Bedava İnternet

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan
Fizy dinledikçe cepten internet kazanma

Fizy uygulamasını kullanarak hem müzik dinleyerek keyif sürebilir, hem de bedava cepten internet kazanabilirsiniz. Turkcell uygulamasının Fizy dinledikçe cepten internet kazan kampanyasıyla artık bu durum mümkün!

Kimler kampanyadan yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Yıllık fizy premium, fizy premium ya da fizy Premium ek paketlerinden birine sahip olmanız gerekmektedir.

Hediye internet paketleri

  • fizy Dinledikçe Cepten Kazan 250MB: 1 ayda 100 ila 249 aralığında şarkı dinlemiş olan abonelere, paketlerini aktif ettikleri günden itibaren 30 gün süreyle sınırlandırılmış 250 MB bedava internet.
  • fizy Dinledikçe Cepten Kazan 500MB: : 1 ayda 250 ila 499 aralığında şarkı dinlemiş olan abonelere, paketlerini aktif ettikleri günden itibaren 30 gün süreyle sınırlandırılmış 500 MB bedava internet.
  • fizy Dinledikçe Cepten Kazan 1 GB:  1 ayda 500 şarkıdan fazla şarkı dinlemiş olan abonelere, paketlerini aktif ettikleri günden itibaren 30 gün süreyle sınırlandırılmış 1 GB bedava internet hatlarına tanımlanacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.


ETİKETLER:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019