Diğer Operatörler

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası; Bimcell, BİM marketler zincirinin Türk Telekom ortaklığı ile ortaya çıkan bir operatördür. BİM mağazalarından satışa sunulmaktadır. Hatların tümü ön ödemelidir. Hatların içerisine bakiye şubeden ve internetten yatırılmakta. Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell, Sil Süpür’deki bedava internet kampanyasını da kullanıcılarına sunuyor. Türk Telekom’un özelliklerinden olan Sil Süpür, Bimcell için de kullanılabilir durumda.

Salla Kazan ve Sil Süpür gibi uygulamalar üzerinden görev yapmadan hızlıca hediye kazanırsınız. Birçok bedava internet kampanyası gibi sizden bir şeyler yapmanız beklenmez.

Bimcell Sil Süpür Nedir?

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası ; Türk Telekom’un en fazla hediye dağıttığı özelliktir. Online İşlemler Merkezi uygulamasında bulunur. Uygulamaya giriş yapan tüm aboneler her hafta 1 kez ödül kazanabilir. Ödüller arasında yoğunluk bedava internet üzerinedir. Bu kampanyadan Bimcell hat sahipleri de yararlanmaktadır. Sil Süpür uygulaması üzerinden 5 GB’a kadar bedava internet kazanmak mümkünür.

BİMCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası Hediyeleri

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Hem Bimcell hem de Türk Telekom aboneleri sil süpür özelliğinden ekstra bir şey yapmadan hediyelerini alabilirler. Kazanabileceğiniz hediyeler:

  • Haftalık 1 GB Hediye İnternet Paketi
  • Haftalık 2 GB Hediye İnternet Paketi
  • Haftalık 1 GB Whatsapp Hediye İnternet Paketi
  • Günlük 1 GB Hediye İnternet Paketi
  • Günlük 5 GB Hediye İnternet Paketi
  • Günlük Her Yöne geçerli 100 Dakika Konuşma
  • Haftalık Her Yöne geçerli 100 Dakika Konuşma

Tüm bu paketlerden birine sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey uygulamaya giriş yapmak. Uygulama için daha önceden oluşmuş bir şifreniz yok ise alabilirsiniz. Tüm bu hediyelerin dışında farklı sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür için Online işlemleri uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Google Play Online İşlemler: BURADAN

AppStore Online İşlemler: BURADAN

Bimcell telefon hattınızdan Online işlemleri kullanabilirsiniz. Bunun en büyük sebebi Bimcell’in bir Türk Telekom alt operatörü olması. İsmi her ne kadar Bimcell olsa da kullanılan hizmetler Türk Telekom’a ait. Bu sebeple Türk Telekom hizmetlerinin birçoğunu Bimcell özelinde kullanmak mümkün. Daha detaylı bilgi için Bimcell müşteri hizmetlerinden bilgi alabiilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası yazısı hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu