Bilgi

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma

Hadi bilgi yarışması internetten para kazanmak isteyen tüm internet kullanıcıları için yeni bir yöntem olarak önümüze çıkıyor. Öncelikle uygulama hakkında yazımıza başlayıp bilgi vermeden önce sizlere bu uygulama hakkında önemli bir bilgi aktarmam gerekiyor; Hadi uygulaması Turkcell ile ilgili olarak internet üzerinden birçok yazı mevcut ancak bu kampanyanın Turkcell ile bir ilgisinin olmadığı belirtelim. (Bip uygulaması keşfet bölümünde yer aldığı söylentileri’de var.) Firma hakkında’da her hangi bir bilgi yok  bu yüzden yapacağınız işlemler hakkında bizler sorumlu değiliz.

Hadi bedava internet kazanma işlemi’de uygulama üzerinden elde ettiğiniz bedava paralar ile birlikte alacağınız sistemdir. Yani hadi uygulamasını kullanarak para kazanın ve bu paralar ile internet yüklemesi yapın.

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma

Hadi uygulaması ile birlikte bedava internetten para kazanmak isteyen internet kullanıcıları ilk olarak telefonlarına sanal marketler üzerinden hadi uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir, hadi uygulamasını indirmek için şurada yer alan bağlantılar ile birlikte gidebilirsiniz;

Uygulamayı indirdikten sonra ise kayıt işleminizi yaparak  giriş yapın. Uygulama içerisinde karşınıza 15 soru çıkmaktadır  (değişiyor), bu sorulara doğru cevap veren uygulama kullanıcılarına 1000 TL’nin bölünmesi ile bedava para dağıtımı yapılmaktadır. (Bu konuda ödeme alan var ise bizlere aşağıdan yorum atarlarsa kanıtlamış oluruz.)

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma

Uygulama üzerinden her gün aynı saatte girişinizi gerçekleştirerek soruları cevaplamaya başlayabilirsiniz, sorular çıkmadan önce ödül miktarı bilgisi verilmektedir. Ayrıca yarışmayı kazanırsanız para sizlere hesap numarası üzerinden yatırılmaktadır.

Ayrıca internette verilen bir habere göre bir günde bu yarışmaya 50.000 kişi katılarak yarışan kişiden 7 tanesi 6000 TL miktarındaki ödülü paylaştıkları yönündedir.

Hadi Bilgi Yarışması Referans Kodu ile Joker Kazanma

Hadi bilgi yarışması ile referans kodunuzu paylaşan herkes joker elde ederek  ekstra can kazanıyor. Bunun için uygulama içerisinde yer alan referans kodunu arkadaşlarınız ile paylaşarak davet sayesinde yeni joker hak kazanabiliyorsunuz. Sitemizin yorum bölümünden arkadaşlarımıza davet göndermek için referans kodu bırakabilir ve aranızda yardımlaşa bilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasında sorulara cevap için 10 saniye verilmektedir ve ayrıca canlı yayın esnasında mesaj gönderimi de yapabiliyorsunuz.

Hadi Bilgi Yarışması İnternetten Para Kazanma hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcılar bizlere yorum yapmayı unutmasınlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu