Bilgi

Bedava Sms Gönderme | Ücretsiz Sms Siteleri

Bedava sms gönderme siteleri Bedava sms gönderme ihtiyacı teknoloji ilerlese de alternatif mesajlaşma araçları olsa da hemen hemen bir çok mobil kullanıcının en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birisidir. Hal böyle olunca bir çok kişi internet üzerinden bedava sms gönderme nasıl yapılır ya da ücretsiz sms gönderen siteler şeklinde arayışlara girmektedir. Bizler de sizler için yurt dışı yada yurt içi mesaj gönderebilmemiz için sizlere yardımcı olacak siteleri araştırarak sizlere aktaracağız.

Bedava Sms Gönderme Siteleri

Sizlere bahsedecek olduğumuz siteler üzerinden numara seçerek veya sistemin üzerinden otomatik seçilen numara üzerinden kolaylıkla bedava sms gönderme işlemini yapabilir ve size tanınan ücretsiz sms hakkınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

bedava sms

Clicksend

Ücretsiz sms gönderme konusunda en çok tercih edilen sitelerden biri olan clicksend Türkiye için kullanabileceğiniz ve iletmek istediğiniz iletinin çok kısa süre de karşı tarafa iletileceği kullanışlı bir platformdur. Site üzerinden sizlere iletilen yönergeleri takip ederek üyelik işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra telefon onayı aşamasını tamamlamanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra sistem sizlerin hesabına 2$ tanımlamaktadır. Bu miktar karşılığı olarak bedava 100 sms hakkınız bulunmakta olup, bu hakkınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

clicksend.com

Bedava Sms Gönderme | Ücretsiz Sms Siteleri 1

Globfone

Sizlere bahsedeceğimiz ikinci bedava sms gönderme sitelerinden biri olan globfone diğer sitelerin aksine kullanıcılarına sadece sms hakkı sunmuyor. Yani site üzerinden bedava sms gönderebileceğiniz gibi ücretsiz arama da gerçekleştirebileceksiniz.

Her ne kadar bu işlemleri yapmanız için sizlere numara seçme hakkı tanımasa da bedava sms gönderme sitesi olan globfone üzerinden bedava arama yapabiliyor olmanız da oldukça avantaj sağlamaktadır. 

Bu site üzerinden 1 günde 50 sms gönderme hakkınız bulunmaktadır. Aynı zaman da bu işlemler için herhangi bir üyelik istememekte olup, ip adresiniz vasıtası ile sizlere bedava sms hakkı tanımaktadır. Almış olduğunuz bu bedava 50 sms her gün yenilenmektedir.

Globfone.com

Bedava Sms Gönderme | Ücretsiz Sms Siteleri 2

Sendanonymoussms

Bir diğer ücretsiz sms gönderme sitelerimizden biri ise sendanonymoussms sitesidir. Bu sitemizi diğer platformlara ek olarak kullanıcılarına sunmuş olduğu bir avantaj ise ücretsiz sms gönderme işlemi sırasında istediğiniz numara üzerinden dilediğiniz kişiye mesaj gönderme kolaylığıdır.

Örnek vermek gerekir ise atmak istediğiniz mesajınızı isterseniz 567 gibi sıralı şekilde seçebilir ya da dilerseniz yine kendi belirleyeceğiniz numara üzerinden bedava sms gönderme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Ne kadar da bu avantaj olsa da dikkat etmeniz veya bilmeniz gereken bir husus ise sistem üzerinden kullanmakta olduğunuz sms hakkınızın kayıt altında tutuluyor olması ve tüm yasal sorumlulukların sizlere ait olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

sendanonymoussms.com

Afreesms

Birçok internet kullanıcısının bedava sms atma işlemi için en yaygın olarak ziyaret ederek kullandığı sitelerden biri olan afreesms platformu kullanım olarak oldukça kolay olsa da Türkiye sınırları içerisin de ciddi bir ziyaretçi kaybı yaşamıştır.

Daha önceler den sistem üzerinden göndermiş olduğunuz ücretsiz sms işlemlerin de numara seçme işlemi yapılırken site yöneticileri bu numara seçme özelliğini Türkiye sınırları içinde gönderilen sms işlemlerin de bu özelliği iptal etmişlerdir.

afreesms.com

Bedava Sms Gönderme | Ücretsiz Sms Siteleri 3

Mfreesms

İşte son olarak sizlere bahsedecek olduğumuz bedava sms sitesi olan mfreesms kendisini diğer platformlardan ayıran özelliği ile bir çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Şöyle ki bu site üzerinden ücretsiz bir şekilde sms gönderebileceğiniz gibi sms de alabilirsiniz. Peki sms niye veya ne için alayım diye soruyorsanız, bilindiği üzere sosyal medya hesaplarına üyelik ihtiyacı duyduğunuz da telefon onayını istenmektedir. Tam bu aşama da sistem üzerinden sizlere sağlanan sanal numara ile sms alarak hesabınızı onaylatabilirsiniz.

Bedava sms göndermek için tıklayınız.

bedava sms gönderme

TURKCELL-VODAFONE-TURK TELEKOM BEDAVA SMS KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bedava sms gönderme ile ilgili yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizde düşünce görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap Bedava Sms Kazan

Konumuza yorum yapan tüm okurlarımıza bedavainternetin.com olarak bedava sms kazanma yöntemleri kendilerine mail olarak iletilmektedir. Sende yorum yap ve bedava sms gönderme yöntemlerinden haberdar ol.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. bu sitelerden bedava sms gönderen oldu mu kullanmak istiyorum ama tedirginim bilgi felan istiyorlar mı

        1. Merhaba globfone kısa süre önce türkiye içi sms gönderimini durdurdu, yurt dışına atabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu