Diğer Operatörler

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası Günümüzde iletişim oldukça önemlidir. Hatta günümüz teknolojisinde İnternetin önemi büyüktür. Gerek sosyal medya gerek yazılı olarak iletişim sağlanması için İnternet önemli bir araçtır. Hemen hemen herkesin akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarda en yaygın olarak kullanılan sosyal medya, whatsapp gibi çeşitli uygulamalar oldukça sık kullanılıyor.

Bunun için bazı durumlarda İnternet paketi az gelebiliyor. Günümüzde Türk Telekom olarak kullanılan hattın çeşitli kampanyalarını görebiliyoruz. Fakat Türk Telekom alt yapısına sahip BİMCELL hatlar oldukça yaygın kullanılıyor. Bunun nedeni Türk Telekom gibi kaliteli bir kuruluşun alt yapısı olması ve İnternet hızının yüksek olmasıdır. Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bimcell Deneme Bedava İnternet Detayları

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası Günden güne müşteri potansiyeli artan BİMCELL kullanıcılarını elinde tutmak için farklı kampanyalar düzenliyor. Hatta çeşitli hediyelerde verebiliyor. Özellikle son zamanları Bimcell Bedava İnternet Kampanyası en fazla merak edilen kampanyaların arasındadır. BİMCELL operatörü deneme paketleri adı altında ücretsiz GB kazanmanızı sağlıyor. Bu kaçırılmayacak bir fırsattır. Türkiye’de en yaygın olarak kullanılan operatörlerin başında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone geliyor.

Hatta ülkemizin yaygın bir kesimi bu üç hattı kullanılıyor. BİMCELL hattı ismini belki de aranızda hiç duymayanlar vardır. BİMCELL Türk Telekom’un alt yapısında kurulan bir operatördür. Yani kalitesi üst seviyedir. Hem sizlere uygun fiyatlarda alışveriş imkânı sunuyor hem de BİM Alışveriş marketlerinden BİMCELL hattınıza lira yükleyerek kazanma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Bu yüzden BİMCELL operatörünü seçmek önemlidir.

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

BİMCELL YENİ HAT KAMPANYALARI 

BİMCELL Kullanıcılarına İnternet Bedava

Bedava İnternet kampanyaları farklı operatörlerde olduğu gibi BiMCELL kullanıcılarına da farklı şekilde teklifler sunularak yapılıyor. 2021 yılına girilmesi ile beraber BİMCELL özel kampanyalar düzenlemeye başladı. Hatta Bedava GB interneti diğer operatörlere göre daha fazla veriliyor. Bunlardan bir tanesi de BİMCELL Deneme İnternet Kampanyası adı altında bir kampanyadır.

Bu kampanyanın amacı BİMCELL hattı kullanmaya başlayan müşterilere İnternet paketi satın almadan önce ücretsiz olarak deneme hakkına sahip olmasını sağlıyor. Sizler için hazırlanan İnternet paketi kampanyası kullanıldıktan sonra BİMCELL hattına geçmenizde başrol oynuyor. BiMCELL hattına geçerek operatör kalitesini ve hediye GB’ları göreceksiniz.

Bimcell Deneme Bedava İnternet Nedir?

BİMCELL son zamanları adından oldukça sık bahsettiriyor. Kullanıcılarına özel farklı kampanyalar ve İnternet kalitesinin üst seviyede ve uygun fiyatta olması BİMCELL hattına geçmenizde başrol oynuyor. BİMCELL operatörüne sahip olmak için BİM marketlerine giderek BİMCELL hattına sahip olmak istediğinizi söylüyorsunuz. Sizler için hazırlanan sözleşme bulunuyor.

Bu sözleşmede genel müşteri bilgileri ad, soy ad, adres gibi bilgilerin doldurulması gerekiyor. Market çalışanları tarafından sizlere SİM kart veriliyor. Bu sim kartı cep telefonunuza takarak kullanabilirsiniz. Daha sonra sizin için 500 MB ücretsiz interneti kullanabilirsiniz. Burada ki amaç deneme olduğundan dolayı İnternetin genel hızına ve hattın kalitesini görmenizi sağlamaktır. Yüksek kaliteli videoları ve hızlı olan İnterneti göreceksiniz.

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

BİMCELL Deneme İnternet Paketleri

Deneme için kullanılacak İnternetten faydalanmak için BİMCELL kullanıcı olmanız gerekiyor. Her ne kadar adı ‘’Deneme Kampanyası’’ olsa da BİMCELL kullanıcılarına 500 MB ücretsiz İnternet kullanmanızı sağlıyor. BİMCELL sahibi olan kişinin Deneme Kampanyasından faydalanması için Mesaj bölümüne DENEME yazarak 5555 numaraya kısa mesaj atması gerekiyor. Çünkü bu kampanyaya katılım şartı budur.

Yaklaşık yarım dakika içerisinde BİMCELL hattınıza 500 MB Hediye İnternet tanımlanır. 1 defaya mahsus ücretsiz deneme paketine sahip olan kişiler bir sonra ki ay gelmeden bu hediyeye kullanmak zorundadır. Yoksa 500 MB’tan kalanlar iptal oluyor. BİMCELL bu sene oldukça iddialı uygun tarifeleri barındırıyor.

Bimcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu