Bilgi

Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bedava İnternet Kazanma Yolları Evdekal seslenişi gün geçtikçe devam etmektedir. Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell insanlar için gün geçtikçe sürekli olarak bedava internet hediye kampanyaları yayınlamaya devam etmektedir. Ülkemizde bulunan Türk telekomünikasyon kuruluşları ücretsiz hediye internet kampanyaları başlatmaktadır.

Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Özellikle eğitime ara verildikten sonra öğrenciler EBA üzerinden eğitime devam edebilmesi için çok fazla internet paketine ihtiyaç duymaktadır. #EvdeKal kampanyası doğrultusunda Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell çok fazla sayıda vatandaşa hediye internet paketi vermektedir. Hediye ve bedava internet kullanımı için yazımızın detaylarını okumanız gerekmektedir. Bedava İnternet Kazanma Yolları

Evdekal seslenişi gün geçtikçe devam etmektedir. Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell insanlar için gün geçtikçe sürekli olarak bedava internet hediye kampanyaları yayınlamaya devam etmektedir. Ülkemizde bulunan Türk telekomünikasyon kuruluşları ücretsiz hediye internet kampanyaları başlatmaktadır.

Özellikle eğitime ara verildikten sonra öğrenciler EBA üzerinden eğitime devam edebilmesi için çok fazla internet paketine ihtiyaç duymaktadır. #EvdeKal kampanyası doğrultusunda Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell çok fazla sayıda vatandaşa hediye internet paketi vermektedir. Hediye ve bedava internet kullanımı için yazımızın detaylarını okumanız gerekmektedir.

GSM Operatörleri Hediye İnternetler Dağıtıyor!

GSM Operatörleri Hediye İnternetler Dağıtıyor!

Bedava İnternet Kazanma Yolları arayışın da bulunan kullanıcılar için seçenekler oldukça fazladır. GSM operatörleri EBA üzerinden eğitim için ve Korona virüsten dolayı tüm kullanıcılarına kesintisiz internet kullanabilmeleri için, bedava internet hediye etmektedir. Özellikle bu GSM Operatör şirketleri arasında Türk Telekom kuruluşu, kullanıcılarının EBA eğitiminde kullanabilmeleri için 8 GB’lık hediye paketinin tanıtımını yaptı.

Türkiye deki vatandaşlarımızın evde kalma süresi boyunca öğrencilerin EBA üzerinden eğitimlerine devam edebilmesi ve derslerinden geri kalmamaları için düzenlediği bu kampanya sayesinde her ay Türk Telekom müşterilerine ücretsiz olarak kullanabilecekleri 8 GB EBA kullanım paketi verecektir. Bu hediye internet kampanyasına katılımı gerektiren hiçbir şart bulunmuyor. Bununla beraber Türk Telekom müşterilerini otomatik olarak bu kampanyaya katılımını sağlamaktadır.

Bu hediye kampanyasından faydalanabilmek için ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Bu sayede Türk Telekom Mobil uygulamasını kullanarak ücretsiz hediye 8 GB EBA internet paketinin kullanım haklarını kontrol edebilirsiniz. Paket de aşım olduğu takdirde yeniden 8 GB EBA hediye paketi ekleniyor. Tabi ki yine aynı şekilde ücret alınmaktadır.

Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell Hediye Bedava İnternet Kampanyaları Sunuyor

Bedava İnternet Kazanma Yolları Kullandığınız GSM operatör kuruluşu fark etmeksizin anında bedava internet hediye kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Özellikle ülkemizde bulunan ve halkımız için hizmet veren GSM operatör kuruluşlarının hepsi insanların evde kaldığı süre boyunca bedava internet hizmetleri başlattı.

Bu sayede hangi kuruluş olduğu fark etmeksizin kolay bir şekilde katılım SMS’leri gönderebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bunların dışında ücretli olarak kullanıma açılan paketler de duyuruldu! Çok uygun fiyatlara satışa sunulan internet paketlerini incelemekte avantajlı olacaktır!

2021 Bedava İnternet Kampanya Katılım Şartları

Telekomünikasyon şirketleri Korona virüs salgınından dolayı evde kalmak zorunda olan halkımız için yeni hediye kampanyaları başlatıyor. Hattınıza TL yükleme sonucunda gelecek olan binlerce GB‘lık bedava internet paketlerini anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMCell Operatöründen 1 GB, 5 GB ve 6 GB Hediye İnternet

bimcell-bedava-internet-

Bedava İnternet Kazanma Yolları yazımız da ilk olarak bimcell bedava internet ile başlayalım. Hattınıza hemen tek seferde yapacağınız bütün 25 TL ve üzeri yüklemelerde 1 GB hediyeye ek olarak 500 SMS kazanabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında hattınıza 40 TL ve üstünde ki tek seferde yapacağınız yüklemelerde 5 GB internet yanında 500 SMS hediye veriliyor. Hattını BimCell‘e taşıyan kullanıcılar için ise 6 GB, 250 SMS ve 250 Dakika hediyeleri veriliyor.

BİMCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Turkcell ‘den Müşterilerine Aylık 10 GB Hediye İnternet

turkcell-bedava-internet-paket-ve-tarifeleri

Bedava İnternet Kazanma Yolları Turkcell BİP vasıtasıyla başlatılan bu internet kampanyası sayesinde 1 GB ve 10 GB aralığında bedava internet kullanımları kazanabilirsiniz. Hediye internet kazanmak istiyorsanız Turkcell BİP uygulamasını indirip, içerisinde bulunan görevlerin bazılarını tamamlamanız gerekmektedir.  BİP üzerinde tanımlı olan görevleri tamamladıkça, bunun sonucunda ise 1 GB ile 10 GB arasında bedava internet kazanılabilmektedir.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI( GÜNCEL)

Vodafone ‘dan Operatör Müşterilerine Hediye İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Kazanma Yolları 1

Bedava İnternet Kazanma Yolları Vodafone, Freezone kullanıcıları için 10 GB internet hediyeleri veriyor. Her GSM operatörü kuruluşlarının birbirinden farklı hediye kampanyaları vardır. Vodafone Freezone’a yeni geçecek veya geçmeyi düşünen insanlar için oldukça avantajlı bir hediye bulunmaktadır. Yeni Freezone‘lu olacak tüm müşteriler 9 GB hediye internet kazanıyor ve bu hediyeyi kullanım süresi 3 aydır.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI (GÜNCEL)

Türk Telekom’ dan Müşterilerine 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet

 

Bedava İnternet Kazanma Yolları Türk Telekom Online İşlemleri indirerek, bu uygulama üzerinden yapacağınız başvuru sayesinde hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom hattı olan müşterilerin 1 GB Kazan yazdıktan sonra 5555’e ücretsiz bir SMS göndermesi gerekiyor. Bu mesajı gönderdikten sonra 1 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanmış olacaktır.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI ( GÜNCEL)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu