Diğer Operatörler

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Bimcell, her birimizin mahallesinde bulunan süpermarketleri zinciri Bim’in sunduğu bir GSM hizmetidir. Türkiye’de bulunan ilk market zinciri tarafından ortaya çıkartılmış GSM şebekesidir. 21.03.2012 tarihinde Türk İletişim sektöründe faaliyete başlayan bimcell yeni hat kampanyaları ile beraber her geçen gün daha da büyümektedir. Makul fiyat ve standartın üzerinde hizmetleri ile beraber çok sayıda kullanıcıya hizmet vermektedirler.

Bilindiği üzer BİM marketler sektördeki en makul market olarak anılırlar. Uygulamış oldukları yüksek indirim stratejisi ile beraber 43.000’den fazla şubeye sahiptir. Aynı stratejiyi operatör hizmetinde de uygulamaktadırlar. 2015 yılında açıklanan faaliyet raporlarında 1 milyonun üzerinde aboneye sahip oldukları ortaya çıkmıştır. Hat sahiplerinin numaraları ise 551 ile başlamaktadır.

KYK Wifi Girişi Yapma ve Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Nelerdir?

Bimcel fiyat olarak oldukça uygun olmasının yanında her sene yeni kampanyalar ile abone sayısını artırmaya çalışmaktadır. 2021 Bimcell Yeni Hat Kampanyaları da tıpkı önceki senelerde olduğu gibi fiyat-kullanıcı memnuniyeti odaklıdır. Bimcell’den paket sahibi olmadan önce ön ödeme modeli hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Ön ödeme modeli içerisinde fatura veya özel serbestlik tanıyan bir abonelik açılmaz. Tüm aboneler aynı şartlarda numara ve hat sahibi olur, kartına bakiye yükler. Bu bakiyeler BİM mağazaları ya da internet üzerinden yüklenebilir. Bakiye yüklemenin ardından hat kullanımı için sunulan paketlerden herhangi birine, müşteri hizmetlerinden talep ederek veya SMS atarak sahibi olabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları

Yukarıdaki görseldeki paketler Bimcell yeni hat kampanyaları arasında en öne çıkanlardır. Her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan bu paketlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bimcell tarifelerinin en önemli özelliklerinden biri de kolayca iptal edilebilir olmaları. Diğer hatlarada bulunan taahhütlü tarifelerin aksine istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Paketlerin içeriğinin yetersiz veya fazla geldiği durumlarda kolayca geçiş de sağlayabilirsiniz.

Bimcel Paketler

DOST S paketi en fazla kullanıcıya sahip olan tarifelerdendir. Karma paketler arasındaki en uygun fiyatlı olan pakette 4GB internet ile beraber her yöne 750 dakika ve 750 SMS kullanım hakkı da tanımlanır. Diğer operatörlerin benzer tarifeleri ile aralarında bayağı bir fiyat farkı olması ile cazip bir pakettir. Paketi almak için DOST S yazıp 4551’e SMS gönderin.

DOST M

Dost S paketinden sonra orta fiyatlı olarak geçen DOST M tarifesi ile beraber yine her yöne 750 dakika ve 750 SMS tanımlanırken 5 TL fark ile 8GB internete sahip oluyorsunuz. Bu pakete sahip olmak için DOST M yazım 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

DOST L

Diğer paketlere göre interneti yoğun olarak kullananlara özel sunulan DOST L tarifesi ile beraber yine her yöne 750 dakika ve 750 SMS’e sahip olurken 4 TL fark ile beraber 12 GB intenet kullanımı tanımlanmakta. Ortalama internet kullanımı göz önüne alındığında tarifeler arasında en makul paket olduğu söylenebilir. Pakete sahip olmak için DOST L yazım 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

DOST XL

20 GB internete sahip en pahalı paket olan DOST XL ile beraber hergün saatlerce internet kullanırken kotanızı sorun etmezsiniz. Üst düzey bir internet kullanıcısına bile yeterli olacak bu tarifeye ayda 42 TL ücret ile sahip olmak mümkün. Çoğu operatörde tarife fiyatına sadece 12 GB’a kadar internet paketi yapılabilirken Bimcell yeni hat kampanyaları ile beraber 750 dakika ve 750 SMS’in içerisinde bulunduğu geniş bir pakete sahip olmaktasınız. Bu pakete sahip olmak için DOST XL yazıp 4551′ SMS atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları: Haftalık 20GB Kampanyası

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları

Bimcell Haftalık 20GB paketi ile beraber kullanıcılarına 1 hafta süre ile kullanabilecekleri dolu bir paket vermektedir. Paketin ücreti her şey dahil 20 TL. Tüm Bimcell müşterileri kampanyadan faydalanabilmekte. Pakete sahip olabilmek için Bimcell.com.tr online işlemler, SMS ve mobil Bimcell uygulaması üzerinden işlem yapmak mümkün. Bunu yanı sıra Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak da paketin hattınıza tanımlanmasını talep edebilirsiniz. Paket hattınıza tamamlandıktan sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır.

Paket sadece yurt içinden kullanılabilmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve yurt dışında yapılan veri alışverişleri paket kapsamında değerlendirilmez. Paket 7 gün sonunda sona erecek olup yenilenmeyecektir. Bir abone istediği kadar Haftalık 20 GB Paketi‘nden yararlanabilir. Hafta boyunca kullanmadığınız Gigabyte’lar bir sonraki döneme devir olmaz.

 • Haftalık 20GB Kampanyasına katılmak için BIMCELL HAFTALIK 20 GB yazıp 4551‘e SMS gönderin.

Vodafone Benzersiz Teklif Nedir?

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Ek Paket Ücretleri

Konuşma

Bimcell’in sunmuş olduğu konuşma paketleri ile beraber sevdikleriniz ile uygun fiyatlardan sorunsuz şekilde konuşabilirsiniz. Kullanıcılara 2 farklı konuşma paketi sunulmaktadır. Aylık 14 TL ücret ile 250 dakika ve aylık 16 TL’ye 500 dakika ek konuşma süresi satın alabilmektesiniz. Paketleri istediğiniz kadar kullanabileceğiniz gibi siz bitirdikçe yenilenir, 1 ay içerisinde yenileme için beklenmez.

 • 250 dakika konuşma paketi için 250DK yazıp 4551‘e göndermelisiniz.
 • 500 dakika konuşma paketi için 500DK yazıp 4551‘e göndermelisiniz.

 

İnternet

Bimcell’in kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden biri de internet ek paketleridir. Tıpkı konuşma paketlerinde olduğu gibi aylık 1 defa değil istediğiniz kadar yenilenebilir şekilde kullanılmaktadırlar. Paketler iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenmektedir. 4 farklı internet paketi bulunur;  1GB, 2GB, 5GB ve 10GB şeklindedir.

 • 11 TL ücret ile 1 GB internet paketi için 1GB yazıp 4551‘e göndermelisiniz.
 • 18 TL ücret ile 1 GB internet paketi için 2GB yazıp 4551‘e göndermelisiniz.
 • 26 TL ücret ile 1 GB internet paketi için Bimcell 5GB yazıp 4551‘e göndermelisiniz.
 • 36 TL ücret ile 1 GB internet paketi için Bimcell 10GB yazıp 4551‘e göndermelisiniz.

 

SMS

Bimcell’in en ucuz, en hesaplı ek paketi kuşkusuz olarak SMS paketleridir. Ayda 5 TL ücret ile beraber 1000 SMS’e sahip olmak mümkün. Diğer paketlerde olduğu gibi ay boyunca 1 kereden fazla satın da alabilirsiniz. Paketiniz bittikçe yenilenir. SMS’in yanı sıra multimedya mesaj paketi de bulunmaktadır.

 • 5 TL ücret ile 1000 SMS paketi için 1000SMS yazıp 4551‘e göndermelisiniz.
 • 3 TL ücret ile 50 SMS paketi için 50MMS yazıp 4551‘e göndermelisiniz.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Standart Tarife

Paket almamanız halinde uygulanacak fiyatlandırmalar da şu şekildedir:

 • Her yöne arama 1 DK için 0,15 TL,
 • Her yöne mesajlaşma 1 SMS için 0,20 TL,
 • İnternet kullanımında harcanan her 1 MB için 0,50 TL.

Konuşma ve SMS için çok fazla bir ücret ödemeseniz de durum internet için farklı. Bu yüzden internet kullanımınıza göre bir internet paketi veya tarife almayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu