Turkcell

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet ;Türkiye’nin yerli GSM operatörü olan Türkcell, aynı zamanda en fazla abone sayısına sahip olan operatördür. Hizmet vermeye başladığı ilk günden beri farklı kampanyalarla abonelerine cazip hediyeler veren Türkcell yeni katılan aboneleri kapsayan Hoş Geldin kampanyasıyla bedava internet paketleri dağıtıyor.

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türkcell Lifecell, interneti sınırsızca kullanmak isteyen abonelere yönelik olarak düzenlenmiş bir kampanya.  Her şey için bol bol internet barındıran bu kampanya uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer kullanımlar için Lifecell Hoş Geldin 5GB internet paketiyle sonsuz internet kullanma avantajı sağlıyor.

Kampanyaya katılım sağlayanlara ayrıca 500 dakika ve 1.000 BİP dakikası verilerek kullanıcılara her yöne gönlünce konuşma, BİP’ten BİP’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma avantajı sunuyor. Kampanyayı 30 Haziran 2021 tarihi itibarıyla sonlandıracak olan Türkcell, seçilen pakete göre bedava internet limitini artırmaktadır.

TURKCELL LİFECELL ÇOK İNTERNET KAMPANYASI NEDİR 

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet

Avantajlı Yeni Kat Kampanyasına Katılanlar Bedava İnternet Kazanıyor

Türkcell tarafından yeni katılım sağlayacak abonelere yönelik olarak düzenlenen kampanyalar, katılımcılara bedava internet paketleri vererek internetin özgürce ve keyifle kullanılabilmesine olanak sağlıyor. 30 Haziran 2021 tarihine kadar, Türkcell abonesi olmaya karar veren ve faturalı bir hat alan herkese aylık 1 GB bedava internet paketi veren Türkcell, bedava internetin yanı sıra, 500 dakika konuşma paketi de hediye ediyor. 2021 yılı boyunca Turkcell hediye internet paketlerinden yararlanabilmek için aşağıdaki kampanyalardan birine dâhil olunması gerekiyor.

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet paketleri

 • Lifecell Fırsat Midi
 • GNC Star
 • Lifecell Seçmece Karışık
 • Kampanya Lifecell Seçmece 1.000 dk.
 • GNC Maksi
 • Yeşil Beyaz 2GB
 • Yeşil Beyaz 4GB
 • Yeşil Beyaz 8 GB
 • Lifecell Fırsat 5GB
 • Lifecell Fırsat 7GB
 • Lifecell Fırsat 9GB
 • Fırtına 2GB
 • Fırtına 4GB
 • Fırtına 8GB
 • GNC Süper
 • GNC ekstra

Türkcell bedava internet kazandıran kampanyalar arasında yer alıyor.

Lifecell Hoşgeldin 5 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Türkcell tarafından düzenlenen diğer bedava internet kampanyaları gibi Lifecell Hoş Geldin paketine sahip olmak da bir hayli kolay. Bu paketten yararlanmak isteyenler ‘’ LİFECELL HOSGELDİN 5GB’’ yazarak 2200’a gönderdikleri takdirde kampanyaya dâhil edilmektedir. Kampanyaya katılmak için kullanılan bir diğer yöntem ise, Türkcell mağazalarındaki Bayi Pos cihazından paketi satın almak şeklindedir.

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet

Lifecell 5GB İnterneti Kimler Alabilir?

Türkcell tarafından kullanıma sunulan Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet kampanyası, son 90 gün içerisinde numarasını Türkcell’e taşıyan diğer operatör aboneleriyle yeni bir hat almak suretiyle Hazır Kart’a gelen kişileri kapsamaktadır. Kampanyaya katılmakla birlikte daha sonra paketi iptal etmek isteyenler ise, telefonlarının mesaj bölümüne girerek İPTAL LIFECELL HOSGELDIN yazıp 2200’a göndererek iptal başvurusu yapabilmektedir.

Türkcell Lifecell İle Sınırsız İnternet Keyfini Doya Doya Yaşayın

Hiç şüphesiz en fazla abone sayısına sahip olan GSM operatörü Türkcell’dir. Büyük yatırımlarla her geçen gün daha da genişleyen Türkcell ailesi, birçok farklı kampanya kapsamında hediye edilen Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet  bedava internet paketleriyle internet zevkini doyasıya yaşamaktadır.

Siz de bütçenize uygun bir kampanya seçerek Türkcell ailesin katılabilir, numaranızı taşıyarak birbirinden cazip internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bir Türkcell bayisine giderek size uygun kampanyayı belirlemektir. Böylece hediye internet paketlerine kavuşabilir ve internet keyfini özgürce yaşayabilirsiniz.

Lifecell 5GB İptal Etme Nasıl Yapılır?

Lifecell Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet paketinizi iptal etmeniz için telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden aralarında boşluk bırakarak IPTAL LIFECELL HOSGELDIN 5 GB yazarak 2200’a sms göndermeniz yeterli olmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu