https://bedavainternetin.com Wed, 30 Nov 2022 15:52:58 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.1 https://bedavainternetin.com/wp-content/uploads/2020/12/cropped-bedavainternetin-logo-1-1-32x32.png https://bedavainternetin.com 32 32 Ücretsiz Netflix İzleme | Uygulamalar 2022 https://bedavainternetin.com/ucretsiz-netflix-izleme/ https://bedavainternetin.com/ucretsiz-netflix-izleme/#respond Thu, 28 Jul 2022 18:58:23 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=6269 Ücretsiz netflix izleme olanağı sağlayan bir çok teknoloji firması bulunmaktadır. Bu firmaları her gün yeni bir kampanya ve fırsat çıkararak, kullanıcılarını ve yeni abone olacak kişileri bünyesinde tutmaya çalışıyor.

Ücretsiz netflix izlemek isteyen kullanıcılar ise bağlı oldukları mobil operatör veya farklı teknoloji firmasına ait kampanyalardan faydalanmak istiyor.

Ücretsiz Netflix İzleme Uygulamaları (APK)

Netflix dünyaca ünlü bir web tabanlı dizi ve film yayıncı platformudur. Her gün yüzlerce yeni dizi ve film yüklendiği gibi insanlarda bu tarz bir uygulamanın ücretsiz versiyonlarını arama ihtiyacı duymaktadır.

Netflix ücretsiz izlemek için, bazı teknoloji firmalarının çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalardan faydalanarak netflix hesabınızı belirli bir süreliğine ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Netflix Uygulaması

Vodafone red tarifesinde numara taşıma işlemi yapan kullanıcılar, 3 ay boyunca ücretsiz netflix izleme şansını yakalıyor. Bu durumdan faydalanmak için vodafone kullanıcılarının belirli şartları da yerine getirmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden vodafone numara taşıma sayfasına giderek, ilgili bölümde Netflix kısmını işaretleyin ve ücretsiz Netflix izleme fırsatı yakalayabileceğiniz kampanyaları görebileceksiniz.

Ayrıca 3 aylık netflix ücretsiz izleme dışında 6 aylık Amazon Prime üyeliğini de ücretsiz olarak vermektedir.

Ücretsiz netflix dizileri izlemek

Netflix dizi ve filmlerini netflix dışında ücretsiz bir şekilde de izlemeniz mümkündür. Herhangi bir kampanya ya da ürün almadan yasal olmayan yollarla yayın yapan web siteleri üzerinden yeni çıkan dizi ve filmleri takip edebilirsiniz.

Google arama motorlarına her gün yüzlerce yeni dizi ve film sitesi kaydedilmektedir. Sizlerde ücretsiz bir şekilde netflix dizi ve filmlerini izlemek istiyorsanız bu siteleri kullanabilirsiniz.

Netflix Ücretsiz İzleme Programı

Netflix dizi ve filmlerini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz çeşitli programlar bulunmaktadır. Bu programlar aslında web siteleri diye geçmektedir. Burada program derken bilgisayar programı olarak anılmaması gerekmektedir.

Netflix ücretsiz izleme programı arayışınız var ise, arama motorları üzerinde bu konuda yayın yapan web sitelerini bularak, istediğiniz dizi ve filmi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Netflix dizilerini ücretsiz izleme

Netflix dizilerini ücretsiz izleme yapabileceğiniz web sitelerini arama motorlarında araştırarak bulabilirsiniz. Bu konuda izlemek istediğiniz dizi veya filmin ismini aratarak sonuçlara erişmiş olursunuz.

Netflix dizilerini izlemek istiyorsanız; size tavsiyemiz netflix kendi sitesinden ücretli üyelik alarak bu işlemi gerçekleştirmenizdir. Tamamen yasal olarak bu işlemi yapmış olursunuz. Ayrıca netflix dizilerini ücretsiz izleme şansı bulsanız bile dilediğiniz görüntü kalitesinde olmayabilir ve ses akışında problemler yaşayabilirsiniz.

]]>
https://bedavainternetin.com/ucretsiz-netflix-izleme/feed/ 0
Dizipal Güncel Adresi Nedir | Dizipal 2022 https://bedavainternetin.com/dizipal-guncel-adresi/ https://bedavainternetin.com/dizipal-guncel-adresi/#respond Sun, 24 Jul 2022 18:03:33 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=6235 Dizipal güncel adres ve dizipal linkleri hakkında bilgiler verilmektedir. Dizipal Türkiye’nin en çok dizi paylaşımları yapan ve oldukça yüksek kullanıcı sayısına hitap eden bir web platformudur. Ancak yasadışı faliyet gösterdiği için dizipal güncel adresleri sürekli değişkenlik göstermektedir.

Teknoloji devrimi olarak adlandırabileceğimiz son dönemlerimiz, bizleri benzersiz yeniliklerle tanıştırdı. Gün geçmiyor ki yaşamımızın her alanına farklı bir yenilik giriş yapmasın. Bu furyanın en son etkileneni de evimizin olmazsa olmazları, televizyonlar.

Karşısında saatlerce durduğumuz, vakit harcayıp vazgeçilmez konumuna getirdiğimiz televizyonlar artık dijital platformların da etkisiyle popülaritesini kaybetti. Hatta kimilerine göre yakında tamamen ortadan kalacak.

Netflix, Exxen, Blue TV gibi çeşitli platformların arasına hemen her gün yeni birisi ekleniyor. İnsanlar bu ortamlarda televizyonun onlara dikte ektiklerini değil, izlemek istediklerini tercih edebiliyorlar. Hal böyle olunca da televizyonların tahtı sallandı. Tek bir sorun var o da bu platformların ücretleri.

Dizipal saydığımız tüm platformların erişimine ücretsiz bir şekilde imkân veriyor. Ne zaman ne izlemek isterseniz her zaman elinizin altında. Tabi, bu illegal bir durum. Hal böyle olunca da sürekli yasaklanma tehlikesiyle karşılaşıyor ve bu nedenle de sabit bir adresi bulunmuyor.

Dizipal Güncel Adres

Dizipal Güncel Adresleri her 2-3 günde bir yenileniyor, daha doğrusu yenilenmek zorunda kalıyor. BTK yasaklı bir hizmet sunduğu gerekçesiyle ya onları engelliyor ya da onlar engellememek amaçlı tedbir amaçlı yeni bir adreste faaliyetlerine devam ederek eski adres üzerine yönlendirmeler yapıyorlar. Dizipal, uzunca bir süre ek takısıyla faaliyetlerini sürdürdü.

Önce Dizipal 160 olarak çıktı, sonra 161, 162 derken Dizipal169’lara kadar gördü.

Dizipal Güncel Giriş Adresi

Dizipal Güncel Giriş Adresi 170’ler üzerinden devam ediyor. Fakat rakamlar üst kısımda da belirttiğimiz gibi kalıcı değil, geçici bir durum. Rakamları sürekli güncelleyerek faaliyetlerini devam ettirme çabasındalar. Yapılan illegal yayın kanun kapsamında olmadığı için BTK engel koyuyor ve erişim kısıtlaması getiriyor.

Sizler Dizipal özelinde erişim sağlama çalışmaları yerine platformların deneme sürümlerini izleyerek, oldukça keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Dizipal Giriş Adresi Kaç Oldu

Dizipal giriş adresi son güncellemelerden sonra sürekli değişkenlik göstermektedir. Dizipal’ ın sürekli yasaklanması giriş yöntemleri konusunda farazi arayışlara neden olmaktadır.

Yukarıda adreslerin neden değiştiğini ve değişken adreslerin de nasıl güncellendiğini ayrıntılı bir şekilde açıklamıştık. Fakat tüm çabalarınıza rağmen erişim sağlayamadıysanız ve illaki erişmek istiyorsanız bu durumda sosyal medya üzerinden mini bir araştırma yapabilirsiniz.

Resmi bir erişim hesabı bulunmadığı için paylaşımları sahte hesaplar üzerinden gerçekleştiriyorlar.

Dizipal‘ ın güncel adresini arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen ya da takipçi kasmak amacıyla güncel adresleri paylaşarak etkileşim sağlayan kullanıcılar hesap adreslerini #dizipal etiketi üzerinden paylaşım yapıyorlar.

Anlayacağınız etiket özelinde arama yaparak karşınıza çıkacak sonuçlar arasında en son gönderilen iletileri incelediğinizde Dizipal güncel giriş adresi hakkında net bir sonuç alabilirsiniz.

Dizipal Güncel Linkleri

Dizipal Güncel Linkleri

Dizipal güncel linkleri 160 serisinden sonra 200’lü serilere geçiş yaptı. Adresler sürekli dizipalXXX.com şeklinde güncelleniyorlar. Dizipal güncel linkleri bunun üzerine üreteceğiniz kombinasyonlar sayesinde kendiniz de rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Dizipal üyelik hizmeti sunmadan her hangi bir kayıt ücreti almadan bütün dijital platformlarının yayınlarının kaçak yollarla izleyicilerine sunuyor. İllegal olan bu yöntem nedeniyle de sürekli olarak kapatıldıkları için yeni adresler türeterek faaliyetlerine devam etme çabası içine girmektedirler.

Netflix, Exxen ve BluTV gibi dijital ortamlar üzerinden film, dizi ya da belgesel izlemek istiyor fakat bunu ücretsiz bir şekilde yaparak üyelik – kullanım ücreti ödemek gibi bir niyetiniz yoksa platformların deneme sürümlerini inceleyerek, legal bir şekilde zahmetsizce içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Deneme sürümleri yardımıyla yapıtları izledikten sonra beğenip sürekli bir şekilde izleme isterseniz bu durumda üyelik ücreti ödeyerek erişim sağlamanız mümkün olacaktır.

Ayrıca şunu da hatırlatmak isteriz ki üyelikler sonrasında hesabı yalnızca kendiniz üstlenmek zorunda değilsiniz. Sistem şimdilik çoklu seyir ortamına da izin veriyor. Yani akrabalarınız ya da çok yakın arkadaşlarınızla kendi aranızda küçük bir gurup kurarak, üyelik ücretini kendi aranızda paylaşıp oldukça makul rakamlarla legal yönetmelerle sorunsuz bir seyir zevkinizi doruklara ulaştırabilirsiniz.

Link arayana kadar zamanınızı güzel değerlendirmek tamamen sizlerin elinde.

Dizipal Güncel Adres Twitter

Dizipal güncel Adresleri sürekli değiştiği gibi, Twitter adresi de stabil değil. Değişken bir yapıda. En son dizi1pal.com adresini kullanıyor olsalar da Twitter kısa süre içerisinde yasal standartlar dışı tespiti nedeniyle hesabı devre dışı bıraktı.

Anlayacağız, web siteleri üzerindeki erişim savaşı sosyal medya hesapları özelinde de devam ediyor. Açılan her hesap belirli bir süre sonra tespit edildiği için yetkililer tarafından kapatılmaktadır.

Dizipal bu sorunu sahte hesaplar yöntemiyle açıyor. Fake hesaplar üzerinden güncel paylaşımlar yaparak kullanıcılarına duyurma çabasında. Bu adresleri bilemesek, değişken yapıda olsa da tek bir ortak yanları var. O da sabit etiket kullanmaları. Yapmış oldukları bütün paylaşımlar #dizipal etiketiyle paylaşılıyor.

Twitter henüz etiket özelinde bir çalışma yapıp, yasaklama getirmedi. Bu nedenle sizde tüm arayışlarını etiket özelinde yapabilir ve paylaşımlar içinde en güncel adreslere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dizipal Yeni Açılan Adresler

Dizipal Yeni Açılan Adresler son dönemlerde hep 300 takısıyla ilerliyor. Yani, dizipal3XX.com. Tahmin edebileceğiniz gibi XX rakamları sürekli olarak değişkenlik gösteriyor.  Sizin erişim sağlamak istediğinizde hangi kombinasyon da yayın hayatlarına devam ettiğini bulmak, biraz çaba gerektirecektir.

Bu nedenle de bu ve benzeri yöntemlerle vakit kaybetmemek için, platformların asıllarını indirip makul ücret karşılığında da dilediğiniz içeriğe kolay bir şekilde erişim sağlamanızı tavsiye ederiz.

Dizipal Kapanıyor mu

Dizipal illegal bir şekilde faaliyet gösteren ve kaçak bir yayın politikası güderek dizi, film dışında da belgesel gibi içerikler paylaşan bir adrestir. Yaptığı illegal yayınlar, kanuni olarak yasak olduğu içinde sürekli olarak adres değiştiriyor.

Bu değişim de Dizipal kapanıyor mu sorularını beraberinde getirse de aslında kapanan bir şey yok. Yalnızca değişim söz konusu. Kapanan adreslerini bırakarak yeni bir adres alıyorlar ve yayınlarını da bu adres üzerinden devam ettiriyorlar.

Dizipal Yeni Giriş Adresleri

Dizipal yeni giriş adresleri kısıtlamalar nedeniyle sürekli değiştiği için hiç bir zaman “yeni” kalamıyor. Linkler bazen 2 günlük dönem dönem de günlük olabiliyor. Bu yüzden yeni adreslere erişim sağlayabilmek için sürekli bir arayış içerisinde olmazız gerekli. Arayışlar sosyal medya özelinde genellese de, harcayacağınız çabayı platformlarının deneme süresiyle eritebileceğiniz konusunda da önemli bir bilgilendirme yapalım.

Dizipal Güncel Adresini Bulmak

Dizipal güncel adresini bulmak için rakam kombinasyonları üzerinde çalışma yapmanız gerekli. An itibariyle 341 rakamı özelinde yayın yapıyorlar. Fakat bu yayının dakikalar sonra kapanmayacağının hiçbir garantisi yok. Dizipal’ın bütün geliri reklamlar üzerine kurulu. Tüm yayınlara erişimi tek bir platform üzerinden kaçak bir şekilde yayınlasalar da bütün amaç kullanıcıların reklamlarını izleyerek gelir elde etme sistemi üzerine kuruludur.

Anlayacağınız hem reklamlarla kalitesiz bir yayın izleyeceksiniz hem de yeni yatırımlar yaparak farklı projelerle kullanıcılarının karşısına geçmek isteyen platformların niyetlerini engelleyeceksiniz. Unutmayın ki herkes bu şekilde izlese kimse para vermeyeceği için zarar edip kapatacaklar ve izleyecek bir şey bulamayacaksınız. Bu yüzden makul ücretlerle, legal bir şekilde yayın izlemeniz faydanıza olacaktır.

]]>
https://bedavainternetin.com/dizipal-guncel-adresi/feed/ 0
Türk Telekom Bedava İnternet https://bedavainternetin.com/__trashed/ https://bedavainternetin.com/__trashed/#respond Sat, 16 Jul 2022 07:43:21 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=6119 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

AVEA’nın satılması ile daha güçlü ve daha kurumsal bir yapı için çalışmalarına başlayan ve abonelerin çektiği mevcut sıkıntıları kısa sürede çözerek GSM müşterilerine Türk Telekom Mobil adı altında hizmet veren operatör şirketinin diğer GSM operatörleri ile rekabet etme konusundaki hevesi operatör abonelerinin bolca bedava internet kazanmasına sebep oldu. Bu yazımızda Türk Telekom müşterilerinin ücret ödemeden kazanabilecekleri internet paketleri ile bu paketleri nasıl kazanacakları hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri için sunulmuş olan onlarca bedava internet paketi bulunmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için yeni abone olmanız veya mevcut uygulamalarından biri ile ilgili yapmanız gereken işlem talimatlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Böylece Türk Telekom tarafından hattınıza kampanya dahilinde belirlenen süre ve belirlenen veri boyutunda internet paketi tanımlanır. Siz de bu süre içerisinde tanımlanmış olan internet paketini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz internet kampanyalarına baktığımız zaman;

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom operatörünün ücretsiz olarak dağıtmış olduğu bedava internet paketleri yeni aboneler ve mevcut aboneler için gerekli şartların sağlanması durumunda gerçekleşmektedir. Bu konu ile ilgili seçeneklere baktığımız zaman ilk olarak faturalı hatların yararlanacağı kampanyalarda; 2021 yılına girerken aylık 5GB internet paketi tanımlayan herkese 15 GB internet hediye edilmektedir. Ayrıca 5 GB mobil internet fiyatı ise %60 oranında indirimli olarak sunulmaktadır. Mevcut olan hattınız 4,5 G uyumlu değilse bir Türk Telekom bayisine giderek bu konuda 4,5G uyumlu hat çıkarmanız takdirde 4,5G keyfini bolca çıkartmanız için 30 GB internet bedava olarak verilmektedir. Türk Telekom’un mobil ödeme uygulaması olan Siri ile lira paylaşımı yapan her abone ise 500MB bedava internet kazanmaktadır. Yeni yıl yeni hediyelerle gelir sözünden yola çıkarak Selfy abonesi olan ve Yeni Yıl GB paketlerinden yararlanan tüm aboneler gece 00:00 ile 06:00 arasında internet kullanımlarını bedava olarak gerçekleştirmektedir. Türk Telekom’un hediye dağıttığı uygulaması olan Sil Süpür uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz ve Bal paket yüklemelerinizde 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

]]>
https://bedavainternetin.com/__trashed/feed/ 0
Vodafone Faturasız SMS Paketleri https://bedavainternetin.com/vodafone-faturasiz-sms-paketleri/ https://bedavainternetin.com/vodafone-faturasiz-sms-paketleri/#respond Tue, 11 May 2021 17:38:45 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=4056 Vodafone Faturasız SMS Paketleri. 20 yılı aşkın süredir telefon ile konuşmaya SMS göndermek eşlik etmekte. Son 10 yıl dışında SMS kullanmak oldukça popülerdi. Operatörler 10.000 SMS bulunan paketleri kullanıcılarına sunmaktaydı. Tabi ki bu olay internetin yaygınlaşması ile beraber ortadan kayboldu. SMS bugün dahi kullanılmakta olsa da eskisi kadar rağbet görmüyor. Fakat internet erişiminin olmadığı durumlarda hayat kurtarıcı da olabiliyor. Bu yazıda Vodafone Faturasız SMS Paketleri nelerdir, ücretleri nedir gibi sorulara detaylı şekilde cevap vereceğiz.

 

Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2021 Güncel

Hat üzerinden mesaj atmak için SMS paketlerine ihtiyaç duyarsınız. Özellikle karşı taraf internet kullanımı ile içli dışlı değil ise bu biraz zorunluluk haline geliyor. Bu durumun dışında internet erişiminin düşük olduğu birçok mevki bulunmakta. Hat çekse de GPRS veya 3G gibi bağlantılara erişmek mümkün olmuyor. Bu gibi durumda iletişime geçmenin yegane yolu Vodafone SMS paketiniz ile beraber SMS göndermek. Vodafone Faturasız SMS paketleri belirli ücretler ile kullanıcılarına sunulmakta. Bu paketler ile ilgili detayları bir sonraki başlıktan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasız SMS Paketleri Ücretleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Kontratsız olarak sunulan 4 farklı SMS paketi bulunmakta. Vodafone resmi sitesi üzerinden yayınlanan listeye göre bu paketler; Her Yöne Mini+, Her Yöne Midi, Vodafone’lularla Maksi ve Her Yöne Maksi paketleri. Paketlerin detayları aşağıda

Her Yöne Mini+ paketi ile beraber her yöne 100 SMS satın alabilirsiniz. Paket acil durumlar için tasarlanmış olup pek fazla SMS kullanmayan kişilere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri arasında en uygun fiyatlısıdır. Ayda 5,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Her Yöne Midi paketi ile beraber her yöne 500 SMS satın alabilirsiniz. Paket orta ölçekte SMS kullananlara yönelik tasarlanmış olup ara sıra SMS kullanan kişilere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri arasında fiyat performans odaklı bir tarifedir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Vodafone’lularla Maksi paketi içerisinde Vodafone abonelerine atabileceğiniz 5000 SMS sunulmaktadır. Paket ile sadece hat içi SMS atabilirsiniz. SMS Paketleri arasında bu özelliği ile tektir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Her Yöne Maksi  paketi ile beraber her yöne 2000 SMS ve Vodafone’lular ile 10.000 SMS sahibi olursunuz. Paket sürekli olarak SMS kullanan kişilere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri içeriği en zengin pakettir. Ayda 9,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Paketlerin tümünü 7000 sesli yanıt sistemi veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama Ve Öğrenme

]]>
https://bedavainternetin.com/vodafone-faturasiz-sms-paketleri/feed/ 0
Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? https://bedavainternetin.com/turkcell-tarife-degisikligi-nasil-yapilir/ https://bedavainternetin.com/turkcell-tarife-degisikligi-nasil-yapilir/#respond Tue, 11 May 2021 17:38:12 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=4048 Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? Her operatörde olduğu gibi Turkcell’de de yeni tarifeler çıkmaya devam etmekte. Kimi zaman çıkan tarifeler mevcut tarifeden daha avantajlı oluyor. Bu durum da “Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?” sorusunun sorulmasına yol açmakta. Bu yazıda Turkcell tarife değiştirme yöntemlerine detaylı şekilde değineceğiz.

İhtiyacınıza uygun tarifeye geçiş yapmak için elinizde farklı yöntemler mevcut. Kimi yöntemler geçmişten bu yana devam eden kimi yöntemler de teknoloji sayesinde daha kısa sürede uygulanabilir şekilde. Adım adım nasıl yapılacaklarını ilgili başlıklarda açıkladık.

Turkcell Puk Kodunu Öğrenme Nasıl Yapılır

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Başka bir hatta geçiş yapmadığınız sürece Turkcell içerisinde istediğiniz tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Fakat tarifenizin taahhütsüz olması gerekmekte. Aksi takdirde sadece sizin tarifenizden daha pahalı olan tarifelere geçiş izni bulunmakta. Bunun dışında kalan tarifeler için ek bir işlem yapmaya gerek yok.

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? sorusuna cevap olarak üç farklı yöntem bulunmakta. Bu yöntemler:

  • Turkcell müşteri hizmetleri ile tarife değişikliği
  • Turkcell internet sitesi ile tarife değişikliği
  • Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile tarife değişikliği

Turkcell Müşteri Hizmetleri ile Tarife Değişikliği

Turkcell müşteri hizmetleri ile tarife değişikliği sık sık tercih edilen bir yöntemdir. 532 veya 0532 532 00 00 numaraları üzerinden Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile tarife değiştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi konu ile alakalı şartları, detayları sizlere aktaracak ve geçiş işleminizi yapacaktır. Bunun yanı sıra eğer aklınızda belirli bir tarife yok ise geçebileceğiniz tarifeler hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Turkcell Her Ay 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Turkcell İnternet Sitesi ile Tarife Değişikliği

Yöntem oldukça basittir. Turkcell online işlemler kısmına giderek tarife değişikliği yapmak üzerinedir. İlk olarak buraya tıklayarak Turkcell web sitesine gidebilirsiniz. Sitede iki farklı giriş yöntemi bulunmakta. Telefon numarası ve şifreniz ile siteye giriş yapabilirsiniz. İlgili bölümden tarife değişikliği kısmına gide sonra da size sunulan tarifeleri görüntülersiniz. Ek bir işlem yapmadan bu kısımdan tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör île Tarife Değişikliği

Son yöntemimiz ise Turkcell Dijital Operatör ile tarife değişikliği. Bu yöntem için Android veya iOS cihazınız üzerinden Dijital Operatör uygulamasını indirmelisiniz. Turkcell web sitesine giriş yaptığınız bilgiler ile uygulamaya giriş yapıp tarife değişikliği yapabilirsiniz.

]]>
https://bedavainternetin.com/turkcell-tarife-degisikligi-nasil-yapilir/feed/ 0
Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? https://bedavainternetin.com/bimcell-tl-yukleme-nasil-yapilir/ https://bedavainternetin.com/bimcell-tl-yukleme-nasil-yapilir/#respond Tue, 04 May 2021 09:28:03 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=4039 Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Faturasız hatlara TL yükleme için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri de Bimcell için yüklemedir. Bimcell TL Yükleme yöntemleri ile ilgili olan bu yazımızda tüm detaylara değineceğiz. Yazıdan yola çıkarak istediğiniz yöntem ile TL yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Yükleme

Bimcell ön ödemeli hat için 3 farklı TL yükleme yöntemi bulunmaktadır. 3 yöntem de platform olarak birbirinden farklı olup imkanlar ne olur ise olsun yeterlidir. Yöntemler arasında Bimcell internet sitesi üzerinden TL yükleme, Bimcell müşteri hizmetleri ile TL yükleme ve Bimden TL yükleme bulunmaktadır. Detaylı şekilde bu yöntemler nasıl yapılır aşağıda anlatacağız.

İnternetten Bimcell TL Yükleme

Tüm yöntemler arasında en kısa olanıdır. İnternetten TL yükleme için ek olarak bir bilgi veya şifreye ihtiyaç duymazsınız. Tek ihtiyacınız olan TL yüklenecek hattın telefon numarası. Telefon numarasını yazmanız ve yüklenmesini istediğiniz miktarı seçmeniz ile ödeme ekranına yönlendirilirsiniz. Burada kredi kartı bilgilerinizi girip SMS onayını verdikten sonra bakiye yüklemiş olursunuz. Bimcell İnternetten TL Yükleme için buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri ile TL yükleme için tek ihtiyacınız telefon üzerinden iletişime geçmek. 444 4 551  numaralı Bimcell Müşteri Hizmetleri numarasını aramanızın ardından doğru tuşlamalar ile bakiye yükleme kısmına gidersiniz. Bu kısımda sizden ödeme için kart bilgileri istenecektir. Bunları da doğru girmeniz ile beraber istediğiniz bakiye telefonunuza aktarılacaktır.

Bimden Bimcell TL Yükleme

TL yükleme yöntemleri arasındaki en klasik yöntem Bimden Bimcell TL yükleme denebilir. Yöntem için tek yapmanız gereken Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Bim şubelerine giderek istediğiniz bakiyeyi belirtmek. Kasadan ürün alma gibi gelişen olayda telefon numaranızı kasiyere söylemenin ardından talep ettiğiniz bakiye telefonunuza aktarılır. Bu miktarı dilerseniz kredi kartı dilerseniz nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bunun dışında kasiyer yardımı ile mevcut tarifelerden birini de yapabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell hattınıza dilediğiniz gibi TL bakiye yükleyemezsiniz. Bakiye miktarları Bimcell’in belirlediği sınırlar içerisinde yapılmaktadır. Bu miktarlar aşağıdaki tablodan da anlayacağınız üzere 25 ve 50 TL arasında değişmektedir. İster internet sitesinde ister ise Bim içerisinde bundan az veya fazla tek seferlik bakiye yükleme yapılmamaktadır.

Bimcell TL Yükleme
]]>
https://bedavainternetin.com/bimcell-tl-yukleme-nasil-yapilir/feed/ 0
Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir 2022 https://bedavainternetin.com/facebook-hesabi-kalici-olarak-nasil-silinir/ https://bedavainternetin.com/facebook-hesabi-kalici-olarak-nasil-silinir/#respond Tue, 27 Apr 2021 19:50:45 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=4042 Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir? İnternet üzerinde oluşturduğumuz profiller kimi zaman silinmemektedir. Silmek istediğimiz halde hala ortada bulunan platformlar içerdiği verilerden dolayı can sıkar. Bu platformlardan biri de Facebook. Facebook üzerinde bulunan hesabınızı kalıcı olarak nasıl silebileceğinizi bu yazıda anlatacağız.

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki Facebook hesabınızı silmeniz ile beraber alakalı birçok platformu da çöpe atarsınız. Site üzerinden yönetici olduğunuz sayfalar başka bir yöneticiye sahip değil ise silinir. Paylaşmış olduğunuz tüm içerikler geri dönmeyecek şekilde kaldırılır.

Bunların yanı sıra daha büyük bir olay var ki “Facebook ile Giriş Yap” kullanan platformlar. Bu yöntem ile abone olduğunuz tüm platformlar da işlemden sonra sizi siler. Bu sebeple silme işleminden önce bu sitelere giderek giriş yöntemlerini değiştirmelisiniz. Aksi halde sitelerde bulunan verileriniz de kalıcı olarak silinebilir.

Hesabınızı silmenin ardından 30 gün boyunca işlem yapmaz iseniz hesap kalıcı olarak silinir. Bu süre zarfında Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir sorusuna başka bir cevap şeklinde de söyleyebileceğimiz gibi “Facebook ile Giriş Yap” da kullanmamalısınız.

Hangi uygulamaları kullandığınızı Facebook üzerinden görebilirsiniz. Görmek için Buradan ilgili ayar sayfasına gidebilirsiniz.

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir Hızlı Yöntem 2022

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Gel gelelim Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir sorusunun teknik cevabına.

  • Bunun için ilk olarak Facebook hesabınıza giriş yapmalısınız. Aşamaları tek tek takip etmeye gerek kalmadan kolayca silme sayfasına gitmek için bu linke gidin.
  • Açılan sayfanın en alt kısmında Hesabı Sil butonunu göreceksiniz. Buraya tıklamanın ardından sizden şifrenizi isteyecektir.
  • Şifreyi girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Hesabınız silinmiş olur.

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Silme İptali

Hesabı silmenin ardından pişman olup tekrar açmak isteyebilirsiniz. Bunu göz önünde bulunduran Facebook bu durum için kullanıcılarının profillerini 1 ay korumakta. 30 gün boyunca hesabınıza tekrar giriş yaparak Facebook kalıcı hesap silme işlemini iptal edebilirsiniz.

Hesaba girmenin ardından silme işlemini iptal ederek kaldığınız yerden platformu kullanmaya devam edebilirsiniz.

]]>
https://bedavainternetin.com/facebook-hesabi-kalici-olarak-nasil-silinir/feed/ 0
Tiktok Keşfete Nasıl Çıkılır https://bedavainternetin.com/tiktok-kesfete-nasil-cikilir/ https://bedavainternetin.com/tiktok-kesfete-nasil-cikilir/#comments Wed, 21 Apr 2021 10:09:59 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=4061 Tiktok sosyal medya platformunda yer alan içeriklerin daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayan keşfet sistemi hakkında bilgiler verilmektedir. Tiktok keşfete nasıl çıkılır ve keşfet bölümünde içeriğinizi orada tutma yöntemleri anlatılmaktadır.

Platform kendi pazarını da oluşturmuş durumda. Canlı yayın, markaların ilgisi, kullanıcı sayısı artışı derken bugün en aktif sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Tiktok içerisinde içerik üreten kişiler de gün geçtikçe artmakta. Akıllarındaki ilk soru ise Tiktok keşfete nasıl çıkılır. Bu yazıda bu sorunun cevabını detaylı şekilde vermeye çalışacağız.

Tiktok Keşfete Nasıl Çıkılır

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki her şey içerik kalitenize bağlı. Eğer içeriğinize güveniyor ve doğru dokunuşlar ile öne çıkabileceğini düşünüyorsanız bu kısma dikkat verin. İşte madde madde Tiktok keşfete nasıl çıkılır cevapları.

Tiktok Bedava Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Kaliteli Video Yapın

Çekeceğiniz videonun kalitesi izlenmesi için oldukça önemli. Kötü bir şekilde çekilmiş, ışığı dikkate alınmamış, bulanık bir görüntü pek fazla ilgi çekmez. Eğer keşfet te görünmek istiyorsanız ilk olarak net bir görüntü ortaya koymalısınız. Keşfet teki diğer videolara baktığınızda bu durumu gözlemleyebilirsiniz.

Trendlere Ayak Uydurun

Tiktok üzerinde anlık olarak akımlar bulunmaktadır. Bu akımlar da Trendler kısmında size gösterlmekte. Bu kısımda ilgi çeken rastgele içerikler bulunuyor. Trend videoları genel olarak dans üzerine olsa da kimi zaman karşılaştırma üzerine olmakta. Tiktok içerisinde gezinirken bunu kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Sık Sık Video Çekin

Düzenli iş yapmak her işte faydalıdır, Tiktok’ta da öyle. Sık sık içerik ürettiğinizde Keşfet içerisinde yer alma ihtimaliniz daha da artar. İnternet üzerindeki içeriklerin hangisinin tutacağı belli olmaz. Bu sebeple sürekli olarak deneme yapmalısınız. Misal olarak her gün en az bir tane video çekmek size fayda sağlayacaktır. Başarıyı yakaladığınızda da buna devam etmelisiniz.

Sitenin insanları yukarıda tutmasının yegane sebebi sürekli etkileşime sebep olmaları. Bunu yakaladığınızda da Tiktok buna devam etmenizi ister. Aslında düzenli içerik yüklemek sizi tiktok keşfet bölümünde uzun süreli kalmanızı sağlayacaktır.

Olabildiğince Kısa ve Öz İçerik Üretin

Platform üzerindeki en net durum uzun içeriklerin pek rağbet görmediği. Tabi ki bu kısa içerikler daha avantajlıdır anlamına gelmiyor. Kısa ve vurucu içeriği olan videolar daha fazla beğeni toplamakta. Video kısalırken kalitesinin de artmasını sağlamalısınız. Keşfete düşmek için bu oldukça önemlidir.

Hashtag Kullanın

Twitter ve Instagram’ da olduğu gibi Tiktok üzerinde de hashtag kullanımı oldukça önemli. Tiktok keşfet içerisinde yer lan tüm videolar belirli bir hashtag ile oraya gelmekte. Taglar üzerinden video izleyen insanların karşına gelmek için oldukça önemli bir yöntem. Hashtag kullanımı ile daha fazla kişinin önüne düşebilirsiniz.

]]>
https://bedavainternetin.com/tiktok-kesfete-nasil-cikilir/feed/ 1
Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma https://bedavainternetin.com/turk-telekom-arama-dokumu-cikarma/ https://bedavainternetin.com/turk-telekom-arama-dokumu-cikarma/#comments Tue, 20 Apr 2021 08:40:27 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=4073 Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma. Kimi zaman faturalarımız beklediğimizin üzerinde ücretlerde olabilmekte. Bu gibi durumlarda da fatura detaylarını incelemek isteriz. Bunun için yapılacak şey ise arama dökümü denilen belgeyi çıkartmak. Bu yazımızda Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma Nasıl Yapılır, gereken adımlar nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz. Detaylar yazımızda…

Bu gibi bir senaryo içerisinde akla gelen ilk çare müşteri hizmetlerini aramaktır. Müşteri hizmetlerine bağlanmanın ardından uzun bir süre belgenin incelenmesini beklersiniz. Telefonun diğer ucundaki müşteri temsilcisi belgeyi inceleyerek mevcut durumu size aktarır. Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma için bu yöntemi seçerek kolay yoldan ilerleyebilirsiniz. Fakat zamanınız kısıtlı ve internet üzerinden Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma yapmak istiyorsanız başka yollar da mevcut.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Arama Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma

Yukarıda az da olsa müşteri hizmetleri ile beraber arama dökümü çıkarmadan bahsettik. Bu yöntem için ilk yapmanız gereken Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma ile arama yapmak. 444 1 444 numarasını arayarak ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. İşlem sonucunda belirttiğiniz mail adresine arama dökümü gönderilecektir. Dökümün size ulaşması birkaç gün sürebilmektedir. Aynı işlemi Türk Telekom Bayisine giderek de yapabilirsiniz.

Diğer yöntemimiz ise internet üzerinden Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma. Bu yöntem ile beraber bekleme olmadan hızlıca döküme ulaşabilirsiniz. Online döküman elde etmenin mobil ve masaüstü yöntemleri farklı.

Türk Telekom Ek İnternet Paketleri

Bilgisayar üzerinden yapmanız gereken ilk şey https://www.turktelekom.com.tr sitesine gitmek. Sitede bulunan Online İşlemler sekmesine giderek giriş yapmalısınız. Eğer daha önce Online İşlemler kullanmadıysanız şifre almanız gerekmekte. Giriş yapmanın ardından Fatura İşlemleri sekmesine gidin. Sekmede şu ana kadar kesilen tüm faturalarınızı bulabilirsiniz. İstediğiniz faturayı seçerek ilgili ayın Arama Dökümünü görüntülersiniz.

Türk Telekom Arama Dökümü Çıkarma

Mobil cihaz üzerinden giriş yapmak için Tablet veya telefonunuza Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasını indirmelisiniz. Google Play veya AppStore üzerinden ilgili uygulamaya ulaşabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmanın ardından Fatura kısmına giderek güncel fatura dökümünü görebilirsiniz. Bunun dışında geçmiş faturaları da aynı sekmeden görebilirsiniz.

]]>
https://bedavainternetin.com/turk-telekom-arama-dokumu-cikarma/feed/ 1
Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır? https://bedavainternetin.com/vodafone-arama-dokumu-nasil-cikartilir/ https://bedavainternetin.com/vodafone-arama-dokumu-nasil-cikartilir/#respond Tue, 20 Apr 2021 00:34:15 +0000 https://bedavainternetin.com/?p=4071 Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır? Hemen hemen herkesin faturası kimi zamanlar beklenenden yüksek gelmiştir. Kimi zaman normal tarife ücreti ile fatura arasındaki fark az olduğundan gözden kaçabilir. Kimi zaman da fark çok belirgin olduğu için sebebinin peşine düşülür. Bu noktada ihtiyaç olan şey arama dökümü çıkartmadır. Peki arama dökümü nasıl çıkartılır? Çıkartma usulü operatörden operatöre değişmektedir ve bu yazıda Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır? sorusunun cevabını vereceğiz.

Faturanın yüksek gelmesi ile beraber Vodafone arama dökümü çıkartma yöntemlerine ihtiyaç duyarsınız. Aynı şey birden beklenenden düşük bakiye durumunda da olabilir. Her ikisi için de benzer yöntemler ile arama dökümü çıkartma mümkündür. Bu dökümler ile sadece fatura detaylarını değil paket dahilindeki kullanımlarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Mevcut paketinizden hangi işlemlerin yapıldığını tarihi tarihine öğrenebilirsiniz.

Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır 2021

Vodafone Arama Dökümü Nasıl Çıkartılır?

Vodafone Arama dökümü için iki farklı yöntem bulunmakta. Bunlardan ilki klasik olan müşteri hizmetlerinden talep etme. 542 veya 0542 542 00 00 numaralarından ulaşabileceğiniz Vodafone Müşteri Hizmetleri üzerinden mevcut arama dökümünü talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi ilgili döneme ait arama geçmişini mail olarak size iletecektir. Tek yapmanız gereken eğer yok ise mail adresinizi müşteri temsilcinize iletmek.

Diğer yöntem ise internet üzerinden yapılanıdır. Mobil ve masaüstü olarak ikiye ayrılır. Vodafone Mobil Arama Dökümü Çıkarma için Vodafone Self Servis hizmetini kullanabilirsiniz. Masaüstü için ise Vodafone Yanımda sekmesine gitmelisiniz. Vodafone Online İşlemler sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz. Yöntemler ile ilgili detayları bir sonraki başlıkta vereceğiz.

Hatırlatmak gereken bir konu da hat tipine göre arama geçmişi görüntülendiğidir. Faturalı ve faturasız hat sahipleri aynı zaman aralığında arama dökümü çıkartamaz. Faturasız hatlar sadece geçmiş 1 ayı görüntüleyebilir. Faturasız hat sahipleri ise son 6 aya ait tüm arama dökümü belgelerine ulaşabilir. Her iki döküm de içerik olarak aynı olsa da bahsettiğimiz gibi kapsama süresi olarak farklıdır. Her iki hat sahibi de arama, SMS ve internet kullanımına dair ilgili dönemin detaylarını görüntüleyebilir.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Arama Dökümü Alma Yöntemleri

Yöntemlerden ilki yukarıda anlatıldığı gibi müşteri temsilcisini arayıp Vodafone Arama dökümü e-maili talep etmek. Diğer yöntemlerden olan mobilde ise Vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. iOS ve Androi uygulama marketleri üzerinde bulabildiğiniz uygulamaya telefon numarası ve şifre ile girebilirsiniz. Daha önce şifre almadıysanız SIFRE yazıp 7048 numarasına SMS göndererek şifre sahibi olabilirsiniz.

]]>
https://bedavainternetin.com/vodafone-arama-dokumu-nasil-cikartilir/feed/ 0