Bilgi Ve Teknoloji

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? 101 Okey Plus hile bulma; büyük bir kesimin favori oyunlarından olan 101 Okey Plus müdavimlerinin son günlerde en çok araştırdığı başlıklar arasında.

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

101 Okey Plus çip hilesi, 101 Okey Plus bilgisayardan giriş hilesi, 101 Okey Plus mobil cihazlar, telefonlar, tabletler için hile kazanma gibi konular bulunuyor. Biz de bu konuda yer alan bilgi eksikliğini en aza indirmek ve 101 Okey Plus oyuncularına hile bulma konusunda yardımcı olmak amacıyla kapsamlı bir hile ve çip kazanma yazısı yayınlıyoruz. İyi kazanmalar.

101 Okey Plus Çip Hilesi

GameGuardian APK

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

Siz de 101 Okey Plus oynarken keyfinizin yetersiz çipler yüzünden bölünmesinden rahatsız oluyorsanız, az sonra sizlerle paylaşacağımız 101 Okey Plus çip hilesi yapma yöntemini deneyebilirsiniz.

  • Bu yöntem Android sisteme sahip telefonlarından veya tabletlerinden 101 Okey plus oynayanlar için geliyor. Bu yöntemi hayata geçirmek için tek yapmanız gereken cihazınıza root işlemi yapmak ve GameGuardian APK uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirmek.

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? için sonraki aşama Game Guardian uygulamasını açmak ve  ‘’Uygulama Seç’’ kısmına girerek açılan pencerede 101 Okey Plus oyununu seçmek. Seçtikten sonra oyunumuzun açılış ekranı gelecek. Burada sahip olduğunuz çip sayısını görebilirsiniz.

Daha sonra uygulamanın büyüteç ikonu ile gösterilmiş arama kısmına girmemiz ve ‘’Bilinen’’ seçeneğini seçmemiz gerekiyor. Yine açılan ekranda değer kısmına çip miktarınızı doğru olarak girdikten sonra ‘’Dword’’ diyor ve arıyoruz. Karşımıza çıkan listeden hepsini seçip tümünü düzenle diyoruz ve değer kısmına istediğimiz çip miktarını giriyoruz. Artık sonsuz çipinizin keyfini çıkarabilirsiniz.  101 okey plus çip hilesi başarı ile tamamlandı. 101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

İNTERNET HIZ TESTİ NASIL YAPILIR? HIZ TESTİ NEDİR?

101 Okey Plus Hile Bilgisayar

101 Okey Plus Hile Bilgisayar

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

Normalde sadece tabletler veya telefonlar gibi mobil cihazlarda veya Facebook üzerinden oynamaya uygun olan 101 Okey Plus oyununu çok seviyor ve bu keyfi bilgisayarınızda da sürdürmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız 101 Okey Plus hile bilgisayar kullanarak giriş yapma yöntemini deneyebilirsiniz.

  • Bu yöntem pek çok mobil oyunu bilgisayar üstünden oynama imkanı sunan BlueStack platformunu kullanmak. Bu platformdan 101 Okey Plus indirmek için öncelikle BlueStack uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. İndirmek için TIKLAYINIZ… Sonrasında arama kısmına 101 Okey Plus yazarak ve enter tuşuna basmalısınız. Karşınıza çıkacak olan listeden ilk sırada yer alan 101 Okey Plus’ın üstüne tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz. İndirme sayfası tıpkı Google Play Store’da olduğu gibi, aynı görünümde açılacaktır. Buradan 101 Okey Plus oyununu indirdikten sonra karşınıza çıkacak olan ‘’Open’’ veya ‘’Aç’’ yazan butona basmanız yeterli olacaktır. 101 Okey Plus hile bilgisayar ile 101 Okey Plus açma yöntemi işte bu kadar basit.

101 Okey Plus Hile Mobil

101 Okey Plus Hile Mobil 

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır?

 101 Okey Plus hile mobil cihazlardan sürekli kazanma taktiği öğrenmek isteyenler şimdi vereceğimiz güzel yöntemi kullanarak 101 Okey Plus hile mobil için hile yapabilir; telefonlar ve tabletlerden istedikleri kadar oyun kazanabilirler. Üstelik bu yöntemi yapmak için herhangi bir uygulama veya program indirmek gerekmiyor.

  • Bu yöntemi hayata geçirmek için öncelikle her zaman girdiğiniz gibi, herhangi bir oyuna girmeniz gerekiyor. Oyuna girdikten sonra hemen hediye gönderme kısmına gitmeniz gerekiyor. Bu işleme oyunun geri sayımı bittikten hemen sonra başlamanız oldukça önemli.
  • Hediye gönderme bölümünden kendinize rastgele yiyecek, içecek, çiçek vb. bir hediye seçerek göndermelisiniz. Bu hediye gönderme işlemini sık sık, yapabildiğiniz kadar hızlı şekilde tekrar etmeniz gerekiyor. Bu taktiği yaptıktan sonra elinizin çok iyi geldiğini ve zahmetsiz bir şekilde sürekli kazandığınızı, elinizin çok rahat bittiğini göreceksiniz. 101 okey plus hile mobil cihazlarda bu şekilde işliyor.

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Bedava İnternet

101 okey plus sürekli güncellenen bir oyundur. Bu sebeple 101 okey plus hilelerinin bir ömrü vardır. Sİzlerde bu fırsatlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

101 Okey Plus Hilesi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.