopix ve Vodafone Kampanyası

İşi anıları ölümsüzleştirmek olan ve fotoğraf albümü ile fotoğrafa dair her şeyi sizlere sunan Sosyopix, Vodafone ile ortak bir Sevgililer Günü kampanyası başlattı. Buna göre Vodafone aboneleri, seçili Sosyopix ürünlerinde %50 indirime sahip olacaklar. 15 Şubat tarihinde sonra erecek kampanyanın katılım koşulları şu şekilde:

 • Kampanya 15.02.2021 tarihinde sona erecek.
 • Kampanya hattı kısıtlanmış, numarası taşınmış ya da taşınmak üzere olan abonelerde geçerli değildir. Sadece aktif Vodafone aboneleri bu kampanyadan faydalanabilir.
 • Katılım hakkında sınır yok. Yani belirlenen tarihe kadar istediğiniz kadar ürünü %50 indirimle alabilirsiniz.

Sosyopix’in %50 indirimli ürünlerine ulaşmak için buraya tıklamalısınız.

Sevgililer Gününe Özel Vodafone Online Mağazada İndirim

Vodafone, Online Mağazada 08.02.2021 tarihinde bitecek olan dev bir indirim yayımladı. Buna göre sergilenen ürünler ya indirimli ya da hediye çeki olan ürünlerden oluşuyor.

Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi Online Mağaza
Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi Online Mağaza

Vodafone Online Mağaza avantajlarından ister tarifenize ek ücretlendirme ile ister kredi kartı ile ister nakit ödeyerek yararlanabilirsiniz. Bazı indirimli ürünler şu şekildedir:
(Ürün linklerine, madde başına tıklayarak ulaşabilirsiniz)

 • İPhone Alana Airpods %50 indirimli: Bu kampanya iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 12 mini alanlar için geçerlidir. Kampanya 05 Şubat – 08 Şubat sabah 08.00 arasında geçerlidir.
 • Samsung Galaxy A71 alana 250 TL değerinde Migros ÇekiBu kampanya Samsung Galaxy A 51 modelini de kapsamaktadır. Çek, cihaz satın alındıktan sonra teslim edilmektedir.
 • Xiaomi Redmi 9 540 TL indirimli: Son zamanların gözde telefon markası olan Xiaomi, çok sevilen telefon serisinden Redmi 9 için Vodafone ile işbirliğine gitti. Şu an Vodafone Online Mağazasında Redmi 9 540 TL indirimli olarak satılıyor. Gri, bordo ve yeşil renkleri mevcut.

Sevgililer Günü Hediyesi için Vodafone Ayakkabı Dünyası Ortak Kampanyası

Vodafone Ayakkabı Dünyası Kampanyası
Vodafone Ayakkabı Dünyası Kampanyası

Vodafone ile Ayakkabı Dünyası ortaklığında 14 Şubat 2021 Sevgililer Günü Özel Kampanyası sunulmuştur.  Kampanya, Vodafone abonelerine özel, diğer indirimlere ek, sepette %14 indirim sunmaktadır. Kampanya koşulları şunlardır:

 • Bu kampanya sadece aktif Vodafone kullanıcılarına özeldir. Kampanyada aranan bir tarife yoktur. Hattı kısıtlanmamaya uğramamış, numarasını taşımamış her Vodafone abonesi kullanabilir.
 • Kampanya linki için buraya tıklamasınız.
 • Kampanya, diğer indirimlere ektir. Yani iki kampanya birleştirilebilir.
 • Kadın, erkek , çocuk ayrımı yoktur, ürünler karışıktır.
 • Kampanya 08.02.2021 yani 8 Şubat tarihinde 23.59’da bitecektir.
 • Belirlenen tarihe kadar katılım sınırsızdır.

Ayakkabı Dünyası’nda ayrıca  15 Şubat 2021 tarihine kadar devam eden Sevgililer Günü indirimi de bulunmaktadır.

14 Şubat 2021 Sevgililer Günü için Çiçek Sepeti Fırsatları

Çiçek Sepeti, hediye konusunda akla ilk gelen mağazalardan. Bu bakımdan da bu özel gün için %70’e kadar VAR VAR İndirim Günleri olarak sunuluyor.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Çiçek Sepeti
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Çiçek Sepeti

Burada dikkat edilmesi gerekenler kargo zamanları. Hediyeyi seçerken “Anında Gönderim” denmiyorsa biliniz ki kargo gönderimidir. Buna göre siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Aşağıda verilen madde başında ilgili ürüne ulaşabileceğiniz linkler konulmuştur:

 • Sevgililer Gününe Özel Parfümler %80’e varan indirimdeBurberry Classic Kadın 150 TL, Burberry Classic Erkek 144 TL, Calvin Klein 169,90 TL, Antonio Banderas Blue Seduction deodorant ve parfüm seti 105,91 TL . Daha pek çok kadın ve erkek bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Bu ürünlerin pek çoğu kargo teslim ürünlerdir. 12 Şubat ise en geç teslim günüdür.
 • Aynı gün teslimat ürünler:  Çiçek Sepeti ” Her gün / Aynı gün Teslimat” seçenekli ürünlerini ayrıca sıralamaktadır. Bu hediyeler arasında saksı çiçekler, aranjmanlar, yenilebilir çiçekler, saat ve kolye çeşitleri gibi pek çok çeşit bulunmaktadır.
 • Bakım Ürünleri: Çiçek Sepeti’nin en iyi indirimleri burada yapılmaktadır. %70′ e varan indirimler, kadın ve erkek bakım ürünlerinde, setlerinde geçerlidir.
 • Penti’de %70’e Varan İndirimlerÇiçek Sepeti’nde uzun zamandır var olan bir marka olan Penti, Sevgililer Gününe özel koleksiyonu ile öne çıkıyor. Penti en az %35 en çok %70 indirimi Çiçek Sepeti için sunuyor.

14 Şubat için Gratis İndirimi

Her özel günde, ciddi indirimler sunan Gratis 2021 Sevgililer Günü için de %50’ye varan indirimler sunuyor.

İndirimler Gratis noktaları ve gratis.com adresinde geçerli olacak.  4 Şubat tarihinde başlayan indirim 14 Şubat 2021’de sona erecek.

Tüm indirimler Gratis kart sahiplerine özeldir. Gratis kartı, birkaç dakika içinde Gratis mağazalarından alınmaktadır.

Gratis’in online mağazasından yapılan 120 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu