Bilgi

Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava internet veren uygulamalar tüm GSM operatörlerin kullanıcılarına sunulan kampanyalar devam etmekle beraber her geçen gün çıkan yeni kampanyalarla beraber bedava internet veren uygulamalar sürekli güncellenerek sizlere hızlı bilgi aktarmaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikle interten kullanımı ve ihtiyacı her zaman oldukça fazla olmakla birlikte İnternet paketimizin azalması yada bitmesi ile Bedava İnternet ve ek internet paketi ihtiyaçlarımız ve arayışlarımız bulunmaktadır. Bizler ücret ödeyerek internet almak yerine belkide çoğumuzun bilmediği oldukça fazla Bedava İnternet Kazanma Yöntemi bulunmaktadır. Bu uygulamalardan ilk GSM operatörü Turkcell;

Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GSM operatör firması tarafından hayata geçirilen Yaani arama motoru sayesinde kullanıcılarına Bedava İnternet kazandırıyor.2017 yılı itibari ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan Yaani ile sizde Turkcell bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Turkcell Yaani uygulamasını Google Play Store ya da ios mağazalarından ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebildiğiniz uygulama sayesinde ve gündelik hayatta fazlasıyla ihtiyaç duyabileceğimiz kusursuz bir arama motoru olmasının dışında Bedava İnternet Paketi sunuyor olması da bu arama motorunu kısa süre içerisinde insanlar tarafından daha popüler ve daha tercih edilir hale getirdi diyebiliriz.

Yapmanız gereken tek şey bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirmek ve düzenli olarak kullanmak olacaktır. 1 Gb ila 2 Gb arasında değişiklik gösteren internet paketi hediyesi ile birlikte beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vereceğini düşünüyoruz.

Yaani arama motoru kullanıcıların onayına sunulmasından çok kısa süre içinde tercih edilerek milyonlarca insan tarafından uygulama olarak cihazlarına indirdi, Henüz uygulamadan haberi olmayan ve Bedava İnternet sahibi olmak isteyen kişiler için şimdi tam zamanı Yaani uygulamasını indirmenizin ardından Hediye İnternet hattınıza otamatik olarak yüklenmesi gerçekleşecektir.

Turkcell Hesabım Uygulaması

Her yeni yılda kampanyalar hız kesmeden ve yenileri eklenerek devam ediyor, Turkcell Hesabım uygulamasını mobil telefonunuza indirmeniz durumunda anında Bedava İnternet sahibi olabilir Ücretsiz İnternetin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Hesabım uygulaması sayesinde fatura detaylarını görüntüleme , fatura ödeme işlemleri ve bir çok hizmeti bu uygulama aracılığı ile ücretsiz bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Bedava İnternet kazanmak için uygulamayı indirerek hemen başlayabilirsiniz.

Turkcel 4.5G Süper Paket Bedava İnternet

Turkcell tarafından hazırlanan ve hazırladığı her kampanya ile abonelerine bedava internet dağıtan turkcell gsm firmasının bir diğer internet uygulaması ise 4.5G Süper Paket kampanyasıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların 4.5 uyumlu telefon ile yine 4,5 uyumlu sim karta sahip olmanız gerekmektedir. 4,5 1GB Bedava İnternet kazanmak için şebeke kullanımınızın 3G üzerinden kullanılması gerekmektedir. Bu şartları karşılayan toplam da 50.000 kişi 1 GB Bedava İnternet Kazanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sadık aboneleri, bedava internet kampanyalarından yararlanmaya devam ediyor. Bu operatör ile birlikte geçirdiğiniz zamanın 3 katı kadar GB kazanma fırsatı elde ediyorsunuz.

Türk Telekom bünyesinde 1 yıllık bir aboneliğiniz mevcut ise 3 GB, 2 yıllık bir aboneliğiniz mevcut ise 6 GB Bedava İnternet sahibi olabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken çok basit birkaç adım var,Telefonunuz mesaj bölümüne YILLAR yazarak 5555’e mesaj olarak iletmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından Türk Telekom bedava internet kazanan şanslı ve sadık müşterileri arasında ki yerinizi alın ve bedava internetin keyfini yaşayın.

Türk Telekom Prime’a Hoş Geldin Bedava İnternet

Türk telekom abonesi olmak bedava internet kazanma konusunda sizlere avantajlı yapmakla beraber türk telekom prime tarifesine sahip olan kullanıcılar daha da çok avantajlıdır. Prime kullanıcıları bir çok indirim ve hediyeler kazanmakla beraber bedava internet sahibi de olmaktadır. Türk Telekom Prime hoşgeldin kampanyası ile tam 30 GB Bedava İnternet sahibi olmaktadır.

Prime tarifesine geçen aboneler tarife geçişi sonrası sms olarak PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555’e SMS göndermelerinin ardından 3 ay geçerli tam 30GB Bedava İnternet kazanmaktadırlar.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Faturalarınızı e-fatura şeklinde almaya düşünür müsünüz? Bu sayede hem bedava internet kazanacak hem de kağıt israfını önlemiş olacaksınız. 15 günlük bedava internet avantajı elde etmek için sizler de hemen şimdi EFATURA boşluk eposta adresi yazdıktan sonra 7000’e Sms atabilirsiniz.

Bu kısa mesaj için Vodafone operatörü sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyor ve 15 gün boyunca kullanabileceğiniz bedava internet de hattınıza otomatik olarak hattınıza  tanımlıyor. Vodafone aboneleri için çok özel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz ve Vodafone bedava internet yanı sıra kağıt konusunda doğaya da yardımcı olmuş olacaksınız. Gayet düşünceli bir hareket ve üstelik e-posta ile iletişimin de çok daha kolay ve sağlıklı olduğunu düşünüyoruz. 2019 ve 2020 yılında 1Gb internet hediyenizi bu şekilde alabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet Hediye Çarkı

Vodafone gsm  firması kullanıcılarının hemen hemen tüm işlemlerini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabildiği yanımda uygulaması vodafone firmasının tüm kampanyalarının da yer aldığı bir uygulama olup, bir birinden faklı hediyeler ve bedava internet kazandırmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise Vodafone hediye çarkı bedava internet uygulaması ve kampanyasıdır.

Vodafone hediye çarkı ile toplamda 1000 kişi 1 sene boyunca kullanabileceği 100 GB Bedava İnternet sahibi olmaktadır. 100 GB ücretsiz internet sahibi olmanız için her hafta hak kazandığınız hediye çarkını çevirmek olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu