Bilgi

Ozan SuperApp Nedir? Yasal mı? Hesap Nasıl Açılır?

Ozan SuperApp Nedir? Yasal mı? Hesap Nasıl Açılır? Yepyeni bir uygulama karşımızda. Online para gönderimi ve alımı konusunda oldukça iddialı olan Ozan SuperApp marketlerde yerini aldı. Telefonunuzdan saniyeler için hızlıca işlem yapmanızı sağlayan bu uygulamayı Android ve iOS platformlarında bulabilirsiniz. Bu yazımızda uygulama hakkında tüm bilgileri ortaya koyacağız. Ozan SuperApp nedir, yasal mıdır, hesap nasıl açılır gibi soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Ozan SuperApp Nedir?

Ozan SuperApp Nedir? Yasal mı? Hesap Nasıl Açılır?

Ozan SuperApp sayesinde online olarak ister döviz ister ise TL olsun işlem yapabilirsiniz. Normal bankalarda şart olan döviz hesapları gibi ince detaylardan yoksun uygulama ile beraber online olarak paranızı yönetebilirsiniz.

Ozan SuperApp Nedir? Yasal mı? Hesap Nasıl Açılır?

Geleneksel bankalarda olan mesai saati gibi kavramların dışına çıkan uygulama ile beraber 7/24 işlem yapmak mümkün. Uygulama yerli olsa da dünya çapında kullanılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Dünyanın neresinde olursanız olun paranızı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Netflix İzlenme Geçmişi Silme 5 Dakikada Nasıl Yapılır? Resimli ve Videolu Anlatım

Ozan SuperApp Nedir? Yasal mı? Hesap Nasıl Açılır?

Uygulama içerisinde hızlıca hesap açabilirsiniz. Geleneksel yöntemlerde döviz hesabı açmak için bankaya gitmeniz gerekirken Ozan SuperApp ile beraber sadece bir tıkta işinizi halledebilirsiniz. Dilediğiniz gibi EURO, USD veya TL hesabı açmak mümkün. Standart banka hesaplarınızdan Ozan SuperApp hesabınıza transfer yapmak da oldukça kolay. Uygulama içerisindeki hesap veya IBAN ile bu işlemleri hızlıca yapabilirsiniz.

Ozan SuperApp Nedir? Yasal mı? Hesap Nasıl Açılır? 1

Uygulamanın sunduğu bir diğer özellik ise Ozan Mode: ON. Bu özellik sayesinde mobil ve masaüstünden en fazla oynanan oyunlara dair hizmetleri bulabilirsiniz. Bu hizmetleri makul ücretlerde satın alıp oyun deneyiminizi en üst seviyeye de çıkartmak sizin elinizde.

Ozan SuperApp Yasal mı,Güvenilir mi?

Yeni çıkan her uygulamada olduğu gibi Ozan SuperApp özelinde de bazı şüpheler mevcut. Uygulama hem bireysel hem de kurumsallara yönelik olduğu için bu şüphe daha da fazla diyebiliriz. Uygulama yeni olarak aramıza gelse de yasal mevzuata aykırı hiçbir noksanı yok diyebiliriz. Ozan firması yeni çağa özgü çözümler getiren finansal teknoloji firmasıdır.

Uygulma lisans ve sertifikaları ile de güvenilir olduğunu kanıtlıyor. Bu paragrafın sonunda uygulamanın sahip olduğu lisans belgelerini görebilirsiniz. BDDK lisansına sahip olmasının yanında PCI DSS sertifikasına da sahip. 6493 sayılı yasa kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan yetki almıştır. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası kontrolünde de işlem görmektedir.

Ozan Superapp BDDK Lisansı

Ozan Superapp PCI DSS Sertifikası

Ozan SuperApp Hesap Nasıl Açılır?

Ozan SuperApp Nedir? Yasal mı? Hesap Nasıl Açılır?

Ozan SuperApp hesap nasıl açılır sorusunun cevabı sizleri oldukça şaşırtacak. Bu kadar geniş kapsamlı bir uygulama olsa da standanrt bir kullanıcı oluşturur gibi hesap açabilmektesiniz. Uygulama üzerinden Kayıt Ol veya Sing Up butonundan kayıt ekranına ulaşırsınız. Bu ekranda sizden istenilen bilgileri girerek hesap oluşturabilirsiniz. Ekstra olarak bir kurum veya kuruluştan belge veya izne ihtiyaç duyulmamakta.

Ozan SuperApp İletişim Bilgileri

Uygulamanın geliştiricilerine ve teknisyenlerine aşağıdaki adresler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Adı: Ozan Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.

Firma Adresi: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Astoria, B Blok, 127/24 34394 Şişli, İstanbul / Türkiye
e-Posta Adresi: merhaba@ozan.com
Web Sitesi: www.ozan.com

Telefon Numarası: 0850 226 83 23

Ozan SuperApp İndirme

Uygulamayı şu an için Android ve iOS platformlarında kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz olan uygulamayı marketlerde bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak da direkt olarak indirme sayfasına gidebilirsiniz.

OZAN SUPERAPP ANDROID

OZAN SUPERAPP IOS

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu