Diğer Operatörler

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Faturasız hatlara TL yükleme için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri de Bimcell için yüklemedir. Bimcell TL Yükleme yöntemleri ile ilgili olan bu yazımızda tüm detaylara değineceğiz. Yazıdan yola çıkarak istediğiniz yöntem ile TL yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Yükleme

Bimcell ön ödemeli hat için 3 farklı TL yükleme yöntemi bulunmaktadır. 3 yöntem de platform olarak birbirinden farklı olup imkanlar ne olur ise olsun yeterlidir. Yöntemler arasında Bimcell internet sitesi üzerinden TL yükleme, Bimcell müşteri hizmetleri ile TL yükleme ve Bimden TL yükleme bulunmaktadır. Detaylı şekilde bu yöntemler nasıl yapılır aşağıda anlatacağız.

İnternetten Bimcell TL Yükleme

Tüm yöntemler arasında en kısa olanıdır. İnternetten TL yükleme için ek olarak bir bilgi veya şifreye ihtiyaç duymazsınız. Tek ihtiyacınız olan TL yüklenecek hattın telefon numarası. Telefon numarasını yazmanız ve yüklenmesini istediğiniz miktarı seçmeniz ile ödeme ekranına yönlendirilirsiniz. Burada kredi kartı bilgilerinizi girip SMS onayını verdikten sonra bakiye yüklemiş olursunuz. Bimcell İnternetten TL Yükleme için buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri ile TL yükleme için tek ihtiyacınız telefon üzerinden iletişime geçmek. 444 4 551  numaralı Bimcell Müşteri Hizmetleri numarasını aramanızın ardından doğru tuşlamalar ile bakiye yükleme kısmına gidersiniz. Bu kısımda sizden ödeme için kart bilgileri istenecektir. Bunları da doğru girmeniz ile beraber istediğiniz bakiye telefonunuza aktarılacaktır.

Bimden Bimcell TL Yükleme

TL yükleme yöntemleri arasındaki en klasik yöntem Bimden Bimcell TL yükleme denebilir. Yöntem için tek yapmanız gereken Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Bim şubelerine giderek istediğiniz bakiyeyi belirtmek. Kasadan ürün alma gibi gelişen olayda telefon numaranızı kasiyere söylemenin ardından talep ettiğiniz bakiye telefonunuza aktarılır. Bu miktarı dilerseniz kredi kartı dilerseniz nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bunun dışında kasiyer yardımı ile mevcut tarifelerden birini de yapabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell hattınıza dilediğiniz gibi TL bakiye yükleyemezsiniz. Bakiye miktarları Bimcell’in belirlediği sınırlar içerisinde yapılmaktadır. Bu miktarlar aşağıdaki tablodan da anlayacağınız üzere 25 ve 50 TL arasında değişmektedir. İster internet sitesinde ister ise Bim içerisinde bundan az veya fazla tek seferlik bakiye yükleme yapılmamaktadır.

Bimcell TL Yükleme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu