Bilgi Ve Teknoloji

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir? Bugünlerde Televizyon kanallarının izleyicilerine sağladığı tüm içerikleri internette bulabilmekteyiz. Yayın ve içerik platformlarının kullanıcılarına sunduğu içerik çeşitliliği ile televizyon kanallarının çok ötesinde. Televizyonlarda uygulanan sansüre, içeriklerin güncel olmamasına, sürekli olarak reklam ile karşı karşıya kalmaya yönelik en büyük alternatifler bu platformlar. Bu platformlar arasında en fazla kullanıcıya sahip marka ise Netflix. Platform içerisinde binlerce farklı içeriği bulunduruyor ve uluslararası bir anlayış ile kullanıcılarının dikkatlerini çekiyor. Peki Netflix paketleri ve ücretleri nedir, kullanıcıya neler vaat etmekte.

Netflix’teki içerik çeşitliliğinin en güçlü kısmı lokal işleri bile global hale getirebilmesi. Örneğin Türkiye için yapılan bir iş Netflix platformu üzerinden 100’den fazla ülkede izlenebiliyor. Tüm içerikler altyazı ve dublaj desteği ile beraber çeşitli ülkelerde kolaylıkla erişilebilir hale geliyor. Netflix fiyatları da ülkelere özel olarak yerelleştirilmekte. Örneğin Birleşik Devletler için en ucuz paket 8.99 $ ücret ile sunulurken dünya genelinde bu fiyat baz alınmadan bölgelere göre fiyatlandırma yapılıyor. Yerelleştirmenin olmaması durumunda 69 ₺ gibi bir değerde olacak bu paket ülkemizde 17.99 ₺ değerden kullanıcılara sunuluyor. Bu ve diğer Netflix paketleri ve ücretleri nedir sorusunun detaylı cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

DNS Ayarlari Nasıl değiştirilir?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir? 2021 Güncel

 

Netflix paketleri ve ücretleri nedir

 

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ? Netflix paketleri, ülkemiz için  3 farklı başlık altında satışa sunuluyor. Her paket içerisinde yayın kalitesi, anlık kullanıcı sayısı, erişilebilirlik olarak diğerlerine oranla farklı özelliklere sahip. Bu paketler; Temel, Standart ve Özel.

Temel Paket Özellikleri

En ucuz pakettir. “Temel” olmasının sebebi ekstra özellikleri içerisinde barındırmamasından dolayıdır. Yayın kaliteleri maksimum 480p çözünürlüğündedir. Tek bir cihaz ve kullanıcı içermesi sebebi ile kişisel bir tarifedir. Öğrencilerin en sık tercih ettiği paket denilebilir.

Paket ücreti: 17,99 ₺/ay

Anlık Kullanıcı Sayısı: 1

İçeriklerin Yerel Olarak Depolanabileceği Cihaz Sayısı: 1

Kullanılabilir Platformlar: Hepsi

High Definition İçerik: Mevcut değil

Ultra High Definition(4K) İçerik: Mevcut değil

Standart Paket Özellikleri

Dünya genelinde en çok aboneye sahip paket tipidir. Standart bir kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. 2 ortak şeklinde girilerek daha kaliteli yayınları daha ucuza izlemek mümkün olur. Bu pakete abone olan kişiler 2 farklı cihazdan aynı anda dizi-film izleyebilirler. Tüm içerikler maksimum 720p çözünürlüğünde erişilebilir.

Paket ücreti: 29,99 ₺/ay

Anlık Kullanıcı Sayısı: 2

İçeriklerin Yerel Olarak Depolanabileceği Cihaz Sayısı: 2

Kullanılabilir Platformlar: Hepsi

High Definition İçerik: Mevcut

Ultra High Definition(4K) İçerik: Mevcut Değil

Özel Paket Özellikleri

“Özel” paket en kapsamlı ve en ekonomik paket türüdür. Aile paketi olarak da anılır. 4 farklı kullanıcı aynı anda erişebilir. 4 kişilik bir ortaklıkta aylık 10.50 ₺ ücretle daha iyi içerik sunulur. Fiyat olarak en pahalı paket olsa da makroda en uygun pakettir. Paket sahibi kişiler maksimum 2160p çözünürlükte içerik izleyebilirler. Paket içerisindeki tüm içerikler 4k olmaması sebebi ile genel kullanımda 1080p çözünürlükte izlemek de mümkündür.

Paket ücreti: 41,99 ₺/ay

Anlık Kullanıcı Sayısı: 4

İçeriklerin Yerel Olarak Depolanabileceği Cihaz Sayısı: 4

Kullanılabilir Platformlar: Hepsi

High Definition İçerik: Mevcut

Ultra High Definition(4K) İçerik: Mevcut

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir, Nereden Satın Alınır?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir ?

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir sorusunun cevabını yukarıda detaylıca anlattık. Peki tüm bu paketler nerelerden alınabilir? Öncelikle en resmi satın alma yeri Netflix sitesidir. Site üzerinden kredi ve banka kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Sitedeki ödeme yöntemi sebebi ile bazı bankaların kartları sistem tarafından kabul edilmeyebilir. Bu gibi durumlarda farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.

Netflix Satın Alma Sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Netflix Satın Al

Netflik üyeliği satın almak için çeşitli sitelerden de erişim sağlamak mümkün. İnternette bulunan alışveriş sitelerinde aylık, yıllık olmak üzere üyelik satımı yapılmaktadır. Buralardan yapacağınız alışverişler ile üyelik sahibi olmak mümkün. Bir diğer yöntem ise Netflix Hediye Kartı. Hediye kartı satın alarak kendinize veya başkasına hediye kartı değeri kadar üyelik almanız mümkün.

Bu yazımızda Netflix paketleri ve ücretleri nedir sorusu ile beraber satın alma yöntemlerinden de bahsettik.

Neftlix Paketleri ve Ücretleri Nedir? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.