Bedava İnternet

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bedava İnternet Veren Uygulamalar

2019 yılının bitmesiyle 2020 yılı ile birlikte tüm GSM operatörlerin kullanıcılarına sunulan kampanyalar devam etmekle beraber her geçen gün çıkan yeni kampanyalarla beraber bedava internet veren uygulamalar sürekli güncellenerek sizlere hızlı bilgi aktarmaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikle interten kullanımı ve ihtiyacı her zaman oldukça fazla olmakla birlikte İnternet paketimizin azalması yada bitmesi ile Bedava İnternet ve ek internet paketi ihtiyaçlarımız ve arayışlarımız bulunmaktadır. Bizler ücret ödeyerek internet almak yerine belkide çoğumuzun bilmediği oldukça fazla Bedava İnternet Kazanma Yöntemi bulunmaktadır. Bu uygulamalardan ilk GSM operatörü Turkcell;

Bedava İnternet Veren Uygulamalar İle İnternet Kazanma

bedava internet veren uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GSM operatör firması tarafından hayata geçirilen Yaani arama motoru sayesinde kullanıcılarına Bedava İnternet kazandırıyor.2017 yılı itibari ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan Yaani ile sizde Turkcell bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Turkcell Yaani uygulamasını Google Play Store ya da ios mağazalarından ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebildiğiniz uygulama sayesinde ve gündelik hayatta fazlasıyla ihtiyaç duyabileceğimiz kusursuz bir arama motoru olmasının dışında Bedava İnternet Paketi sunuyor olması da bu arama motorunu kısa süre içerisinde insanlar tarafından daha popüler ve daha tercih edilir hale getirdi diyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirmek ve düzenli olarak kullanmak olacaktır. 1 Gb ila 2 Gb arasında değişiklik gösteren internet paketi hediyesi ile birlikte beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vereceğini düşünüyoruz.

Yaani arama motoru kullanıcıların onayına sunulmasından çok kısa süre içinde tercih edilerek milyonlarca insan tarafından uygulama olarak cihazlarına indirdi, Henüz uygulamadan haberi olmayan ve Bedava İnternet sahibi olmak isteyen kişiler için şimdi tam zamanı Yaani uygulamasını indirmenizin ardından Hediye İnternet hattınıza otamatik olarak yüklenmesi gerçekleşecektir.

Turkcell Hesabım Uygulaması

2020 ile kampanyalar hız kesmeden ve yenileri eklenerek devam ediyor, Turkcell Hesabım uygulamasını mobil telefonunuza indirmeniz durumunda anında Bedava İnternet sahibi olabilir Ücretsiz İnternetin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Hesabım uygulaması sayesinde fatura detaylarını görüntüleme , fatura ödeme işlemleri ve bir çok hizmeti bu uygulama aracılığı ile ücretsiz bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Bedava İnternet kazanmak için uygulamayı indirerek hemen başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sadık aboneleri, bedava internet kampanyalarından yararlanmaya devam ediyor. Bu operatör ile birlikte geçirdiğiniz zamanın 3 katı kadar GB kazanma fırsatı elde ediyorsunuz.

Türk Telekom bünyesinde 1 yıllık bir aboneliğiniz mevcut ise 3 GB, 2 yıllık bir aboneliğiniz mevcut ise 6 GB Bedava İnternet sahibi olabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken çok basit birkaç adım var,Telefonunuz mesaj bölümüne YILLAR yazarak 5555’e mesaj olarak iletmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından Türk Telekom bedava internet kazanan şanslı ve sadık müşterileri arasında ki yerinizi alın ve bedava internetin keyfini yaşayın.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Faturalarınızı e-fatura şeklinde almaya düşünür müsünüz? Bu sayede hem bedava internet kazanacak hem de kağıt israfını önlemiş olacaksınız. 15 günlük bedava internet avantajı elde etmek için sizler de hemen şimdi EFATURA boşluk eposta adresi yazdıktan sonra 7000’e Sms atabilirsiniz.

Bu kısa mesaj için Vodafone operatörü sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyor ve 15 gün boyunca kullanabileceğiniz bedava internet de hattınıza otomatik olarak hattınıza  tanımlıyor. Vodafone aboneleri için çok özel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz ve Vodafone bedava internet yanı sıra kağıt konusunda doğaya da yardımcı olmuş olacaksınız. Gayet düşünceli bir hareket ve üstelik e-posta ile iletişimin de çok daha kolay ve sağlıklı olduğunu düşünüyoruz. 2019 ve 2020 yılında 1Gb internet hediyenizi bu şekilde alabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019