Turkcell

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Fizy uygulamasını kullanarak hem müzik dinleyerek keyif sürebilir, hem de bedava cepten internet kazanabilirsiniz. Turkcell uygulamasının Fizy dinledikçe cepten internet kazan kampanyasıyla artık bu durum mümkün!

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kimler kampanyadan yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Yıllık fizy premium, fizy premium ya da fizy Premium ek paketlerinden birine sahip olmanız gerekmektedir.

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Bedava İnternet

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Paketleri Nelerdir?

  • fizy Dinledikçe Cepten Kazan 250MB: 1 ayda 100 ila 249 aralığında şarkı dinlemiş olan abonelere, paketlerini aktif ettikleri günden itibaren 30 gün süreyle sınırlandırılmış 250 MB bedava internet.
  • fizy Dinledikçe Cepten Kazan 500MB: : 1 ayda 250 ila 499 aralığında şarkı dinlemiş olan abonelere, paketlerini aktif ettikleri günden itibaren 30 gün süreyle sınırlandırılmış 500 MB bedava internet.
  • fizy Dinledikçe Cepten Kazan 1 GB:  1 ayda 500 şarkıdan fazla şarkı dinlemiş olan abonelere, paketlerini aktif ettikleri günden itibaren 30 gün süreyle sınırlandırılmış 1 GB bedava internet hatlarına tanımlanacaktır.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorum yapan tüm kullanıcıları bedava internet kazanma yöntemlerini veriyoruz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu