Bedava İnternet

İnstagramı İnternetsiz Kullanma Yöntemi

23.11.2019
617

İnstagramı İnternetsiz Kullanma Yöntemi: Sosyal medyanın en popüler ve fenomen platformu İnstagram milyonlarca kullanıcısının karşısına mükemmel bir duyuru ve özellikle çıkıyor. İnstagram’ın keyfini artık internetsiz çıkarabileceksiniz.

 

Instagramı bundan böyle internetsiz kullanabileceksiniz!

İnstagramı İnternetsiz Kullanma Yöntemi Nasıl Yapılır?

Sosyal medyanın bir numaralı platformu Instagram milyonlarca kullanıcısının karşısına harika bir özellikle çıkıyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan bu özellik için düğmeye bastı.

F8’in ilk gününde açılış konuşması yapan Mark Zuckerberg, Instagram’a artık çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu.

Çevrimdışı mod sayesinde Instagram kullanıcıları internet bağlantıları kesildiğinde veya olmadığında işlem yapabilecek.

Instagram’ın Android uygulaması, daha önceden  indirmiş olduğunuz içeriğe göz atmanıza olanak tanıyor. Başka bir deyişle, instagram kullanıcısının sabırsızlıkla beklemiş olduğu bu yeni özellik ile Android kullanıcıları internet erişimleri yokken Instagram’ı kullanabilecek.

Bu yeni özellik sayesinde, mesajlar, beğenme, kaydetme ve yorum yapma gibi özellikleri Android kullanıcıları tarafından internet bağlantısı olmamasına rağmen gerçekleştirilebilecek.

AĞDA KAYITLI DEĞİL HATASI NASIL DÜZELTİLİR

Instagram, kullanıcının bir sonraki çevrimiçi ziyaretinizde yapmış olduğuı işlemleri Instagram’ın sunucularıyla senkronize edecek.

Söz konusu özelliğin önümüzdeki dönemde iOS işletim sistemi ile çalışan telefonlar için de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Çevrimdışı mod, kullanıcılara daha iyi ve kesintisiz bir sosyal medya deneyimi sunacak.

Bir önceki yazımız olan DNS Ayarları – Güncel DNS Adresleri başlıklı makalemizde dns ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019