Bilgi Ve Teknoloji

İnstagramı İnternetsiz Kullanma Yöntemi

İnstagramı İnternetsiz Kullanma Yöntemi: Sosyal medyanın en popüler ve fenomen platformu İnstagram milyonlarca kullanıcısının karşısına mükemmel bir duyuru ve özellikle çıkıyor. İnstagram’ın keyfini artık internetsiz çıkarabileceksiniz.

İnstagramı İnternetsiz Kullanma Yöntemi Nasıl Yapılır?

Sosyal medyanın bir numaralı platformu Instagram milyonlarca kullanıcısının karşısına harika bir özellikle çıkıyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan bu özellik için düğmeye bastı.

F8’in ilk gününde açılış konuşması yapan Mark Zuckerberg, Instagram’a artık çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu.

Çevrimdışı mod sayesinde Instagram kullanıcıları internet bağlantıları kesildiğinde veya olmadığında işlem yapabilecek.

Instagram’ın Android uygulaması, daha önceden  indirmiş olduğunuz içeriğe göz atmanıza olanak tanıyor. Başka bir deyişle, instagram kullanıcısının sabırsızlıkla beklemiş olduğu bu yeni özellik ile Android kullanıcıları internet erişimleri yokken Instagram’ı kullanabilecek.

Bu yeni özellik sayesinde, mesajlar, beğenme, kaydetme ve yorum yapma gibi özellikleri Android kullanıcıları tarafından internet bağlantısı olmamasına rağmen gerçekleştirilebilecek.

 

Instagramı bundan böyle internetsiz kullanabileceksiniz!
İnstagramı İnternetsiz Kullanma Yöntemi

 

AĞDA KAYITLI DEĞİL HATASI NASIL DÜZELTİLİR

Instagram, kullanıcının bir sonraki çevrimiçi ziyaretinizde yapmış olduğuı işlemleri Instagram’ın sunucularıyla senkronize edecek.

Söz konusu özelliğin önümüzdeki dönemde iOS işletim sistemi ile çalışan telefonlar için de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Çevrimdışı mod, kullanıcılara daha iyi ve kesintisiz bir sosyal medya deneyimi sunacak.

Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım ?

Birçok instagram kullanıcılarının yaşadığı en ciddi sorunlardan biri olan instagram hesabım çalındı sorunu çok can sıkıcı bir konu olmaktadır. Hesabınızın çalınması ve tanımlı telefon numaranızın değiştirilmiş olması durumda vakit kaybetmeden İnstagram yardım merkezine başvuru yapmanız gerekmektedir.

Maalesef şu aşama da yapmanız gereken işlem sadece bu olmaktadır. İnstagram yardım merkezini ziyaret etmeniz ardından kişisel bilgilerinizi doldurmanız ardından yaşadığınız sorunu izah etmeniz gerekmektedir.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra instagram yardım merkezinin size dönüş yapması beklemeniz gerekmektedir. Instagram yardım merkezine ulaşmak için burayı tıklayın.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.