Turkcell

Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır Ve İşlemleri

Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır Ve İşlemleri Turkcell iletişim merkezinin en büyük hizmetlerinden biri olan sarı kutu servisi sayesinde biriken puanlarınız sayesinde Turkcell’in çeşitli paketlerini satın alıp kullanabilirsiniz. Aylık sarı kutu puanlarımız her ay Turkcell hesabımıza aktarılır ve bu noktalarla sarı kutu mağazalarından hattımıza konuşma paketleri, internet paketleri ve birçok paket tanımlayabiliriz.

Bugün, en merak edilen konulardan biri olan bu Turkcell sarı kutu puan transferinin nasıl yapılacağı sorusunu cevaplayacağız. Diğer numaralardan sarı kutu puan transferi yaparak veya puanlarınızı farklı numaralara gönderme şansına sahip olarak daha büyük Turkcell sarı kutu paketlerine sahip olabilirsiniz.

TURKCELL SAĞLIK ÇALIŞANINA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI 

Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır Ve İşlemleri  Sarı Kutu Puanı Nasıl Gönderilir?

Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır Ve İşlemleri

Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır Ve İşlemleri Turkcell sarı kutu puanlarını aktarmak, sarı kutu puanını farklı bir numaraya göndermek için, ilk etapta telefonunuzdan Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapmış olması gerek. Turkcell Hesabım uygulaması telefonunuza yüklenmemişse, Turkcell Hesabım uygulamasını Google Play veya Apple Store mağazalarından ücretsiz olarak yükleyin.

Burada önünüze Sarı Kutu Puan Transferi İşlemleri bildirimi alabilirsiniz, bu sekmeye dokunarak Turkcell sarı kutu puanınızı göndermek istediğiniz numarayı yazarak yazdığınız miktarda puan gönderme işlemine başlayabilirsiniz. Puan göndermek istediğiniz numara Turkcell abonesi olmalı ve sizin gibi sarı kutu servisini kullanıyor olmalıdır.

Turkcell sarı kutu skoruna kaydolmak için SARIKUTU yazarak ve 2200’e gönderebilir, bu hizmete ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Hizmet aboneliğiniz devam ettiği sürece, sarı kutu noktaları her ay hattınızda otomatik olarak birikir. İsterseniz bu noktaları farklı numaralara aktarabilir veya paketler alabilirsiniz.

Sarı Kutu Puan Transferi İşlemleri

  • Turkcell Hesabım uygulamasından Sarı Kutu’yu seçin.
  • Geçmiş İşlemleri menüsünü seçin.
  • Transfer Noktaları butonunu seçin.

Aktarmak istediğiniz numarayı ve istediğiniz puanı yazarak aktarım işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır Ve İşlemleri başlıklı yazımızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu