Bilgi

Fatih Wifi Şifresi 2022 | Fatih Güncel Şifre

Fatih Wifi İnternet Şifresi

Fatih wifi şifresi ile birlikte akıllı tahta uygulamasına geçen okullarda öğrenciler fatih ağı için kullanacakları güncel fatih şifreleri aramaya başladı.

Milli eğitim bakanlığı tarafından ortaya çıkarılan fatih internet ağı projesi ile birlikte akıllı tahta uygulamasına geçen okullarda, öğrenciler tarafından en çok aranan sorgulardan birisi de fatih wifi şifresi oldu. Güncel fatih wifi şifreleri ile birlikte sınıflarda kolayca internete girebileceksiniz.

Okullarda öğretmen ve öğrencilerin kullandığı fatih internet ağına ücretsiz bir şekilde güncel fatih wifi şifrelerini kullanarak bağlanabileceksiniz.

Milli eğitim bakanlığı tarafından hayata geçirilen fatih adı verilen bu uygulamadan, tüm öğrenci ve öğretmenler ücretsiz faydalanabilmektedir. Akıllı tahta uygulamasına sahip olan okullardan sunduğu fatih ağı ile gençlere daha iyi bir eğitim anlayışı getirmiştir.

Fatih İnternet Şifresi

Fatih Wifi Şifresi Güncel Liste

Fatih wifi şifresi, fatih ağı ve fatih internet şifresi 2022 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi güncellendi. Fatih projesi ile okullarda internet imkanı sunan Milli Eğitim Bakanlığı, her ne kadar öğrencilere açık bir şekilde sunsa da, bazı platformlara girişleri engellemiştir. Yeni güncel fatih wifi şifresi ile birlikte güncel şifreleri sitemiz üzerinden temin edebileceksiniz.

MEB, bütün okullarda eğitimin daha sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için önce her sınıfa birer tane akıllı tahta ve wifi getirdi. Sizler de bu içeriğimiz sayesinde fatih wifi şifresi girerek, dilediğiniz gibi internette gezinebilirsiniz. İşte güncel fatih şifreleri;

!1qaz2WSX3edc4RFV%56 (Güncel fatih şifresi)
F@M2015i#Eb23TC
f1@2t34ih5
Fatih.1234
verdijm@n1453
T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
34i3s0t00
{1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Her ne kadar bütün okullarda aynı sistem işlese de, birden fazla şifre seçeneği bulunmaktadır. Yalnızca akıllı tahtalara internet sağlayabilmek için değil, aynı zamanda akıllı cep telefonu ve tabletleriniz ile fatih ağlarına bağlanabileceksiniz.

Fatih Ağı Şifreleri 2022

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan fatih internet ağı için 2022 güncel şifreleri buradan takip edebilirsiniz. Fatih ağı; MEB tarafından akıllı tahta uygulamasına katılan okullarda öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz kullanıcı adı ve şifre ile birlikte sunulan bir ağ hizmetidir.

Sizde sitemizde bulunan güncel fatih şifre ve kullanıcı adı bilgileri ile birlikte fatih ağına bağlanabilirsiniz.

Yukarıdaki tabloda güncel fatih ağı şifreleri yer almaktadır. MEB bakanlığı tarafından sunulan sertifika kullanarak izin verilen tüm sitelere giriş yapabilirsiniz.

Fatih İnternet Şifresi 2022

Fatih internet şifreleri 2022 yılında sürekli farklılık göstermektedir. Sitemiz üzerinden güncel ve anlık olarak şifreleri takip ederek fatih ağına bağlanabilirsiniz. Aşağıda bir kaç fatih şifresini sizlere verdik.

@U)eeAC&J8?p3#
,Gu5%P5&?4#P~w
raqxw:;4E:q&#J
Fa!u9PA}7’+zBS96
!Fatih.12-34
K4<At2Md?d@5/Z

Yukarıdaki tabloda belirtilen fatih wifi şifrelerini hızlı bir şekilde çift tıklayarak kopyalayabilir fatih ağına bağlanabilirsiniz.

Unutmayın büyük harf ve küçük harflere duyarlı olduğundan şifreyi tam olarak kopyaladığınızdan emin olun. Ayrıca kimi zaman kopyalama yapmak bazen internet sayfası içerisinden, ek bilgi de aldığından doğru şifre olarak kabul etmez. Nadir de olsa bu durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda şifreyi tek tek girmeniz tavsiye edilmektedir.

Güncel Fatih Wifi Şifresi
Güncel Fatih Wifi Şifresi

Fatih Wifi Ağına Nasıl Bağlanırım

Okullarda öğrencilere ve öğretmenlere sunulan internet olan F@tih, sıradan wifi bağlantıları gibi olmadığı için; özel olarak bağlanmak gerekiyor. Eğer telefonunuzda yer alan kablosuz bağlantı kısmında okul internetini göremediyseniz; aşağıda yer alan yöntemler ile kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

 • Akıllı telefon yada tabletinizden MEB ( Milli Eğitim Bakanlığı) resmi internet sitesine giriş yaparak, size verilen sertifikayı indiriniz.
 • Sertifikayı telefonunuza indirdikten sonra, telefonunuzun sırasıyla ayarlar, bağlantı, wifi adımlarını takip ederek “f@tih” ağını bulunuz.
 • Son olarak sizden istenen kullanıcı adı ve şifre bölümlerini sitemizdeki fatih wifi şifreleri ile doldurarak internet ağına giriş yapınız.

En çok tercih edilen güncel fatih şifresi : F@M2015i#Eb23TC

Yukarıda size verilen şifre kabul edilmez ise sayfamızda bulunan güncel fatih şifrelerinden bir kaç tanesini deneyerek fatih ağına bağlanabilirsiniz. Unutmayın şifre girilirken mutlaka küçük harf ve büyük harflere dikkat etmeniz gerekiyor.

Sizlere vermiş olduğumuz şifreler sürekli güncellenmekte olup, giriş yapamadığınız taktirde tekrar farklı bir fatih wifi şifresi deneyerek işlem yapabilirsiniz.

Fatih İnternetine Nasıl Bağlanılır ?
Fatih İnternetine Nasıl Bağlanılır ?

Fatih Ağı ile Hangi Sitelere Giriş Yapılabilir

Fatih ağı interneti hizmeti sosyal medyada gezinmek, müzik dinlemek, oyun oynamak gibi etkinliklerde kullanımına izin verilmez. Fatih ağı öğrencilerin teknolojiyi kullanarak daha kaliteli ve iyi bir eğitim almalarını, ücretsiz bir şekilde bu hizmeti kullanmalarını sağlar.

Bu durumdan dolayı fatih ağı ile birlikte sosyal medya içeriklerinin yayınlandığı web sitelerine erişim bulunmamaktadır. Sosyal medya sitelerine yine de girmek istiyorsanız bu gibi durumlarda cep telefonunuza vpn uygulaması kullanarak işlem yapılabilirsiniz.

Fatih İnternet Ağı VPN Ayarları

Aşağıda sıraladığımız VPN’ler ile internete kolaylıkla girebilir ve fatih kısıtlamalarını ortadan kaldırabilirsiniz. VPN uygulamalarının tamamı ücretsizdir, fakat belirli süreleri mevcuttur. Bu nedenle listede yer alan uygulamalardan birkaçını indirebilir, bu sayede kısıtlamasız gezinebilirsiniz.

 • Psiphon Pro
 • AnonyTun Ayarları
 • Fatih HeaderTun
 • Fatih SparkVPN
 • JJE-Revolution
 • KPN Tunnel
 • Hotspot Shield
 • Betternet VPN
 • TLS Tunnel Ayarları
 • HTTP Custom Ayarları
 • HTTP Injector
 • Fatih eProxy

Güncel Fatih Wifi VPN uygulamaları; internet sitelerindeki yasakların tamamını kaldırmaktadır. Bu sayede kısıtlamasız bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fatih İnternet Şifresi Kırılabilir mi

Fatih wifi şifreleri bulamadığınız zaman şifreyi kırma gibi işlemler yapılmaktadır. Ancak bu gibi durumlara gerek yoktur. Sitemizde güncel fatih wifi şifreleri sürekli bulunmaktadır.

Fatih İnternet Bağlantı Yok Hatası

Eğer fatih ağında bağlantı yok, fatih internetine girilmiyor gibi sorunlar yaşıyorsanız; DNS değişikliği yaparak giriş sağlayabilirsiniz. Kısıtlı bağlantı gibi problemler, DNS yöntemi ile ortadan kaldırılabilir. İnternet ağları ayarlarından DNS adreslerine giriş yaparak; aşağıda yer alan adresleri kullanabilirsiniz.

 • 175.37.137
 • 175.39.40
 • 175.39.39
 • 175.37.138

Bu işlemin hemen ardından internete giriş yapabilir; çoğu zaman VPN ihtiyacınız olmadan gezinebilirsiniz. Normal şartlar altında giriş yaptığınızda, sosyal medya sitelerine giriş yapmanız engellenebilir. Bu nedenle aşağıda yer alan VPN servislerini kullanmanızı öneririz.

Güncel fatih wifi şifresi ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Fatih Projesi Nedir

Fatih projesi, MEB bakanlığı tarafından akıllı tahta uygulamasına geçilen okullarda, öğrencilerin daha iyi bir eğitim alması için teknolojiyi kullanması ve milli eğitim bakanlığı tarafından sunulan hizmetlere ücretsiz bir şekilde erişebilmesi ortaya çıkarılan bir projedir.

Okullara kurulacak yeni altyapılar ile birlikte öğrenci ve öğretmenler için ücretsiz bir şekilde fatih ağına bağlanarak internete ve MEB tarafından verilen hizmetlere erişim sağlayacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu