Bedava İnternet

Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma

15.02.2020
1.035
Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma Her Gün 1GB Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyası. Turkcell’in genç abonelerine sunduğu Ücretsiz İnternet sayesinde internetsiz kalmadan internette gezinebilirsiniz. Sosyal medyanın aktif kullanımı ve yoğun telefon kullanımı nedeniyle internet ihtiyaçları oldukça yüksektir. Bu nedenle Turkcell, abonelerini 1 GB ücretsiz internet ile destekleme kararı aldı. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız; bu içeriğimiz size yol gösterecektir.

TURKCELL BEDAVA SMS KAMPANYALARI

Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma Nasıl Kazanılır?

Her gün aktif olan bu kampanyanın bir parçası olarak ücretsiz olarak 1 GB İnternet kazanabilirsiniz. Hediye Havuzu İnternet Hediyesi sayesinde, internet ihtiyaçlarınızı karşılayarak veya arkadaşlarınıza hediye olarak kullanabileceğiniz Türkcell 1GB Ücretsiz İnternet’e sahip olabilirsiniz. Hem faturalı hem de hazır kart kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilir. 1 GB Ücretsiz İnternete sahip olmak için;

Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın ve ardından hediye havuzuna gidin. Bu alanda size özel olarak günlük bedava 1 GB internet paketi çıkacaktır. Bu alandan paketinizi alabilirsiniz.

1 GB Kampanyasını Kim Alabilir?

Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma Bunun dışında, 1 GB Kampanyası sayesinde yararlanmak isteyebileceğiniz başka bir kampanya, hem ön ödemeli kart hem de faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Ücretsiz internete sahip olmak için Turkcell Bip başvurunuzu açmalı veya uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamayı açtıktan sonra, Ücretsiz İnternet sağlayan ödüllü sınava katılabilirsiniz. Her biri 3 sorudan oluşan ve toplam 15 sorudan oluşan 5 sorudan oluşan yarışmaya katılabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA KAMPANYALARI

GNÇ Gecesi 1 GB Kampanyası

Turkcell GSM operatör şirketi olarak sunulan bu kampanya, Genç kartlılara özeldir. 31 Aralık 2019 tarihine kadar ücretsiz olarak katılan bu kampanyada; aboneler 22.00-06.00 arasında geçerli olan 1 GB ücretsiz kazanabilir. Kampanya ayrıntılarında;

Gece internet kampanyasında sunulan paketler ve kampanyalar iptal edilmedikçe kullanılabilir.

Bu paket hız sınırlamalı internet paketleriyle kullanılamaz.

Kampanyanın içeriği tamamlandığında, aboneler interneti kendi paketleri aracılığıyla kullanmaya devam ediyor.

Paket kullanımı tamamlandığında, fazla ücret konuşma açısından 250 dakika için 10 TL, 250 mesaj için 10 TL ve 1 GB internet için 1 GB olarak belirlenmiştir.

İnternet 10 kez aşıldığında, hız limiti 5 kbps internet hızına düşer.

1 GB’lık gece kampanyası istediğiniz zaman iptal edilebilir ve tekrar istenebilir. 2200’e tekrar mesaj göndermek için 1 GB GNC GECE yazmak yeterlidir.

Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma başlıklı yazımızı tamamlamış bulunmaktayız.Sizler de düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.


ETİKETLER:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019