Turkcell

Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye

Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye Gnctrkcll ücretsiz internet fırsatını bir hafta içinde en çok 2 farklı günde kullanma imkanınız vardır. Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye  fırsatını kullanmak için Gnctrkcll müşterilerinin uygulamayı kullandıkları cihazın konumunu aktif hale getirmeleri gereklidir.

Gnctrkcll Bedava İnternet

Gnctrkcll ücretsiz internet hakkından 1 hafta içinde en çok 2 gün yararlanabilirsiniz. Turkcell bu kampanyalarla istatiksel olarak belirleyeceği kullanıcılara ek kampanyalar sunabilir.

Gnctrkcll ücretsiz internetten faydalanmak için cihazınızın ayarlar kısmından Gnc uygulaması için konum izni vermeleri gerekir.

Uygulamada belirtilmiş telefon numarasına verilen ücretsiz internet kullanım günleri değiştirilemez, ama Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak en kampanyalarla kullanıcılarına verebilir.

Gnctrkcll ücretsiz internet günleri uygulama içinde istatiksel verilere göre belirlenmiş olup her müşteriye haftanın 2 farklı günü kullanma imkanı verilmiştir.

Gnctrkcl Ücretsiz İnternet Kampanyası

Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye

Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye

Gnctrkcll uygulaması ve ücretsiz internet kampanyası sadece 26 yaş altı genç müşterilere uygundur ve fırsatlarla birlikte iletişim işlerinin halledildiği dijital bir uygulamadır. Detaylı bilgiye ulaşabilmek ve uygulamayı yüklemek için Turkcell’in İnternet sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

Gnctrkcll ücretsiz internet hakkından 26 yaş altı, İos veya Android işletim sistemli fark etmeden mobil cihazına Gnc uygulaması indiren ve Turkcell faturalı, bireysel, aktif, ses, hazırkart müşterileri yararlanabilir.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET GÜNCEL KAMPANYALARI

Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye

Gnç uygulaması içinde bulunan “Çatlat” adlı kısma girebilmek ve ücretsiz internet kampanyasından belirtilen günlerde haftada en fazla 2 farklı gün yararlanabilmek için Turkcell müşterisi olanlar telefon numaraları ve şifreleriyle uygulamaya girmelidir. Bu haktan sadece haftada 2 farklı belirtilen günlerde faydalanabilirsiniz.

Gnctrkcll ücretsiz internet kampanyaları dahilinde verilen paketlerin ve kalan miktarların sorgulaması sms ile veya Gnç uygulaması ile yapılabilir. Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye

Bütün Gnctrkcll ücretsiz internet kampanyaları sadece yurtiçi kullanım için uygun ve geçerlidir. Kullanılmadığında başka birine devredilemez, bekletilemez ve geri dönüşü olmadan silinmektedir.

Gnç uygulamasında Çatlat kısmından kazanılan ücretsiz internet diğer internet paketlerinizden önceliklidir ve önce kullanılan ücretsiz internet paketi olacaktır. Gnç Çatlat ile kazandığınız ücretsiz internet haricinde farklı sürpriz hediyeler ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gnç uygulamasını kuşlanabilmek için Turkcell kullanıcısı ve 26 yaş altında olmanız gerekmektedir. Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye

Gnctrkcll Bedava İnternet Paketleri

1 Saat Bedava İnternet 

Gnctrkcll bedava internet söz konusu hediye internete dair gelen SMS ile 1 saat süre ile geçerlidir.Bedava İnternet Miktarı 1 GB ile kotalı olmaktadır.

3 Bedava Saat İnternet

Gnctrkcll bedava internet söz konusu hediye internete dair gelen SMS ile 3 saat süre ile geçerlidir.Bedava İnternet Miktarı 1 GB ile kotalı olmaktadır.

Haftalık 1 GB Bedava İnternet

Gnctrkcll bedava internet söz konusu hediye internete dair gelen SMS ile 1 haftalık süre dilimi ile geçerlidir. Bedava İnternet Miktarı 1 GB ile kotalı olmaktadır.

Haftalık 2 GB Bedava İnternet

Gnctrkcll bedava interet söz konusu hediye internete dair gelen SMS ile 1 haftalık süre zarfı ile geçerlidir.Bedava İnternet Miktarı 2 GB ile kotalı olmaktadır.

Aylık 1 GB Bedava İnternet

Gnctrkcll bedava interet söz konusu hediye internete dair gelen SMS ile 1 aylık süre ile geçerlidir.Bedava İnternet Miktarı 1 GB ile kotalı olmaktadır.

Aylık 5 GB Bedava İnternet

Gnctrkcll bedava interet söz konusu hediye internete dair gelen SMS ile 1aylık süre olarak belirlenmiş olup. Bedava İnternet Miktarı 5 GB ile kotalı olmaktadır.

1 TL’ye 1 GB İnternet

Gnctrkcll bedava internet  için kullanıcının SMS gönderisini gerçekleştirip aktivasyon yapması gerekmektedir. Buna bağlı olarak SMS onayının ardından 1 gün geçerli olmak koşulu ile 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Katılım için yapılması ve detayları aşağıda belirtilmiştir.

5 TL’ye 2 GB İnternet

Gnctrkcll bedava internetiçin kullanıcının SMS gönderisini gerçekleştirip aktivasyon yapması gerekmektedir. Buna bağlı olarak SMS onayının ardından 2 gün geçerli olmak koşulu ile 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Katılım için yapılması ve detayları aşağıda belirtilmiştir.

2 TL’ye 2 GB İnternet

Gnctrkcll bedava internetiçin kullanıcının SMS gönderisini gerçekleştirip aktivasyon yapması gerekmektedir. Buna bağlı olarak SMS onayının ardından 1 gün geçerli olmak koşulu ile 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Katılım için yapılması ve detayları aşağıda belirtilmiştir.

Gnctrkcll Bedava İnternet 8 Gb Yok Boyle Hediye başlıklı yazımız ile sizlerde düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Türk Telekom’a 15 GB internet ve 1.000 DK için 61 lira ödüyorum. Mayıs’ta taahhüttüm bitsin direk Turkcell’e geçeceğim ücretsiz interneti daha çok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu