Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma

04.03.2020
1.182
Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma
Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma Zaman geçtikçe müşteri tercih sebeplerinden biri olmayı başaran BİMcell yine kendisini tercih eden abonelerini kaybetmemek için BİMcell bedava internet paketleri ve kampanyaları düzenleyerek kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. BİMcell Bedava İnternet Kazanma çok kolay,bu konuda arayışa giren kullanıcılar yazımızı inceleyerek bilgi ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

BİMcell bedava internet paketleri sayesinde kendisine müşteri çekmek isteyen BİMcell kendisinden hat alan veya hattını transfer eden kullanıcılara anında Bedava İnternet vermektedir.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma Nasıl Yapılır?

 BİMcell bedava internet paketlerine göz attığımızda bu firmanın yeni müşterilerine etkili paketler sunduğunu ve yeni kullanıcılarına 4GB bedava internet ve bunun yanın da 250 dakika,250 SMS Bedava verilmektedir.BİM alışveriş mağazalarına uğrayarak 50 TL ücreti olan hattınıza Kimliğiniz ile beraber sahip olabilir. Anında BİMcell Bedava İnternet ve paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni hat alma dışın da BİMcell ‘ e numarasını taşıman isteyen kullanıcılara da BİMcell bedava internet paketleri anın da hediye edilmektedir.

BİMCELL BEDAVA DAKİKA BEDAVA İNTERNET

Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya İlginizi Çekebilir: Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları BURAYA TIKLAYIN!

Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları BURAYA TIKLAYIN!

BİMcell Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Mobil GSM operatörleri arasında yer almaya ve hizmet vermeye başlayan BİM, yaptığı yatırımlar ve etkinlikle sonrasın da tercih sebebi GSM operatörü olmak için BİMcell bedava internet paketleri sunarak genç kullanıcılar için her geçen gün daha da fazla tercih edilmektedir.

BİMCELL farklı farklı kampanyalar , avantajlar ve kalitesiyle ön plana her geçen gün daha da fazla çıkmakta bunun yanı sıra bu hizmetleri de cazip fiyatlarla vermesi ile kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. BİMcell bedava internet paketleri Aşağıda sizler için paylaştık.

  • Dost 2 GB Paketi içeriğinde 2 GB internet ile birlikte 600 dakika konuşma ve 600 SMS paketi ile sadece 19 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 5 GB Paketi içeriğinde 5 GB internet ile birlikte 750 dakika konuşma ve 750 SMS paketi ile sadece 29 TL’ye satılmaktadır.
  • Dost 10 GB Paketi içeriğinde 10 GB internet ile birlikte 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi ile sadece 39 TL’ye satılmaktadır.
BİMCELL BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ
Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma

BİMcell 1 GB Bedava İnternet

BİMcell ayrıcakları avantajları ve fşyatları sebebi ile BİMcell bedava internet paketleri en çok tercih edilenler arasında yer almakla beraber internet paketleri sayesinde avantajlı olmaktadır.Devamlı süren 1GB Bedava İnternet paketleri sadece faturasız hat sahiplerine özel olması yanın da hatlarına 25 TL ve üzerinde TL yüklemeleri sayesinde hiçbir işlem yapmalarına gerek olmaksızın hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Tabi sadece Bedava İnternet değil internet yanında 500 DK Bedava Konuşma da hatlarına yüklenmektedir.

Hattınıza yüklenen bu Bedava İnternet ve BİMcell Bedava Dakika hakkınızı 1 ay boyunda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. BİMcell bedava internet paketleri kampanyasından ayda 1 sefer faydalanabilirsiniz.Aylık olarak yapacağınız yüklemelerden tekrar Bedava İnternete sahip olabilirsiniz.

BİMcell 10 Kasım Bedava İnternet Paketi Kazanma

Diğer GSM operatörleri daha önceki yıllarda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel kampanya düzenlerken, BİMcell tarafından bugüne özel bir kampanya hiç yapılmamakla beraber BİMcell kullanıcıları bu anlamda Bimcell Bedava İnternet Paketleri Kazanma hediye edilmesini talep etmektedir.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Para Kazanma Canlı Bilgi Yarışmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019