Bilgi

Fatih Wifi Nasıl Bağlanır | Fatih Ağı Şifresi Bağlantısı

Güncel Fatih İnternet Şifreleri

2022 yılında çok daha sık sorulmaya başlandı. DNS değişikliği, VPN kısıtlaması hiç şüphesiz bunun en temel nedeni. Bu içeriğimizde sizler için Fatih ağ bağlantısı yok sorunu nasıl çözülür, hangi VPN kullanılır ve nasıl bağlanılır gibi konular değineceğiz.

Fatih Wifi Nasıl Bağlanır

Fatih wifi ağına bağlanabilmek için, diğer tüm internet bağlantılarında da olduğu gibi şifreye ihtiyacınız bulunmaktadır. Fakat F@tih ağı, ek olarak sertifika yüklemeniz gereken bir ağdır. Sertifika yükledikten sonra internete giriş yapabilmek ve sosyal medya sitelerinde gezinebilmek için mutlaka VPN indirmeniz gerekecektir. Bunun için içeriğimize göz atabilir, ya da Fatih Ağı İnternet Şifresi başlıklı içeriğimize gidebilirsiniz.

Öncelikle akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden – bilgisayarınızdan ağ bağlantıları bölümüne giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra; eğer F@tih isimli ağ görünüyorsa, aşağıda yer alan şifreleri teker teker deneyin. Eğer Fatih ağı çıkmıyorsa; ağ ekle bölümünden F@tih isimli bir ağ ekleyerek şifreleri deneyin.

Fatih Wifi Nasıl Bağlanır?

Güncel Fatih İnternet Şifreleri 2022

1* Yeni Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56 (2020 Güncel Wifi Şifresi)

2* Şifre: verdijm@n1453

3* Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

4* Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

5* Şifre: F@M2015i#Eb23TC

6* Şifre: Fatih.1234

7* Şifre: 34i3s0t00

8* Şifre: f1@2t34ih5

Güncel Fatih Wifi Şifreleri 2022

Güncel Fatih Wifi şifreleri; yukarıda sıraladığımız gibidir. Fakat bazı durumlarda okullar şifreyi değiştirebilir. Elimizde yer alan okul listesini buraya ekleyemediğimizden dolayı; yorumdan bizlere yazarsanız, size mail yolu ile gönderebiliriz.

Bazı okullar ise, 2022 güncel Fatih şifresi yerine daha eski şifreleri kullanmaktadır. Eğer okulunuz bu okullardan biriyse, aşağıda yer alan şifreleri sırasıyla deneyebilirsiniz.

1* ca@t21i!fatih@

2* F@ASDI15i#Eb23TC

3* Fatih1.1234@

4* SfkalQ0EWDM!%62&

5* {-9mwjsUIAKDJ29ı09qwıe

6* !0000!NbNf@Tih

7* FATihWifi-23%21!

Okul İnterneti Yok – Fatih 2022

Doğru şifre ile girseniz dahi; internette gezinememe ihtimali bulunmaktadır. Milli eğitim bakanlığı, fatih ağları için özel bir internet filtresi uygulayarak; sosyal medya platformları gibi sitelere girilmesini engelliyor.

Eğer siz de böyle bir durumla karşılaşırsanız; aşağıda yer alan başlıktaki Fatih VPN önerilerini deneyebilirsiniz. Bu sayede okul internetine bağlanarak; istediğiniz uygulamaya ve siteye giriş yapabilirsiniz.

Fatih Wifi Nasıl Bağlanır?

Fatih Ağı VPN İsimleri

Fatih Wifi Nasıl Bağlanır? Fatih ağına bağlandıktan sonra dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için kısıtlamaları kaldırmanız gerekmektedir. Bunun için kullanabileceğiniz en kolay yöntem ise, VPN uygulamalarıdır. Fatih Psiphon VPN uygulaması en çok tercih edilenler arasında yer alsa da; aşağıda sıraladığımız uygulamalar da internette gezinebilmeniz için işinize yarayacaktır.

1* Fatih HeaderTun

2* Betternet VPN

3* HTTP Injector

4* KPN Tunnel

5* Psiphon Pro

6* AnonyTun

7* Fatih SparkVPN

8* JJE-Revolution

9* Hotspot Shield

10* HTTP Custom

11* TLS Tunnel

12* Fatih eProxy

Fatih İnternetine Bağlanma Sorunu

Fatih Wifi Nasıl Bağlanır? Bağlanma sorunu birden fazla nedenden kaynaklanabilir. Eğer Wifi bağlanmanıza rağmen internete giremiyorsanız; yukarıda yer alan VPN uygulamalarından mutlaka birisini kullanmanız gerekiyor. Aksi takdirde resmi internet siteleri dışındaki sitelere giriş yapamazsınız. Bazı durumlarda ise sertifika yüklemeniz istenebilir. Bunun için Milli Eğitim Bakanlığı Resmi internet sitesine giriş yaparak; sertifika indir seçeneğine tıklamalısınız. Bu sayede internete girebilir; dilediğini platformda ve uygulamada gezinebilirsiniz.

Güncel Fatih Şifresi

  • Şifre: f1@2t34ih5
  • Şifre: Fatih.1234

Fatih Wifi Nasıl Bağlanır? (2021 Detaylı Anlatım) başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu