Bilgi

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır Bedava Internet hilesi ve taktikleri 2021 için harika yöntemleri sizlerle paylaşacağız. Bu sayede bu yıl da onlarca GB hediye alacak ve bunları dilediğiniz kadar kullanabileceksiniz.

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Dilerseniz tüm operatörler için bu harika hileleri hemen uygulayabilir ve GB’ları cebinize yükleyerek istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Sosyal medyada gezinebilir, Videolar ve Filmler izleyebilir ve hatta bunları indirebilirsiniz. Kısacası normal internet paketinden hiçbir farkı yok ve sınırsız olarak bu bedava internet taktiklerini uygulayabilirsiniz. Harika hileler ile dilediğiniz zaman internet keyfi yaşamaya hazır mısınız? Öyleyse işte sizlere harika tüyolar…

turkcellbedava internet hilesi 2020

Turkcell İnternet Hilesi ve Taktikleri 2021

Öncelikle dilerseniz gelin Turkcell ile işe başlayalım ve Turkcell kullanıcısı iseniz en kısa ve en kolay yoldan nasol internet yükleyebileceğinize bir göz atalım. Bedava internet ile ücretsiz internetleri telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Peki ama nasıl?

İlk olarak Turkcell Hesabım Bedava uygulaması ile internetlerinizi katlayabilirsiniz. Eğer genç bir hesap kullanıcısı bulabilirseniz bu sayede onlarca ücretsiz GB sahibi olabilirsiniz. Tabii ki bunun için bir akrabanızın TC’sini bilmeniz gerekir. TC kimlik numarası ve ad soyad ile siz de yaşınız kaç olursa olsun bu taktik sayesinde onlarca yeni kampanyaya abone olabilir ve ücretsiz GB’ların tadını çıkarabilirsiniz. 26 Ocak 2021’de başlayan ve 26 yaş altı kullanıcılar için sunulan 6 GB Bol İnternet tarifesini bu şekilde alabilirsiniz.

İkinci olarak GNC uygulaması ile 25 yaş altı bir TC kimlik numarası ile giriş yaparak haftalık 2 gün bedava internetlerden faydalanabilirsiniz. Çatlat kampanyası sayesinde bu uygulamadan faydalanaiblirsiniz. Aynı zamanda günde 2 TL’ye 1 GB ek bedava internetten de faydalanabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Ancak bunun için 25 yaş ve altı bir kullanıcıyı akrabalarınız arasından temin etmeniz gerekecek. GNC ile ek olarak birçok markanın sunduğu indirimlerden de yararlanabileceğinizi belirtmek gerekir. Bu kampanyalara ek olarak 25 yaş altı Full Genç paketlerini kullanarak da ücretsiz GB’lar temin edebilirsiniz.

Turkcell ile birlikte hediye GB taktiklerinden biri de Salla Kazan kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde 25 TL ve üzeri her yüklemenizde 1 salla kazan hakkı hesabınıza tanımlı hale gelecektir. Peki bunu nereden takip edebilirsiniz? Öncelikle Android cihazlarınız için Google Play üzerinden veya iOS cihazlarınız için Apple Store üzerinden Turkcell Hesabım uygulamasını cihazlarınıza yüklemeniz gerekiyor.

Aynı zamanda haftada bir gün yine 1 salla kazan hakkına sahip olacaksınız. Bunun için bu uygulamaya giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra size haftanın hangi günü salla kazan hakkı almanız sorulacak. İstediğiniz günü seçtikten sonra artık o gün size farklı internet kampanyaları adı altında ücretsiz GB’lar sunulacak. Kimi zaman 1 GB, kimi zaman 10 GB internet alabilirsiniz. Bu yüzden internete en fazla ihtiyacınız olan gün veya saatleri tercih etmenizde fayda var.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Hileleri

Bununla birlikte haftalık veya aylık ücretsiz internet kazanabileceğiniz yollar da var. Bu yollardan biri de Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden bedava internet kazanabilmek. Öncelikle bu uygulamayı yukarıda bahsettiğimiz gibi bir gün belirleyerek o günde bir kez sallayıp o haftaki hediyenizi kazanın. Ardından, yapmanız gerekenler artık ustalık gerektirmiyor çünkü çok basit tekniklerdir. O güne girer girmez almanız gerekiyor.

Yani diyelim ki Pazar gününü seçtiniz ve hemen Cumartesi gecesi bu hediyeyi öncelikle telefonunuza ekleyin. Ardından hileli olanı alabilmek için saati ve tarihi geriye sarmanız gerekiyor. Bu da kullandığınız internetin SMS olarak geldiğine emin olduktan sonra devreye girecektir. Ardından SMS aldıktan sonra ve tarihi değiştirdikten sonra bir kez daha size bir hak verilecek. Ama bu arada bir VPN uygulamasının da cihazınızda ekli olmasından emin olmanız gerekiyor. Bu uygulama sayesinde cihazınızın IP adresleri değişecek ve Turkcell de bu sayede sizi anlamamış olacak.

Artık keyfinizce dilediğiniz kadar Turkcell bedava internet kazanabilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu arada, Turkcell Hesabım veya Dijital Operatörüm adlı bu uygulamanın diğer uygulamalardan farklı olarak siz kullanana kadar sistemde yüklü kaldığını ve dilediğiniz zaman Salla Kazan yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

türk telekom bedava internet hilesi 2020

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Türk Telekom İnternet Hilesi ve Taktikleri 2021

Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanıcısı iseniz sizin için bedava internet önerilerimiz var. Bu taktik ve hileler sayesinde siz de onlarca GB kazanabilir ve hiçbir ücret ödemeden günlerce sınırsız bir şekilde internetleri kullanabileceksiniz.

Sil Süpür İle Bedava İnternet

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır ile ilgili en çok kullanılan Sil Süpür yer almaktadır.Öncelikle Türk Telekom internet taktiklerinden olan Sil Süpür ile GB’larınızı cihazlarınıza ekleyebilirsiniz. Bunun için hattınızın faturalı hat olması gerekiyor. Sil Süpür kampanyası aslında faturasız hatlar için de geçerli ancak daha fazla GB’lı bedava internet için faturalı olmanız gerekiyor. Her neyse! Tekrar konumuza dönelim.

Sil Süpür hediyelerini toplayabilmeniz için Türk Telekom’un “Mobil Online İşlemler” kısmına geliniz ve burada “Bana Özel” bölümündeki “Sül Süpür” kısmına tıklayınız. Bu kampanya sayesinde 1 GB ile 30 GB bedava internet kullanabileceksiniz.

Tambu 1 GB Bedava İnternete Ne Dersiniz?

Tambu 1 GB Bedava İnternete

Türk Telekom kullanıcıları için harika bir ücretsiz internet kampanyası daha var. Bunlardan biri de Selfy’nin Tambu uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde henüz bu uygulamayı cihazınıza indirir indirmez ilk hediyenizi alıyorsunuz. 1 GB interneti cebinize yükler yüklemez işte artık bundan sonra hileler başlıyor. Nasıl mı? Bu uygulamayı her silip yüklediğinizde 1 GB yeni hediye alacaksınız.

Peki her şey bu kadar kolay mı? Elbette değil; öncelikle bu uygulamayı indirdikten ve 1 GB’ı kazandıktan sonra tekrar silmeniz gerekiyor ve VPN ile IP adresinizi değiştirdikten sonra tekrar yüklemeniz gerekiyor. Hepsi bu! Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır işlemini yaparak dilediğiniz kadar 1 GB’ları ücretsiz olarak hattınıza tanımlayabileceksiniz.

Türk Telekom Selfy Uygulamasını İndirin

Aslında Tambu’yu indirmeden önce zaten Selfy uygulaması ile de 1 GB hoşgeldin hediyesi alabileceksiniz. Bu uygulamayı indirerek siz de ücretsiz olarak 1 GB bedava internet sahibi olabileceksiniz. Eğer halen cihazınızda Selfy uygulaması yüklü değilse; hemen siz de bu uygulamayı cihazınıza yükleyerek anında 1 GB Selfy Hoşgeldin hediyesi alabilirsiniz.

Selfy Kampanyalarından 25 TL ve Üzeri Yükleyin Hediyeleri Kapın

Eğer hali hazırda Selfy uygulamasını yüklemişseniz ve bir sonraki yüklemede 25 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmışsanız, 1 GB hediye interneti hattınıza tanımlayabilirsiniz. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bu internet sayesinde dilediğiniz uygulamaya giriş yapabilir ve İnternet’te sörf yapabilir ve Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Faturasız hat kullanıcıları için bu uygulamayı indirerek Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanabileceksiniz.

Selfy İle Her Yüklemenizde Hediyelere Doyun

Bedava internet kazanmak için yapabileceğiniz taktiklerden biri de Selfy tanımlı hattınıza paket yüklemeleri yapmak. 30 TL üzeri yüklemelerinizde 1 GB, 35 TL üzeri yüklemenizde 2 GB ve 40 Tl yüklemelerinizde 5 GB hediye alabilirsiniz. Aynı zamanda 50 TL ve üzeri her yüklemelerinizde ise haftalık olarak kullanabileceğiniz 10 GB hattınıza tanımlı hale gelecektir. Siz de bu mükemmel kampanyadan anında faydalanabilir ve her yüklemenizde onlarca GB ile mükemmel internet deneyimi yaşayabileceksiniz .Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Coşturan 3 GB Paketi İle Doyasıya Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet hediyesi için Coşturan 3 GB paketi tam size göre. Hem tuttuğunuz takıma destek hem de bu takımla özdeşleşmiş bir hatta sahip olmanın yanı sıra bol GB hediyeleri de kapmak artık çok daha basit. Bunun için yapmanız gereken tek şey; Tuttuğunuz takımlardan biri adına paket tanımlamanız; Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

GSMobile Şampiyon, BursasporCell, Fenercell ve KonyasporCell paketleri ile 3 GB kazanabilir ve ardından her 30 TL ve üzeri yüklemelerinize ek olarak 1 GB internet kazanabileceksiniz.

25 TL Üzeri Yüklemelerinizde Sosyal Medyada Kullanabileceğiniz 2 GB Hediyeleri

Aylık paketlerinizi 25 TL ve üzeri olarak seçerseniz bu durumda size her ay 1 tanımlı bedava internet hediyesi gelecektir. 2 GB Hediye paketi tanılayabilecek olan bu kampanya ile 1 GB her yöne ve her uygulamaya, 1 GB ise Sosyal Medyaya olmak üzere toplamda 2 GB hediye kazanabileceksiniz.

TURK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI İÇİN  TIKLAYINIZ…

vodafone bedava internet hilesi 2020

Vodafone İnternet Hilesi ve Taktikleri 2021

Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz belki de diğer tüm hatların arasında en fazla bedava internet kazanabileceğiniz taktiklere sahipsiniz demektir. Bu hile ve taktikleri kolaylıkla uygulayarak onlarca GB hediye alabileceksiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit ve hatta bir kısmı ile arkadaşlarınıza dahi hediye GB’ler kazandırabileceksiniz. İşte o kampanya ve taktiklerden birkaçı…

Arkadaşıma 15 GB Bana 15 GB Kampanyası İle Her Yanınız İnternet Dolsun

Eğer internet paketinizi fullemek ve onlarca GB’a sahip olmak istiyorsanız; bunun için uygulayabileceğiniz özel bir taktik var. Vodafone 15 gb bana 15 gb arkadaşıma bedava internet kampanyasından ile hem arkadaşınıza hem de kendinize bir güzellik yapabileceksiniz. Bunun için öncelikle Vodafonum Yanımda uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Bu arada atlamadan hatırlatmak gerekir. Bunun için faturalı veya faturasız olmanız farketmez.

Vodafone 15 gb bana 15 gb arkadaşıma bedava internet kampanyasından yararlanabilmeniz için Vodafonum Yanımda uygulamasına girerek yeni bir arkadaşınızı davet etmeniz gerekecek. Uygulamayı indirdikten sonra Menü bölümünde yer alan Davet Et & Kazan kısmına giriş yapınız. Ardından ” Arkadaşınızı Davet Edin” kısmına yönlendirildikten sonra burada size bir link verilecektir. bu linki arkadaşınıza göndermeniz gerekiyor. Ekleyeceğiniz her link, yani her yeni kullanıcı için hem siz hem de arkadaşınız 15 GB hediye alacak.

İstediğiniz kadar arkadaşınızı bu şekilde ekleyerek sınırsız bir şekilde hem kendinize hem de arkadaşlarınıza onlarca GB kazandırabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Hilesi Bedava İnternet Zamanı

Vodafone Hediye Çarkı Hilesi Bedava İnternet Zamanı

Bana Ne Var çarkını daha önce duydunuz mu? Bu çarkla eğer şansınız varsa, bedava GB’lara doyacaksınız. Çünkü, karelerde yer alan onlarca hediye arasında sizlere onlarca GB hediye seçeneği de sunuluyor. Eğer çarkı doğru şekilde çevirir ve biraz da şansınız varsa, artık GB’lar için ekstra para ödemeniz gerekmeyecek çünkü hediyeler her türlü işinizi görecektir.

Vodafone Yanımda uygulaması ile bunu yapabilirsiniz. Bana Ne Var servisi ile ücretsiz olarak bedava internetlere merhaba diyebilirsiniz. Ödülleri kazanabilmek adına bu çarkları çevirmeniz gerekecek. Her çevirmede ödüller hanenize yazılacak.

Bu çark ile kazanabileceğiniz hediyeler; Haftalık 1000 Dakika Konuşma, Haftalık 5 GB İnternet, Haftalık 500 MB İnternet, Haftalık 4 GB İnternet, Haftalık 2 GB İnternet, Haftalık 1 GB İnternet ve Diğer Sürpriz Hediyeler sizleri bekliyor olacak.

Hatırlatmak gerekirse, bu hediye paketler 1 hafta süreli olarak kullanılabilir ve aynı zamanda özel günlerde ve doğum gününüzde ekstra olarak ücretsiz internet için 1 kez daha çark çevirme seçeneğiniz olacak.

Vodafone çark hilesinde, bedava internet kazanabilmek için bir eliniz çarkta, diğer eliniz ise modemde olmalı. Çarkı çevirdiğinizde internet üzerine gelir gelmez modemi çekin ve kapatın. Bu sayede dilediğiniz hediye internet hediyesi olacaktır.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile ilgili sizde nasıl bedava internet kazandığınızı yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu