Bilgi Ve Teknoloji

Efsane Cuma Nedir Ne Zaman Bitiyor

Efsane Cuma nedir? Efsane Cuma ne zaman bitiyor?

Amerika’daki Black Friday öncesi Türkiye’de birçok marka Efsane Cuma etkinliğini başlatmış durum da. Efsane Cuma başlar başlamaz insanlar hangi ürünlerde indirim olduğunu çokca merak ederek internet sitelerini araştırmaya ve bilgi almaya başladı. Peki, Efsane Cuma ne zaman bitiyor?

EFSANE CUMA NE ZAMAN BİTİYOR?

Birçok firma 22 Kasım Cuma günü indirimlerini başlattı ve duyurmaya başladı. Bazı firmalar ise bugün indirimleri başlattı ve 29 Kasım’da efsane cuma etkinlikleri son bulacak. Black Friday ise 29 Kasım’da başlayacak.

BLACK FRİDAY YANİ EFSANE CUMA NEDİR?

1932 yılından bu yana yılbaşı alışverişleri sezonunun ilk başlangıcı olarak da kabul edilen ‘Black Friday’, önce ABD ülkesinde başladı. Daha sonra Kanada ve İngiltere’nin ardından tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılan alışveriş festivalinde indirim oranları bazen yüzde 90’ların üzerine çıkabilmektedir. Cuma’ya özel olarak sunulan ABD’de mağazalar kapılarını saat 05:00’te açıyor ve çok  geç  saatlere kadar açık tutuyorlar. E-ticaret şirketlerinin perakende sektöründe son zamanlar da söz sahibi olmasıyla Black Friday satışları da internet üzerine taşındı.

Efsane Cuma ne zaman?

sorusu araştırılıyor. Efsane Cuma indirimleri ne zaman  başladı veya başladı mı? Her yıl belirli dönemler indirimler gerçekleştiriliyor. Markalar indirim oranlarını kendi istekleri doğrultusunda düzenliyorlar. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 11. 11 indirimlerinin ardından sıra yeni indirimlere geldi. Dünyada Black Friday olarak geçen tarihlerde birçok marka Efsane Cuma kampanyası düzenliyor.

Efsane Cuma indirimleri her yıl insanlar tarafından  oldukça yoğun ilgi görüyor. Efsane Cuma indirimleri başladı mı? Sorusu Yazımızda  Her yıl indirim zamanları vatandaşlar tarafından yakından takip edilmektedir. 11.11 indirimlerinin ardından sıra  Efsane Cuma indirimlerine geldi ve binlerce ürünleri çok iyi indirimler ile almanın tam zamanı. Dünyada Black Friday olarak geçen tarihlerde birçok marka Efsane Cuma kampanyası düzenliyor. Haberimiz içerisinden merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Efsane Cuma indirimleri bu sene de büyük bir heyecanla bekleniliyor. Dünyada Black Friday olarak geçen tarihlerde birçok marka Efsane Cuma indirimlerini düzenliyor.

Bazı markalarda Efsane Cuma indirimleri 21 Kasım saat 21:00’da başladı.

Bazı markalarda ise indirimler 25 Kasım’da başladı ve 29 Kasım’a kadar devam edecek.

İNDİRİM KODU KULLANMAK GEREKİYOR MU?

Geçtiğimiz yıl Efsane Cuma indiriminden faydalanmak için ekstra bir kod bulunmuyordu.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.