Diğer Operatörler

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

Pttcell tarife ve paket kampanyaları; Ülkemizde daha çok kargo, faks, resmi yazı ve yazılı iletişimde Ptt ismini duymaktayız. PTT’nin sunduğu hizmetler arasında bankacılık ve telekomünikasyon da bulunmakta. Pttcell, PTT’nin telekomünikasyon üzerine çalışan yan kuruluşu. Bu yazımızda Pttcell tarife ve paket kampanyaları nelerdir, nasıl abone olunur gibi birçok soruyu yanıtlayacağız.

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları Nelerdir?

Pttcel bünyesinde Faturalı, Faturasız ve ek paket olmak üzere farklı tarifeler bulundurmakta. Paket detayları, nasıl abone olunacağı detayları ile makalede yer almaktadır. Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları hakkındaki detayların yanı sıra fiyat, taahhüt süresi gibi bilgiler de metin içerisinde bulunuyor.

Numaradan İsim Sorgulama 2 Dakikada Nasıl Yapılır?

Pttcell Faturalı Tarife ve Paket Kampanyaları

Pttcel Hayat Tarifeleri

Pttcell Hayat Bronz Tarifesi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

Faturalı tarifelerin en ekonomiğidir. Pttcell Hayat Bronz Tarifesi ile her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 4 GB interneti ayda 28 TL’ye kullanabilirsiniz. Fiyattana yararlanabilmek için 12 fatura dönemi boyunca Pttcell’de kalma sözü vermelisiniz. Paket içeriğinde hat içi konuşmalar da ücretsizdir.

Pttcell Hayat Gümüş TarifesiPttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

Faturalı tarifelerin arasında en fiyat/performans tarifesidir. Pttcell Hayat Gümüş Tarifesi içerisinde 750 dk, 750 SMS ve 8 GB cepten internet bulunuyor. 12 ay boyunca Pttcell’de kalma taahhütünüze 35 TL fiyat ile sunulmaktadır. PTTCell’li diğer hatlar ile konuşma ise sınırsızdır.

Pttcell Hayat Altın Tarifesi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

İnternet kullanımı ortalamanın biraz da olsa üzerinde olanların tarifesidir. Pttcell Hayat Altın’ı 12 ay kalma sözünüze özel 42 TL olan tarife içerisinde 12 GB internet 750 SMS, 750 dk ve PTTcell’liler ile sınırsız konuşma bulunuyor.

Pttcell Hayat Platin Tarifesi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

Üst segment 2 faturalı tarifeden biri olan Hayat Platin tarifesi ile konuşma, mesajlaşma ve internet ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Paket içerisinde diğer paketler gibi 750 dakika veya 750 SMS bulunmamakta. Onun yerine 1000 dakika ve 1000 SMS bulunuyor. Bunlara ise 18 GB cepten internet ve hat içi sınırsız konuşma eşlik ediyor. 12 ay taahhüt ile aylık 50 TL’ye bu pakete sahip olabilirsiniz.

Pttcell Hayat Elmas Tarifesi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

PTTcell bünyesindeki en üst segment faturalı tarifedir. İnternet paketi ile bir ay boyunca cepten, tabletten veya bilgisayardan doyasıya kullanım yapabilirsiniz. Diğer tarifelerde olduğu gibi bu tarifede de PTTcell’liler ile konuşmak ücretsiz. Paket içerisinde 25 GB cepten internet, 1000 SMS ve 1000 dakika bulunmaktadır. 1 yıl hatta kalma sözünüze özel 55 TL ücret vererek bu tarifeye sahip olabilirsiniz.

Pttcell Ailem Tarifeleri

 

Pttcell Midi Tarifesi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları 1

Hem telefonda bolca dakika hem de internet isteyenlere yönelik ekonomik çözüm. Pttcell Midi Tarifesi ile beraber her ay 1000 dakika, 1000 SMS ve 5 GB internete sahip olabilirsiniz. 12 ay kalma taahhütünüze özel ayda sadece 29 TL. PTTcell hat içi konuşmak da sınırsız.

Pttcell Maksi Tarifesi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları 2

Hem bol bol internet kullanayım hem de dakikalarca konuşayım diyorsanız adresiniz Pttcel Maksi Tarifesi. Tarife kapsamında her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS ve 10 GB internet verilmektedir. Pttcell’e gelip 12 ay hatta kalma sözünü vermeniz halinde ayda sadece 45 TL’ye bütün bu özelliklere sahip olursunuz. PTTcell’liler ile sınırsız konuşma da paket bünyesinde yer alıyor.

MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır, Son Tarih

Pttcell Faturasız Tarife ve Paket Kampanyaları

Pttcell Cömert Paketler

Pttcell Cömert 3 GB Paketi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

Pttcell tarife ve paket kampanyaları içerisinde en ucuz pakettir. Faturasız paketlerde de aynı nitelikte. Paket içerisinde her yöne 500 dakika ve 500 SMS bulunmakta. Buna ek olarak aylık 3 GB cepten internet de pakete dahil. Pakete sahip olmak için 26 TL ödeme yapmanız yeterli.

Pttcell Cömert 6 GB Paketi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

Cömert 3 paketi ile sadece internet noktasında ayrışmaktadır. Pttcell Cömert 6, tıpkı Cömert 3 paketi gibi 500 SMS, 500 dakika içermekte fakat 6 GB internet paketi sunmaktadır. Bu paket ile beraber aylık olarak yarı aktif internet kullanımı yapabilirsiniz. Paket için aylık ödenmesi gereken tutar ise 32 TL.

Pttcell Cömert 9 GB Paketi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları 3

Pttcell’in üst segment faturasız paketlerinden ilkidir. Paket içerisinde 500 dakika veya 500 SMS yerine 750 dakika ve 750 SMS sunulmakta. Aylık olarak sunulan 9 GB cepten internet ile aktif şekilde internet kullanımı yapabilir, farklı cihazlardan da bağlanabilirsiniz. Aylık ücret 38 TL.

Pttcell Cömert 15 GB Paketi

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları

Faturasız Pttcell tarife ve paket kampanyaları arasında en pahalısı ve içerik açısından en zengin olanıdır. Paket kapsamında her yöne 750 SMS, 750 dakika konuşma ve cepten 15 GB internet sunulmaktadır. Bu paket ile beraber istediğiniz kadar konuşurken rahat rahat internete de girebilirsiniz. Kota aşma korkusunu pek yaşamazsınız. Paket için aylık 45 TL ödemeniz gerekmektedir.

Pttcell Tarife ve Paket Kampanyaları listesi bu şekilde. Siz de Pttcell tarifelerine daha yakından bakmak istiyorsanız buradan tarifeler ile ilgili başvuru sayfasına gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu