Bilgi

Bedava Tinder Plus Kodu Nasıl Alınır?

Bedava Tinder Plus Kodu Nasıl Alınır? İnternet, hayatımızda oldukça fazla yer kaplamakya. Birçok işimizi internet üzerinden hallederken birçok ihtiyacımızı da yine buradan karşılıyoruz. İnsanlar ile ikili iletişime geçmenin uyanı sıra internet üzerinden bir mesaj göndermek daha kolayımıza geliyor. Hatta bu çağın normali bu der isek yanlış olmaz.

İnsanların yabancı kişiler ile etkileşime kolayca girebileceği uygulamalar çokça dikkat çekiyor. Tinder, bumble, Azar gibi yabancılar ile kolayca iletişime geçmek insanlar cazip gelmekte. Bir buluşmaya çıkmak için belirli noktalarda birleşen insanlar burada birbirleni buluyorlar. Çoğunlukla fotoğraf ve açıklamalara göre onay verilen uygulamada anahtar nokta üyeliğiniz.

Tinder üzerinde bedava üyelik ile yapılabilecekler oldukça sınırlı. Tinder plus ücretsiz olarak elde edilebilmesi ile bu sınırları aşmakta. Siz de ücretsiz tinder plus promosyon kodu istiyorsanız doğru yazıdasınız.

Ücretsiz bir Tinder üyeliğinde daha az kişi ile etkileşime girebilirsiniz. Bunun sebebi Tinder plus üzerinde sağlanan bazı özelliklerin olmaması. Örneğin Super Like atarak direkt etkileşime girmek varken beğendiğiniz kişinin sizi bulmasını beklemelisiniz. Bu kimi zaman günler kimi zaman haftalar sürebilir.

Bunun yerine Tinder ücretsiz plus ile Super Like atarak direkt şekilde beğendiğiniz kişinin önüne düşersiniz. Bu noktadan sonra iş sizden tamamen çıkmış olur. İşte buna benzer durumlar için Bedava Tinder Plus Kodu Nasıl Alınır? sorusuna cevaplarımızı dinlemelisiniz.

Tinder Plus Bedava Nedir

Bedava Tinder Plus Kodu Nasıl Alınır?

İki üyelikten en ucuz olanıdır. Özellik olarak içerisinde sınırsız beğeni barındırır. Gün boyunca dilediğiniz kadar beğeni atabilirsiniz. Ücretsiz tinder üyeliği gibi sınırlandırma asla olmaz. Bunun yanı sıra beğeninizi geri de alabilirsiniz.

Ya da beğenmediğiniz birini geri getirerek beğenebilirsiniz. Ücretsiz üyelikte sadece bir kere sunulan Super Like, tinder plus ile her gün 5 hak şeklinde veriliyor. Bunun yanı sıra profilinizi ayda 1 kere Boost özelliği ile yukarı da çıkarabilirsiniz. Pasaport özelliği ile dünya genelinde kullanırken reklam ile de karşılaşmazsınız.

Bedava Tinder Plus Gold Nedir?

Bedava Tinder Plus Kodu Nasıl Alınır?

Tinder Pus Gold üyeliği ile yukarıda bahsettiğimiz üyelik ile beraber daha fazla ayrıcalığa kavuşursunuz. Uygulama içerisinde daha önce deneme için bile size sunulmayan özellikler ile karşılaşırsınız. Misal olarak Uygulama tarafından sizin için özel seçilen profilleri sadece bedava Tinder Plus Gold ile görebilirsiniz.

Reddedeceğiniz bir eşleşmeden önce eşleşme durumunu görüntüleyebilirsiniz. Sizi beğenen kişiler hakkında fikir sahibi olur, daha başarılı bir eşleşme olasılığı yakalarsınız. Bunların yanı sıra yukarıda bahsettiğimiz limitsiz beğeni, beğeniyi veya reddi geri alma, 5 adet günlük Super Liker, ayda 1 boost, Pasaport ve reklamsız uygulama deneyimi de mevcut.

Her iki üyelik arasında en ucuz olanı tahmin edeceğiniz gibi Tinder Plus’tır. Tinder Plus gold bedava özelliklerin üstüne daha fazla şey sunsa da fiyat olarak baremi çok yukarıda tutmaktadır. Gold satın almanız halinde daha fazla para öderken diğer üyeliklere göre daha yüksek bir başarı yaşayacağınız kesindir.

Bedava Tinder Plus Kodu Nasıl Alınır? 2021 Güncel Yöntem

Tinder Plus promosyon kodu ile uzun süre kullanabileceğiniz bir sürü özelliği keşfedebilirsiniz. Şu anda sunulan promosyon kodu Huawei tarafından dağıtılmakta. Huawei markasının uygulma marketi olan AppGallery üzerinden 1000 adet ile sınırlı Tinder Plus bedava üyelik dağıtılmakta. Bu yöntem için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek. İndirdiğiniz uygulama ile beraber bir başka deyiş ile Tinder plus hilesi de yapmış olursunuz. Herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Bu yöntem ile alacağınız bedava kod size 6 aylık Bedava ücretsiz Tinder plus üyeliği verecektir. Bunun için aşağıdaki adımları titizlikle takip etmelisiniz.

 • İlk olarak kullandığınız akıllı cihaz üzerinden uygulama marketine girin.
 • Girdiğiniz mağazada AppGallery uygulamasını bulup indirin. Kimi zaman Huawei Store ismi ile de bulunabilmektedir. Bulamadığınız takdirde bu isimle aramayı deneyin.
 • Uygulamayı indirmenin ardından kullanıcı adı, şifre, mail gibi alanları kendinize göre doldurun ve uygulamada oturum açın.
 • Oturumu açtıktan sonra sağ altta bulunan Ben kısmına gidin.
 • Bu ekranda profil sayfanızı görüntülersiniz. “Hediyeler” kısmını bulup giriş sağlayın.
 • Hediye kısmında bir sürü hediye bulunmakta. Bu yöntemin dışında bunlardan da faydalanabilirsiniz. Fakat Bedava Tinder Plus için Tinder Hediyesi kısmına gitmelisiniz.
 • Burada size “Almak için Yükleyin” şeklinde bir mesaj gelecek, mesaja tıklayıp indirmeyi başlatın.
 • İndirme biti Tinder uygulaması kurulduktan sonra ekranınıza “Kopyala” şeklinde bir tuş gelecektir.
 • Bu tuşa tıklayarak bedava Tinder plus promosyon kodunu kopyalarsınız. Bu kod sadece bir kullanıma yönelik olacaktır. Kodu kimse ile paylaşmayın.
 • Kopyaladığınız kodu Tinder uygulaması içerisinde ilgili bölüme yapıştırmalısınız. Bedava Tinder plus üyeliği hemen ardından aktive olacaktır. 6 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava Tinder plus hesabınız hayırlı olsun.

Tinder Plus Hilesi İşe Yarıyor mu?

Bu yöntem ile yapacağınız tüm adımlar size üyeliği verecektir. Yalnız kodların sınırlı sayıda olduğunu unutmamalısınız. Bu sebeple kodu almak için acele etmelisiniz. Aksi takdir 6 aylık Tinder plus üyeliğinden mahrum kalırsınız. Yöntem ile elde ettiğiniz kodları paylaşırsanız siz kullanamazsınız. Her kod bir üyelik içindir.

Tinder Tarifeleri için detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Tinder gerçekten arkadaşlık uygulamaları içinde en başarılı olanı. Eçift de var ancak fiyatı biraz pahalı gibi. Bu ikisinden şaşmayın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu